Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Aliaga, ja też mam ferie Wszystkiego najlepszego dla Agatki U mnie rano -15 było, ale zero wiatru i piękne słoneczko teraz Dobrze, że już się skończyły choróbska, tfu tfu. A z tymi antybiotykami, to najlepiej sobie zapisz, które wzbudzały jakieś uczulenie, bo lekarze to różnie pamiętają, nie ma to jak mama

    Aguszasza, Karlinq, Majajula a Wy gdzie?

    Dziewczyny, a może byśmy na facebooku grupę założyły? Co Wy na to? Bo chyba tam teraz większość z nas więcej przesiaduje?
    =&:>sygnaturka<:&=

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Aga super pomysl



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        https://www.facebook.com/groups/459958637443488/
        jakbym kogos pominela to zasugerujcie
        Brakuje mi Gosiaczka ale nie mam jej na fb
        Last edited by aniazio; 23-01-2014, 15:06.



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          dziękuje w za zyczenia dla Agatki
          Aniu jak tak opisujesz Alicji reakcje na rodzeństwo to zaraz przypomina mi sie jak ja w ciaży z Nadią chodziłam..Agatka wtedy była nawet troche młodsza od twojej Ali..pamietam jak gadała do brzuszka..i to dzięki niej jej młodsza siostra ma na imie Nadia.bo tak słodko do nie zwracała sie po imieniu( bo ja rozwaźałam jeszcze dwa inne,,)a jak ją pierwszy raz zobaczyła to do końca życia bede pamiętać jakie oczy miała błyszczące..i jaka wzruszona była..i mówiła_" jaka ona słodziutka"..jeszcze nie dawno jej to wspominałam..
          A co do pewnosci do płci to dopiero bedzie na 100% wiadomo jak bedziesz miała dzidziusia na rękach..( tak ja sobie w obu ciążach mówiłąm)
          a co do łożek to przed świetami kupilismy dwa nowe łożka dla dziewczyn..mój mąż miał fuche i wpadła dodatkowa kaska..robił tą kwadratową patelnie na rekord w pieczeniu jajecznicy( ostatnio było o niej w teleexsperssie może któraś widziała?)
          Agnieszka masz racje muszę sobie gdzieś zapisać nazwę tych antybiotyków..
          no ja tez jestem częście na fb bo kontaktuje sie przez ta strone z moją przyjaciółka która teraz mieszka z rodziną w Szwecjii.


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            http://allegro.pl/lozko-tapczan-elf-...890673720.html Mamy takie łożka dla dziewczyn..jedno prawostrone a drugie lewo....wybralismy numer 18 tyle że mamy poduche jednolitą w tym ciemniejszym kolorze


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Wszystkiego najsłodszego dla Agatki
              Jak mówisz że Nadinka waży 12kg to po jej zdjęciach bym nigdy nie powiedziała, myślałam że więcej od mojej Lili. Lili waży 15kg.
              A to forum na fb będzie tylko dla nas? Nie jakieś ogólnodostępne?
              Lila mnie zamęczała całe wczorajsze popołudnie o braciszka... Normalnie wysiadam Pyta gdzie jest teraz jej braciszek. Żeby to było takie proste...
              Z tymi antybiotykami to tak jest... Lila miała tylko raz Taromentin ale bardzo dobry w smaku także chętnie łykała.



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Sorki nie 12 tylko 13kg sprawdziam dokładnie w ksiażeczce..ale i tak myslałam że ma wiecej..ale lekarz ją wazył by móc dobrac dawkę antybiotyku..a pamietam jak miałą pierwszy raz antybiotyk to jej nikt nie ważył a dostała wtedy 5ml X2 dzienie ( a ja podejrzewałam że za mocna dawka)..tak ją powalił ten agumentin że ledwo na nogach stała..a teraz miała połwe dawki tego innego i nic jej po mnim nie było tyle że pierwsze dwie dawki zwymiotowała..


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Ulcia forum tylko dla nas
                  A mnie dzis od rana glowa bolli



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Lilka miała rok temu antybiotyk ale ten taromentin jest na bazie augumentin itp ale smak ma bardzo przyjemny. No i zawsze czytam ulotki I lekarz pytał się zawsze ile mała waży, nawet jeśli chodziło o syropki.
                    U nas jak wczoraj spadł śnieg to nadal sie trzyma, ale temperatura -7 więc nie dziwię się. Ale od następnego tygodnia ma być u nas od -1 do 1 także będą ciapy a tego to bardziej nie cierpię niż mrozu.



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Cześć dziewczynki

                      ja jak zwykle zabiegana, czasem Was podczytuje tylko jak sie zabieram za pisanie to cos zawsze wypada, ale teraz obiecuje,ze bede czesciej

                      tyle sie podziało,że hoho poczytałam troche, ale nie wszystko zapamietałam wiec co najważnmiesze

                      Wszystkiego najlepszego dla wszystkich forumowych 3 latków

                      po drugie Wam kobietki życzę wszystkiego co najlepsze w tym nowym roku, przede wszystkim szczęścia, miłości i cierpliwości

                      Gratulacje ninka dbaj teraz o siebie

                      Aguszasza miło mi się zrobiło,ze o mnie pamiętasz ale ja nie mam konta na fejsie, może czas załozyc
                      Gosia

                      Zosieńko rośnij zdrowo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        u nas jak na razie bez brzuszka, robiłam ostatnio test i wyszedł negatywny, ale czekam jeszcze na @ koło poniedziałku wtorku powinna przyjsc, zobaczymy

                        Zapisała Zosie do klubu malucha i jest bardzo zadowolona chodzi bardzo chetnie, to dopiero poczatek bo chodzi1,5 tygodnia, ale tak bardzo potrzebny jej byl kontakt z innymi dzieciakami i swietnie sie tam odnalazla w grupie mimo, ze dzieci starsze

                        ja ferie zaczynam za tydzień i jedziemy z Zosia do siostry do Łodzi Zosia bedzie przeszczesliwa bo ona ma Kornelke co 1,5 roku i mała Antosie niedawno skonczyla miesiąc

                        A wiecie co u niej sie porobiło, jeszcze nie moge w to uwierzyc, ale m ja zdradzal, oklamywal,że jezdzi do pracy a wyjezdzal na tydzien do kochanki, nie pracowal ona mu dawala kase, a mowil,ze pracuje, zadzwonila do niej jakas kolezanka tej kochanki i powiedziała Ewie, ona tam pojechala i przylapala go u niej w domu, siedział sobie jakby niby nic. było to tydzień temu. Spotkali sie teraz bo musieli załatwic jakies ważne dokumenty razem i on nadal sie upiera,ze to nieprawda,ze on tam pracuje. A naopowiadal ten kochance, ze jest po rozwodzie i sie z nia ozeni i chce miec dziecko, poznal jej wszystkich znajomych. To jest po prostu chore. Zastanawiam sie czy on jest taki kombinator czy moze na schizofrenie.
                        Last edited by gosiaczekp81; 24-01-2014, 18:11.
                        Gosia

                        Zosieńko rośnij zdrowo

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Gosia załóż załóż tam na żywo można pogadać wiec zrób chociaż dla nas anonimowe tylko daj znać ze to Ty

                          Ninkapa a gdzie Ty się podziewasz?


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=13745961
                            PATRYŚ 10-09-2008


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Synek mojej siostry ma kurzajki. Nie wiemy kompletnie jak sobie z nimi poradzić bo maluch nie chce pokazać rączki gdzie je ma. Koleżanka poleciła mi jeden srodek i wpisywałam już w google go: undofen nailexpert opinie, i tak czytam i czytam ale wolę się poradzić doświadczonych koleżanek na forum. CO robić? Iść na jakieś łyżeczkowanie czy się jeszcze trochę bawić z synkiem siostry i tymi kurzajkami, bo może pewnego dnia pokaże.

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Daagu, jeśli szukasz psa na lata, który będzie się trzymał blisko was i jak będzie trzeba obroni dziecko to kup sobie szczeniaka amstaffa, wbrew pozorom to bardzo kochające psy, które cie obronią

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X