Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mamusie na lipiec 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: mamusie na lipiec

    Witajcie dziewczyny!! Jak tam samopoczucie Wasze?? Brzuszki rosną powoli??Bo u mnie juz co nie co widać) A zakupki powoli robicie?? Ja to najbardziej nie mogę się doczekać co to będzie bo od tego wszytsko zalezy bo jeśli chłopiec to większość rzeczy mam a jeśi dziewczynka to trzeba wszystko kupować Pozdrawiam i życze miłego dnia


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: mamusie na lipiec

      Hej, jestem tu nowa, ja mam termin na 12 lipca, czyli zaczelam wlasnie 18 tydzien. Chcialabym zapytac czy czujecie juz ruchy dziecka???

      Skomentuj


        #18
        Odp: mamusie na lipiec

        Napisane przez Ewelka1986 Pokaż wiadomość
        Hej, jestem tu nowa, ja mam termin na 12 lipca, czyli zaczelam wlasnie 18 tydzien. Chcialabym zapytac czy czujecie juz ruchy dziecka???
        Wiesz ja mam termin na 15 lipca i powiem ci ze jeszcze nie bylo mi dane poczuc ruchów może raz lub dwa poczulam jak się przekręcało ale szczerze nie jestem pewna czy to to czy tylko złudzenie!! A ty juz poczułas?? a znasz juz płeć??
        pozdrawiam ale powiem ci ze juz bym chciała je czuć steskniłam się za tym cudowne uczucie)



        Skomentuj


          #19
          Odp: mamusie na lipiec

          Witajcie,
          Czas leci a jakoś mamusie lipcowe się nie udzielają... Piszcie, co tam u Was, jak Wasze brzuszki? Czujecie już ruchy maleństwa? Moja córcia od jakiś 2 tyg. ostro daje czadu, a najbardziej wieczorem, kiedy ja już mam ochotę spać


          Skomentuj


            #20
            Odp: mamusie na lipiec

            Czy tu wogole zagladaja jakies lipcowe mamusie?? bo sie widze ze wogole nie udzielaja


            Skomentuj


              #21
              Odp: mamusie na lipiec

              Witajcie,

              Ja mam termin na 8 lipca, nasz synek rosnie i daje kopniaki, czasami nawet brzuch mi sie rusza
              Napiszcie skad jestescie i w ktorym szpitalu chcecie rodzic. Ja zastanawiam sie nad wlasna polozna ale nie wiem czy to nie strata pieniedzy.
              Moze znacie opinie na ten temat?

              Skomentuj


                #22
                Odp: mamusie na lipiec

                No właśnie, to może zacznijmy od początku Ja mam na imię Dorota, córcia pewnie będzie Wiktoria, bo tak tatuś się upiera. Teoretycznie mamy termin na 29 lipca, wg ostatniego USG na 15 lipca, więc zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Co do szpitala, to planuję Bielański. Po pierwsze pracuje tam mój lekarz, po drugie słyszałam całkiem dobre opinie o tym szpitalu, a po trzecie - mam do niego 5 min. samochodem.


                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: mamusie na lipiec

                  Acha - teoretycznie jestem z pragi pd., praktycznie obecnie mieszkamy na Bielanach. Co do położnej to słyszałam, że w to akurat warto zainwestować - po pierwsze będziesz miała swoją na wyłączność i np. jak będzie zmiana dyżuru, to przy Tobie będzie cały czas ta sama. Po drugie jak masz "swoją położną" to podobno jakaś sympatyczniejsza jest niż taka "z przypadku". Ale to tylko wiem ze słyszenia... A napiszcie jak się czujecie, czy dużo przytyłyście i czy jeszcze pracujecie.


                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: mamusie na lipiec

                    Ja akurat chodze prywatnie do lekarza z Karowej, a szpital juz tam zaliczylam na poczatku ciazy, takze wiem jakie sa dobre warunki.
                    W zasadzie od poczatku jestem na zwolnieniu, zagrozenie minelo ale i tak biore luteine i clexane w brzuch. Mam nadzieje, ze szczesliwie dotrwamy
                    Mam pytanko, ile czasu wczesniej nalezy umowic sie z polozna, czy ja zarezerwowac?

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: mamusie na lipiec

                      Uff, to trochę mi ulżyło, że nie tylko ja leniuchuję A tak na serio teraz już się dobrze czujesz? To Twoje pierwsze dziecko? Moje tak, a poza tym do tej pory to delikatnie mówiąc nie miałam zbyt dużego kontaktu z maluchami i teraz czytam wszystkie miesięczniki dla mam, portale internetowe i się kształcę Co do położnej - do tego etapu jeszcze nie dotarłam, więc nie wiem jak to wygląda. Na początku ciąży zapytałam o to swojego lekarza i powiedział, żebym nie panikowała, że ma jakieś sprawdzone i bliżej terminu da mi na nie namiary. W sumie to pewnie takie rzeczy się ustala jakoś w ost. mies. bo przecież nie jesteś w stanie na 100% przewidzieć terminu, no chyba że idziesz na cesarkę. A napisz jeszcze z jakiej dzielnicy jesteś?


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: mamusie na lipiec

                        To rowniez moje pierwsze dziecko i tez doksztalcam sie poradnikami. Niby w teorii czuje sie ok ale mam stresik co bedzie w praktyce (jak trzymac, kapac itd.)
                        Z polozna nigdy nie mozna umowic sie na 100% termin ale przynajmniej wiesz ze mozesz na kogos liczyc i nie potraktuja cie przedmiotowo.
                        Ja jestem z Bemowa a Ty?

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: mamusie na lipiec

                          Ja na chwilę obecną mieszkam na Bielanach, a wcześniej to już zaliczyłam prawie całą Warszawę, począwszy od samego centrum, poprzez 12 lat na Grochowie i nawet krótki epizod właśnie na Bemowie. Pytałam o to, bo rozpaczliwie (oczywiście trochę przesadzam ) szukam jakiegoś kontaktu z mamuśkami z moich okolic. Jakoś nie mogę się odnaleźć w nowej sytuacji i strasznie brakuje mi ludzi teraz jak nie pracuję. W pracy na co dzień miałam kontakt z całą masą osób, a teraz... mąż do pracy a ja w domu. A koleżanki to póki co wszystkie są na etapie robienia kariery, ewent. zaczynają dopiero myśleć o powiększeniu rodziny, więc nadal łatwiej z nimi wyskoczyć na piwo niż na jakiś sok i pogadać o pieluchach Teraz to już jest lepiej ale na początku, to bardzo kiepsko znosiłam to, że moje życie zmieniło się o 180 st. A Tobie nie nudzi się tak w domu?


                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: mamusie na lipiec

                            Sa tu jakies mamuski z terminem na lipiec? Bo widze ze pare jest ale jakos malo sie udzielaja


                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: mamusie na lipiec

                              Ja jestem, ale że nie miałam z kim rozmawiać, to przynajmniej czytam posty z innych miesięcy...
                              A co u Ciebie? Jak się czujesz?


                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: mamusie na lipiec

                                Witaj no to fajnie ze sie rozkreca nasz forum chociaz juz coraz blizej do konca.
                                U mnie ok tyle co nogi bardzo bola ciezko mi sie chodzi tzn jak za duzo przejde to odczowam bol. a ty?? dogela ci cos ze tak sie zapytam!!
                                A mam male pytanie powiedz mi czy ty tez masz uczucie jakbys sie pocila miedzy nogami?? moze to dziwnie zabrzmialo ale ciekawa jestem od czego cos takiego moze byc?? A co bedziesz miec chlopaka czy dziewoszke??
                                Pozdrawiam


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X