Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    CZe zaglada tu ktoras?? Bo sie chcialam pochwali ze juz znamy plec


    Przedstawiam wam Blaneczke
    Attached Files
    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Renata wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super! Cieszę się razem z Tobą!
      Oby się nic nie zmieniło. Kupujesz już różowości?
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Napisane przez renatkaa09 Pokaż wiadomość
        CZe zaglada tu ktoras?? Bo sie chcialam pochwali ze juz znamy plec


        Przedstawiam wam Blaneczke
        nooo gratulacje...czyżby imię wybrane to Blanka??
        no to powiem nieskromnie ze jeśli u mnie będzie dziewczynka to będą mialy tak samo na imię
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Dziekuje. Magda...z rozowym szalalm juz wczesniej.. ze swiadomoscią ze jesli bedzie Nikodem to w rozowe body bede Zelde ubierac ( psiak york ).

          Anka, bedzie Blanka. Chociaz Ł coś sie focha.. ale on i Oskara chcial Krzys nazwac.Uswiadamiam go ze w ciazy jestem ja... wiec ja imie wybieram. On coś przebąkiwał o Elizie... ale nie po to ja znosze te mdlosci, te napierdalające biodro, teraz sie okazalo ze mam wysoki cukier.. ja pojade rodzic, mi pipke natną,mi bedzie cyce rozrywac od nadmiaru pokarmu.. wiec niech daruje sobie filozofie ze on chce imie wybrac. Bede sie z nim klucic o tą Blaneczke.
          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            ja bym już chciala wiedzieć bo jeśli jednak kolejne jajca to muszę zacząć sprzedawać te wory ubranek co po Lence trzymam.
            ja sie już nawet nie muszę upierać przy Blance jakby co bo to imię to już przy Lenie miałam, albo Blanka albo Lena ale m. wtedy wybrał Lena a z meskich wybrała mloda bo powiedziała, ze jak będzie chłopak ma być Alan...no w sumie nam się podoba
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Aniu a u Ciebie który już tydzień?
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez Skoczek Pokaż wiadomość
                Aniu a u Ciebie który już tydzień?
                16-ty

                szczerze mówiąc to juz bym chciala mieć ciążę z głowy bo tą najgorzej przechodzę :/
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hej babeczki

                  No no no Renatka jakie wieści!!!!!!!!! To super, że dziewczynka!!!! A Blanka to śliczne imię

                  Kala odezwij się, chociaż pochwal się wakacjami, gdzie jedziecie w tym roku????

                  Skrobnijcie coś kobietki




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    kasiar oddzywam się

                    co u nas ??
                    Pola miała niedawno uroczyste zakończenie przedszkola spłakałam się jak nie wiem co zresztą większość mam też i nasza wychowawczyni , szkoda mi że to już mogliby jeszcze rok zostać ale cóż

                    Pola idzie do szkoły tej co Gabi , chyba w przyszłym tygodniu kupimy jej biurko i nowe łóżko i inne szkolne sprzęty

                    ja pracuje jak pracowałam , na wakacje tym razem do Polski w sierpniu do Niechorza jedziemy i jakoś mi tak nie leży , no cóż meblowanie pokoju dla Poli i ewentualny remont łazienki sprawiły że wakacje muszą być w Polsce, wszystko na raz się nie da

                    dziewczynki jeszcze dodatkowo w lipcu jadą z moimi rodzicami do Karwi na 2 tygodnie
                    no to tyle


                    renatka gratuluję dziewczynki
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hejka,Kasiar tak pracuje od półtora roku jako technolog w firmie gastronomicznej. Właściwie to na umowie tam mam ale robie wszystko..., od produkcji po sprzątanie zakładu...., ale zarobki ok, umowa na stałe...
                      Na wiosnę stawiamy dom,WRESZCIE ucieknę od teściowej hihihi !!!!!!!!!!!
                      Kala moja Izabelka tez się wybiera do 1 klasy,wstawie foty, fb nie masz wiec tu się pochwale moim skarbem
                      W poniedziałek jade z mezem wybierac projekt domu,bedzie malutki ale mój...,taki wymarzony ( parter to królestwo moje i meża,góra dziewczynek ).
                      Moze już jesienią uda nam się już fundamenty zalać... A na wiosne ruszamy z budową
                      No to fotki wstawiam....
                      Coś nie mogę wstawić fotek....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Miałam okazję poznać kilka dzieci z tego czasu Są to tak żywe dzieci! Nie to co moje grudniowe. Jednak koleżanka ze swoim malcem musiała wybrać sie na echo serca dzieci warszawa , bo mały bardzo szybko się męczył i podejrzewają u niego jakieś problemy kardiologiczne.

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Życzę mamom z 2009 szczęścia z Pociech i miłych rodzinnych wieczorów.

                          __________________

                          wynajem pracowników

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X