Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dzieciątka z lutego 2012 :):)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: dzieciątka z lutego

    Witam.
    Ja do 12 tyg jeszcze jako tako się czułam, w pracy wytrzymałam do 20 tyg a teraz czuję się coraz gorzej często mam bóle brzucha biore Nospę.
    Ruchy czuję od 18 tyg teraz to są takie lekkie kopniaczki narazie w miarę przyjemne.
    KATARZYNAR ja tez zrzuciłam zbedne kilogramy ale teraz boje się że będzie trudniej z racji mojego wieku.Coś mi sie obiło o uszy że jesteś z podkarpacia,ja mam 50 km do Rzeszowa.
    Last edited by anna31; 05-10-2011, 17:15.


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: dzieciątka z lutego

      Witam...Czy pomimo tego, że termin mam na marzec to mogę do was dołączyć???Bo na marcówkach na razie cisza...

      Może napiszę wam coś o sobie...A więc, mam na imię Ela mam 25lat i to moja 2ciąża, mam już synka w wieku 2lata5mieisęcy...Dolegliwości ciążowe już mijają i chyba pora cieszyć się ciążą, bo do tej pory to spędzałąm większość czasu nad toaletą na szczęscie to już minęło...

      Miłego wieczoru życzę...




      http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

      Skomentuj


        #18
        Odp: dzieciątka z lutego

        Hej
        Aniu dobrze ci sie obiło o te uszy Ja mam 30 km do Rzeszowa, zresztą założycielka wątku podobnie

        MamaSamuela
        witamy Pewnie, że możesz, ja jestem z majówek i jakoś mnie nie wypędzają
        Wioluf to super, że maleństwo tak kopie, może faktycznie chłopak, do tego piłkarz będzie




        Skomentuj


          #19
          Odp: dzieciątka z lutego

          Zapraszam wszystkie marcowe i majowe kobietki i oczywiście wszystkie pozostałe również
          Ja już czuję dość mocne kopniaki, jak leżę to już widać jak brzuszek faluje i nóżki maluszek wypycha, jestem w szoku bo to moja 1 ciąża i nie wiedzialam jakie to fajne uczucie
          Aniu a Ty mieszkasz, w którym kierunku od Rzeszowa, ja mam coś około 40 km mieszkam między Leżajskiem, Łańcutem i Przeworskiem
          Elu współczuję Ci tych dolegliwości - mam nadzieję, że przejdą bardzo szybko i tak jak ja będziesz mogła cieszyć się ciążą

          Skomentuj


            #20
            Odp: dzieciątka z lutego

            a i jeszcze coś Kasiu ja mam nadzieję, że to jednak dziewczynka........
            jutro mam wizyte u lekarza ale pewnie nie zrobi mi USG bo jadę z wynikami...
            BUziaki i do jutra kochane

            Skomentuj


              #21
              Odp: dzieciątka z lutego

              Hej....

              Dzięki za przyjęcie mnie do swojego grona

              Wiolaf na szczęscie moje dolegliwości już mijają i np. już nie muszę biec do kibla za każdym razem kiedy otwieram lodówkę a dlaczego kochana masz nadzieję że to dziewczynka???Ja mam już synka ale gdyby był 2to wcale bym się nie pogniewała

              Ja już nie mogę doczekać się pierwszych ruchów maleństwa...

              Pisałyście o kilogramach w ciąży ja w pierwszej przybrałam ok 15 (z tym że nie należe do szczupłych) ale moje dziecko ważyło 4900 więc jak zaczęłam karmić to w miesiąc wróciłam do swojej wagi, szkoda tylko że jeszcze niżej nie spadła

              No kochane uciekam teraz pogrzebać do ogródka póki pogoda jeszcze na to pozwala...Zajrzę później...Pa




              http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

              Skomentuj


                #22
                Odp: dzieciątka z lutego

                Hejka.
                Ale dzisiaj nadal śliczna pogoda,mam nadzieję że 15 też tak będzie bo mam weselicho u sąsiadki.
                Wiola to Ty mieszkasz prawie w moich stronach ja mieszkam w dośc dużej miejscowosci przy trasie Lublin-Rzeszów.
                MAMASAMUELA witamy na lutówkach,ja mam też ogród przerażają mnie te liście zacznie się to grabienie


                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: dzieciątka z lutego

                  Hejo hej

                  Wioluf napisz jak tam po wizycie u lekarza Wiecie dziewczyny to taka prywata, bo my z Wiolą znamy się osobiście

                  A jeśli chodzi o płeć to my z Wiolą chcemy oczywiście, żeby dzidziuś był zdrowy ale jakby była dziewczynka to byłoby superrrrrrr A nasi mężowie oczywiście chcą chłopaków A jeśli będzie chłopiec też będzie fajnie, tylko szkoda mi tych sukieneczek po mojej Julii... oddam w dobre ręce.

                  A mi już też powoli przechodzi to ogólne zmęczenie, jutro nawet zgodziłam się iść na zastępstwo za koleżankę do pracy co oznacza 10 h w pracy. Wezmę reklamówę kanapek i jakoś to będzie. Apropo Wiolu jutro w taki wypadku nie dam rady się z tobą spotkać. Ale sobotę albo niedzielę rezerwuję napewno na nasze spotkanko




                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: dzieciątka z lutego

                    mamasamuela jestem w szoku... jak szybko udało Ci się zrzucić kilogramy po ciąży jeszcze nie słyszałam o takim szybkim powrocie do wagi z przed ciąży.
                    no ja oczywiście cieszę się, że będziemy mieć dzidziusia ale jakoś strasznie marzy mi się córeczka ( wiecie sukieneczki i warkoczyki i tak jakoś ogólnie ) ale jak będzie chłopczyk, to będe równie szczęśliwa. Jeśli chodzi o wizytę u lekarza to sprawdził wyniki i powiedział, że są w porządku, tętno dziecka też ok ale mam brać leki rozkurczowe no-spa i asmag... mimo, że nic mnie nie boli mam brać tabletki ..... no i zapytał czy chcę jeszcze pracować a ja powiedzialam, ze jeszcze troche pochodze....

                    W środę mam mieć USG połówkowe - już nie mogę się doczekać - może dowiemy się jaka jest płeć naszego maleństwa, a lekarz sprawdzi czy wszystko z nim ok no i dostane zdjęcia - będę móc wreszcie się chwalić naszym małym skarbkiem
                    Kasiu szkoda, że tak wyszło z tym piątkiem... może w niedziele uda nam się spotkać...
                    Przesyłam wszystkim buziaki i życzę miłego wieczorku

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: dzieciątka z lutego

                      Hejka.
                      Ja już po USG wszystko okej dzidziuś zdrowy potwierdził się termin porodu z USG z 9 tyg ciąży czyli 17 luty i będzie to prawdopodobnie synek moje przeczucia mnie nie myliły he he.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: dzieciątka z lutego

                        Mamusie gratuluję! ja jestem mama z lutego ale tego co już był Luty to fajny miesiac podchowacie ciut Wasze robaczki zrobi sie poczatek wiosny potem cale lato jesien i cale dnie na spacerach z bąbelkami! Zdrowych maluchów Wam zycze i powodzenia!!!


                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: dzieciątka z lutego

                          Napisane przez aguszasza Pokaż wiadomość
                          Mamusie gratuluję! ja jestem mama z lutego ale tego co już był Luty to fajny miesiac podchowacie ciut Wasze robaczki zrobi sie poczatek wiosny potem cale lato jesien i cale dnie na spacerach z bąbelkami! Zdrowych maluchów Wam zycze i powodzenia!!!
                          Wiem coś o tym,moja córunia jest z lutego dokładnie z 18 może akurat będzie obchodziła urodziny razem z bratem


                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: dzieciątka z lutego

                            Wiem coś o tym,moja córunia jest z lutego dokładnie z 18 może akurat będzie obchodziła urodziny razem z bratem
                            w sumie fajnie by było urodzić dwójkę dzieci w tym samym dniu i miesiącu

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: dzieciątka z lutego

                              no ja mam z 5 i 7 lutego byliby obydwaj z 5 gdyby nie to ze 5 to byla sobota a planowych cesarek w soboty nie robią z pierwszym miałam termin na 1 z drugim na 5


                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: dzieciątka z lutego

                                aguszasza to Twoje dzieciątka mogą spokojnie obchodzić razem urodzinki

                                Drogie mamusie lutowe mam do Was pytanko.... jak tam wasze brzuszki?? duże już macie? i dużo kg wam już przybyło od początku ciąży?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X