Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie filmy polecacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jakie filmy polecacie?

    Ja seriali z kolei w ogóle. Nie lubię przeciagania a tam to często się zdarza.Już nie wspomnę o tych obecnych serialach typu Pamiętniki, Zdrady...aż głową mi pęka od tej glupoty jak widzę zajawki w reklamach



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jakie filmy polecacie?

      hahah ja kiedys zdrady obejrzalam z ciekawosci matko ale komedia na niektrych glupich senach i komentarzach tego detektywka to rżałam az sie poplakalam matko jakie to durne a najdrurniejsze jest to ze niektorzy mysla ze to naprawde

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jakie filmy polecacie?

        Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
        hahah ja kiedys zdrady obejrzalam z ciekawosci matko ale komedia na niektrych glupich senach i komentarzach tego detektywka to rżałam az sie poplakalam matko jakie to durne a najdrurniejsze jest to ze niektorzy mysla ze to naprawde
        Daj spokój! Jak można myśleć,że to naprawdę... sorry ale ja bym lepiej od nich zagrała ;P Nie wiem skąd oni tych "aktorów" biorą....chyba z ulicy przypadkiem



        Skomentuj


          #19
          Odp: Jakie filmy polecacie?

          22 jump street wczoraj ogladalam kontynuacja 21 jump street, sie nasmialam haha glupkowaty film ale dowcip dobry Warto przy piwku sobie obejrzec

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jakie filmy polecacie?

            Nie widziałam jeszcze ale skoro polecasz to obejrzymy też. A już tymbardziej przy piwku! Jakie filmy jeszcze polecasz?? Najlepiej dreszczowiec albo kryminał...



            Skomentuj


              #21
              Odp: Jakie filmy polecacie?

              ogladalas oczy julii (film Guillem Morales)? Bardzo fajny film, dreszcyk napiecia i emocje i do konca sie zastanawiasz kto jest tym zlym. Osobiscie bardzo mi się spodobał. Bedziesz maila chwilke keidys to zachecam do obejrzenia, mysle ze Ci sie tez spodoba

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jakie filmy polecacie?

                Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                ogladalas oczy julii (film Guillem Morales)? Bardzo fajny film, dreszcyk napiecia i emocje i do konca sie zastanawiasz kto jest tym zlym. Osobiscie bardzo mi się spodobał. Bedziesz maila chwilke keidys to zachecam do obejrzenia, mysle ze Ci sie tez spodoba
                Ooo...nie oglądałam i nawet nie kojarzę tytułu. W taki razie dzisiaj go sobie ściągnę



                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jakie filmy polecacie?

                  Wszystko zależy od tego jakie lubisz filmy Jeśli macie wolny wieczór to może warto wybrać się do kina, sami lub ze znajomymi. Dla mnie takie wyjście z domu to dodatkowa rozrywka tym bardziej, że sieciówki typu Helios czy Multikino robią fajne promocje na bilety. W sobotę byłam na filmie Bogowie. Przyznam, że poszłam trochę z ciekawości bo z polskimi filmami różnie bywa. Film mi się podobał, mojemu mężowi średnio. On woli filmy akcji. Uważam, że Tomasz Kot świetnie zagrał w tym filmie, poza tym mogliśmy zobaczyć kawałek polskiej, szarej rzeczywistości.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jakie filmy polecacie?

                    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                    Wszystko zależy od tego jakie lubisz filmy Jeśli macie wolny wieczór to może warto wybrać się do kina, sami lub ze znajomymi. Dla mnie takie wyjście z domu to dodatkowa rozrywka tym bardziej, że sieciówki typu Helios czy Multikino robią fajne promocje na bilety. W sobotę byłam na filmie Bogowie. Przyznam, że poszłam trochę z ciekawości bo z polskimi filmami różnie bywa. Film mi się podobał, mojemu mężowi średnio. On woli filmy akcji. Uważam, że Tomasz Kot świetnie zagrał w tym filmie, poza tym mogliśmy zobaczyć kawałek polskiej, szarej rzeczywistości.
                    ja tez sie wybieram na bogowie. Cchce zobaczyc ten film bo podobno ja kna polski film jest dosc dobry. Osobiscie polskie filmy to dla mnie tragedia... kiedys byly dobre, teraz badziewie polacy nei potrafia zrobic dobrrej komedii ale moze taki film jak bogowie sie im uda

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jakie filmy polecacie?

                      Ostatnio dużo czasu spędzam przy komputerze, bo oglądam sporo seriali. Jeśli lubisz seriale przygodowe to na pewno podpasuje Ci „Zaginiony świat". Mnie osobiście serial bardzo wciągnął i podpasował klimatem, jest to co lubię - tajemnicza wyspa i nieznane przygody. Sprawdźcie same info: http://tvpuls.pl/seriale/zaginiony-swiat

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jakie filmy polecacie?

                        ja polecam z tych takich ambitnych, to: incepcję, z takich przygodowych ale grających na emocjach to: sanctum (jest po prostu MEGA), a z romantycznych i lekkich to sagę zmierzch wszystkie części.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jakie filmy polecacie?

                          Wszystko zależy kto jakie filmy lubi. My zawsze mamy problem jak szukamy czegoś dobrego bo to co reklamują i jest nowe to w TV za 2-3 lata dopiero, a tych starych tytułów człowiek nie pamięta tutaj 5 fajnych filmów na wieczór - http://mindblog.luxtrip.com.pl/pl/pi...-noworocznych/ na FB też jest fajny profil z filmami na wieczór.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jakie filmy polecacie?

                            Polecam film "Biegnij, chłopcze biegnij". Wzruszył mnie do łez. Wczoraj oglądałam też film o podobnej tematyce, nazywa się Joanna. Mówi o tym jak człowiek potrafi bezgranicznie poświęcić się dla drugiego człowieka. Polecam oba filmy


                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jakie filmy polecacie?

                              Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                              Polecam film "Biegnij, chłopcze biegnij". Wzruszył mnie do łez. Wczoraj oglądałam też film o podobnej tematyce, nazywa się Joanna. Mówi o tym jak człowiek potrafi bezgranicznie poświęcić się dla drugiego człowieka. Polecam oba filmy
                              Właśnie zastanawiałam się czy tego filmu nie zobaczyć teraz na pewno zobaczę, choć muszę mieć nastrój, żeby filmy o takiej tematyce oglądać

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jakie filmy polecacie?

                                Też dawno nic nie oglądałam dobrego ale ostatnio leciał w tv stary już film "Róża" polecam, tematyka wojenna ale bardzo dobry film

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X