Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci urodzone w 2010 roku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ciekawe daty urodzenia..

    Moja Kasia urodziła się 10.10.2010 r. o godzinie 10. w dodatku w czepku 10 punktów w skali Apgar- po prostu dziewczyna na dziesiątkę!
    Agnieszka[/COLOR]

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ciekawe daty urodzenia..

      U mnie może nie ciekawą ale symboliczną datą jest 25 październik.
      25 października 1986 pobrali się rodzice
      25 października 1987 urodziła się siostra
      25 października 2008 siostra brała ślub

      )


      Aha znajomej córka urodziła się 13tego w piątek, 13 tego w piątek zdawała egzamin na prawo jazdy o godzinie 13tej i zdała)

      Skomentuj


        Odp: Ciekawe daty urodzenia..

        moja córka urodziła się 13tego w piątek a mój mąż już w dniu mało radosnym bo 1listopada

        Skomentuj


          Odp: Ciekawe daty urodzenia..

          Mój synek urodził sie w 103 urodziny swojej praprababci a mojego kuzyna córka 21 marca po 8 rano dokładnie 6 lat wcześniej nawet o tej samej godzinie zmarł mój wujek a jego tato!!
          ANIA I RAFAŁ

          Skomentuj


            Odp: Ciekawe daty urodzenia..

            u nas szczesliwa jest 16.
            Mój synek 16.01
            Mój ukochany 16.05
            Mój brat 16.07


            a co do tego co napisala anu26 to przyznam ze kiedy mój brat rodził sie 16.07.94 w tym samym czasie zmarł mój wujek,
            i Kuba(brat) jest jego totalnym przeciwieństwem. Wujek miał pociąg do alkoholu i był strasznym palaczem a mój brat póki co się tym bardzo brzydzi i wychodzi z pokoju gdy ktoś zapala papierosa lub pije alkohol. Chyba coś w tym jest,,,,
            [

            Skomentuj


              Odp: Ciekawe daty urodzenia..

              Moja Córeczka urodziła się 13 listopada 2010, czyli w dniu moich 25 urodzin
              Od tej pory będziemy obchodziły razem urodzinki. Dostałam najpiekniejszy prezent na urodziny.

              Skomentuj


                Odp: Ciekawe daty urodzenia..

                My z Mężem braliśmy przez przypadek ślub 07.07.07, choc pierwotnie miał to byc 23.06. A dzieciaki urodziłam - Dominika 1 maja 2008, a Martę 1 marca 2010. Mięsiące na "M" i pierwszego oboje

                A z innych dat - mój dzidek urodził się 8 marca /dzień kobiet/, a mama 14 lutego


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mój SKARB - NATALIA

                  Serdeczne pozdrowienia dla jedynej mamusi z 4 lutego! I oczywiscie dla Natalki.
                  Moja córcia - również Natalka urodziła 24 maja 2010. Ważyła 3970 i miała 59 cm.Ja jestem z Krakowa i tu też urodziły sie moje dzieci. Natalinka ma juz skonczone 8 miesiecy i jest usmiechnietym maluchem. Próbuje raczkować i jak narazie świetnie idzie jej do tyłu i kręcenie bączków!! A jak tam twoja pociecha?


                  [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

                  Skomentuj


                    Odp: Mój SKARB - NATALIA

                    Też mam Skarbka - Natalkę - z 3 lutego ale 2009. Jutro będzie mieć dwa latka pozdrowienia dla Natalek i ich mam



                    Skomentuj


                      Adaś)

                      Adaś urodził się 13 lutego 2010 moje słonko skończy niedługo roczek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ciekawe daty urodzenia..

                        Mam dwie córeczki.
                        Karolinka urodziła się w dniu 28 urodzin swojego Taty,a Hania 4 miesiące temu w moje 31 urodziny


                        Skomentuj


                          Odp: Ciekawe daty urodzenia..

                          nasza córcia urodziła się dzień przec urodzinami swojej prababci a synek dzien przed urodzinami mojej mamy


                          ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                          IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                          ---------------------------------------------------

                          Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                          Skomentuj


                            Odp: Ciekawe daty urodzenia..

                            Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                            Mam dwie córeczki.
                            Karolinka urodziła się w dniu 28 urodzin swojego Taty,a Hania 4 miesiące temu w moje 31 urodziny
                            Ale czad normalnie
                            tak utrafić to chyba nikt nie potrafi


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: Ciekawe daty urodzenia..

                              U nas jest tak :

                              7 styczeń ur.cioci (siostry teściowej)
                              8 stycznia ur.teścia
                              9 stycznia ur.męża
                              10 stycznia ur.naszych bliźniąt

                              Skomentuj


                                gdzie mamy z listopada 2010

                                drogie mamy czy zadna z Was nie urodziła w listopadzie 2010!!! moje córy urodziły sie 11.11.2010...
                                <a<a

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X