Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mamusie na lipiec 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mamusie na lipiec 2010

    hej mam termin na 14lipca ale chyba jeszcze nikt na tym forum sie nie pojawil
    czekam wiec na lipcowe mamusie :-)
  •    
       

    #2
    Odp: mamusie na lipiec

    Cześć!
    Mam termin dokładnie tak jak ty 14 lipca
    Jak samopoczucie? Ja dużo odpoczywam i śpię i mam nadal mdłości, ale chyba powoli przechodzą.
    Ide cos zjesc

    Skomentuj


      #3
      Odp: mamusie na lipiec

      Dziewczyny mam do sprzedania śliczną ciążową tuniczkę . Może któraś jest zainteresowana? http://allegro.pl/item885518303_atmo...10_piekna.html

      Skomentuj


        #4
        Odp: mamusie na lipiec

        Witajcie dziewczyny! Mam na imię Aga i właśnie z myślą o Was prowadzę swój blog http://www.mamaglamour.blox.pl na bieżąco zamieszczam w nim notki o tym jak dbać o urodę, modę oraz dobry nastrój podczas ciąży, pokazuję również stylizację swoich ciuszków ciążowych wystawianych na Allegro. Zapraszam, sporo ciekawostek do poczytania przy herbatce ! Pozdrawiam aga.

        Skomentuj


          #5
          Odp: mamusie na lipiec

          Cześć dziewczyny.Ja także mam termin na 14 lipca.Mdłości juz przeszły,ale mam straszny apetyt,ciągle jestem głodna

          Skomentuj


            #6
            Odp: mamusie na lipiec

            Sprzedam mnóstwo ubranek dla chłopca! Jak któraś byłaby zainteresowana proszę pisać pod numer 19412972. Przy zakupie powyżej 5 rzeczy przesyłka gratis, naprawdę niskie ceny!

            Skomentuj


              #7
              Odp: mamusie na lipiec

              ja juz po mdlosciach chodz sennosc nadal mnie atakuje,"matylda"mowisz ze masz apetyt fajnie bo mnie znow odrzuca od jedzenia,tzn.moglabym jesc tylko slodkie!!!!
              a mam pytanko mysliscie juz o kupnie wozka,lozeczka itp.?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: mamusie na lipiec

                Hej dziewczyny!

                Ja mam termin na 15lipca.
                Mdłości mi już przeszły ale mam słaby apetyt a odrzuca mnie od słodkości. Masakra ale sa i tez pozytywne tego strony!!
                Pozdrawiam Was serdecznie.



                Skomentuj


                  #9
                  Odp: mamusie na lipiec

                  fajnie masz mnie za to odrzuca od wszytskiego,nie mam apetytu tylko na slodycze i lody mam ochote!!!!!!!!!!!!!: eek:

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: mamusie na lipiec

                    Hej dziewczyny!
                    Ja również nie mam apetytu, mdłości prawie przeszy ale co z tego jak jadłabym tylko ogórki kiszone, grejfruty i lody Ja jeszcze nie myślę o większych zakupach ale ostatnio szwagierka przyniosła mi masę ubranek dla dzidzi i teraz oglądam non stop

                    A dziewczyny macie już brzuszki? U mnie coś widać ale taki mały jest i zastanawiam sie czy to ok i kiede w ogóle brzuszek zaczyna rosnąć?

                    Całuski ciekawe, która z nas pierwsza urodzi

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: mamusie na lipiec

                      staram sie wstawic sobie suwaczek, ale mi chyba nie wychodzi

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: mamusie na lipiec

                        hej ja juz mam brzuszek i nosze spodnie ciazowe z ta smieszna gumka,wsumie jeszcze troche mi spadaja i na upartego moglabym nosic normalne nie dopiete spodnie,ale podobno nie ma co uciskac brzuszka ;-) a ktos jak szybko robi sie gruby to naprawde nie ma regoly,ciesze sie Viki ze jeszcze jestes "normalna" bo to nagle z dnia na dzien moze ci wyskoczyc pileczka ktora bedzie juz tylko coraz ciezsza ;-)
                        a jesli o zakupy chodzi to przyjaciolka radzila mi zeby na spokojnie zaczac kupowac wczesniej rzeczy,bo czesto dziewczyny zostawiaja to na 8-9miesiac a wtedy naprawde nie ma juz sily,tym bardziej my bedziemy mialy lipiec czyli upaly(oby nie!!)dotego opuchniete nogi i moze byc ciezko z bieganiem po sklepach i szukaniem wozka itp.
                        pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: mamusie na lipiec

                          Ja też mam już brzuszek mówi się, że w drugiej ciąży kobieta dostaje szybciej brzuszek niz przy pierwszym dziecku Ale zaczynam powoli odczuwać jego ciężar i wielkość Ale to miłe uczucie aczkolwiek nie zawsze
                          Wiecie co wydaje mi się, że lepiej zacząć sobie powolutku kupować rzeczy drobiazgi i inne potrzebne dla maluszka śliczności. Ale z wózkiem to bym się wstrzymała na sam koniec. Na to zawsze przyjdzie pora.
                          A co do mdłości to przeszły ale nadal mam brak apetytu z pierwszym to mogłam jeść i jeść. Ale każda ciąża jest inna.

                          Pozdrawiam



                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: mamusie na lipiec

                            Napisane przez viki83 Pokaż wiadomość
                            staram sie wstawic sobie suwaczek, ale mi chyba nie wychodzi


                            Suwaczek Ci wyszedł wyświetla się


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: mamusie na lipiec

                              Witajcie, ja mam termin na 21 lipca, przynajmniej taka była ostatnia wersja, bo moja córcia (tak obiecał lekarz jest przy każdym badaniu USG o jakiś tydzień starsza niż wynika z moich obliczeń... Pozdrawiam


                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X