Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci urodzone w 2012 roku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzieci urodzone w 2012 roku

    Zapraszam Mamusie które mają termina na Styczeń 2012.
    U mnie to będzie drugie dziecko, w zasadzie dopiero się dowiedziałam, ale że przy pierwszym dziecku nie znałam takiego wynalazku jak forum, to tym razem chciałabym się dzielić moimi przeżyciami od samego początku. Jeżeli juz podejrzewacie że jesteście w ciązy, albo macie już potwierdzenie tak jak My, piszcie będziemy się cieszyć RAZEM!!! :-)


  •    
       

    #2
    Odp: Mamusie STYCZEŃ 2012

    czy mogę prosić o głosiki http://apps.facebook.com/konkurs-huggies/?ref=bookmarks jestem na 4 m-cu. magda szcze.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Mamusie STYCZEŃ 2012

      Witajcie, też prawdopodobnie urodzę w styczniu, i też drugiego juz dzidziusia;-) Trochę jestem hmm.. rozczarowana, że nie udała sie juz w tym roku...no ale to akurat najmniejsze zmartwienie;-))
      pozdrawiam;-)

      Skomentuj


        #4
        Odp: Mamusie STYCZEŃ 2012

        Trzymam kciuki za was.Ja byłam styczniówką 2008 i teraz też byłabym 2012...Ale coś chyba poszło nie tak.
        ANIA I RAFAŁ

        Skomentuj


          #5
          Odp: Mamusie STYCZEŃ 2012

          Witam Was styczniowe Mamy! Juz sie bałam ze w styczniu bedzie niz demogrficzny ;-)

          ANiaKatowice, witaj na styczniowych mamach! A jak róznica pomiedzy Twoimi maluchami?

          ANu26, co sie stało? Byłaś w ciązy, czy też nie udąło Ci sie zajsc? Bez wzgledu czy tak czy siak, mam nadzieje ze wszystko CI sie jakos ulozy!!!

          Piszcie co tam u Was, jak sie czujecie, macie mdłosci??? :-) Badania juz porobione? Czekam na niusy od Was!!!


          Skomentuj


            #6
            Odp: Mamusie STYCZEŃ 2012

            Było tak-brak @ test pozytywny.Co prawda kreska była blada ale widoczna po 2 dniach chciałam powtórzyć ale nie zdążyłam bo zaczęła się @.
            ANIA I RAFAŁ

            Skomentuj


              #7
              Odp: Mamusie STYCZEŃ 2012

              Hej
              Wieć i ja dołaczam do grona mamusiek styczniowych. Mam termin na 12 a na 2 mam zaplanowaną cesarkę. Mam już 14 miesięcznego szkraba Lenusie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Mamusie STYCZEŃ 2012

                Napisane przez mama-lenki Pokaż wiadomość
                Hej
                Wieć i ja dołaczam do grona mamusiek styczniowych. Mam termin na 12 a na 2 mam zaplanowaną cesarkę. Mam już 14 miesięcznego szkraba Lenusie
                Witaj Mama Lenki! to podobnie jak Ja, tez bedziesz miała 2 bobasa. A czemu juz masz cesarke zaplanowan? Lenke tez rodziłas przez CC?

                Wogule mamy to piszcie jak sie czujecie!

                Ja normalnie mam wrazenia jak bym polknela wielką metalowa sztabe! Caly czas czuje taki zelazisty posmak w ustach! Przy pierwszym dziecku tez tak mialam! Maskara! A WY macie jakies ciazowe dyskonforty? Pozdro wielkie dla wszystkich brzuchów! ;-)


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Mamusie STYCZEŃ 2012

                  Tak Lenka urodzona przez CC. 10 godzin rodziłam i nic więc zakonczyło się to cesarką. Lenka była duża 61cm 4300g wiec poczułam ulge po 10h bóli krzyzowych.
                  Teraz z góry wiem ze bedzię cesarka- obym tylko wytrzymała do stycznia bo jednak dziecko z konca grudnia ma rok w plecy a tak bede miała dzieciaczki z 2 letnią róznicą.

                  19 maja miałam pierwszą wizytę u lekarza- wyniki bdb teraz ide 20czerwca i pewnie dostane skierowanie na 1 usg.
                  Ciąże znoszę całkiem inaczej niz 1 wiec moze chłopak teraz

                  Skomentuj


                    #10
                    Styczeń 2012

                    Witam,
                    właśnie wczoraj byłam u lekarza, który potwierdził moją ciążę - taki przezent na Dzień /przeszłej/ Matki
                    Oczywiście chciałabym, by pierwsze 3 mies. jak najszybciej minęły - a to dopiero 6 tydzień...
                    Mam nadzieję, że niedługo jakaś przyszła Mama dołaczy.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Mamusie STYCZEŃ 2012

                      Witam ja też dołączam się do grona styczniowych mamuś wreszcie się nam udało, jest to druga ciąża, pierwsza niestety byla nieudana mam nadzieje ze tą przejde bezproblemowo termin mam na 21 stycznia chociaż w karcie ciązy lekarz wpisał 12 styczeń biorąc pod uwagę ostatni dzień miesiączki ale niestaty owulacja mi sie bardzo przesuneła wiec najprawdopodobniej moja fasolka przyjdzie na świat 21 stycznia jestem teraz w 8 tygodniu i 3 dni w ciąży

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Mamusie STYCZEŃ 2012

                        Hej Mamy! Jak tam sie czujecie stycznióweczki? CHwilke mnie nie było, ale tak to jest jak człowiek brzuszkiem i maluszkiem musi sie opiekowac! U nas wszsytko ok, jakos daje rade! Jestem juz, po pierwszym USG genetycznym i jak narazie odpukac wszystki dobrze! Troche ciezki temat z jezdzeniem do lekarza jak ZOsia jest taka mała jeszcze! Ona jest strasznie związana ze mna, i jakos tak zostawanie z babcią to jej srednio wychodzi. Wogule babcie obydwie to jakies taki postepowe, ze zamiast z wnuczka siedziec, to ona by jeszcze gdzie pobalowały no cóż. Troche nie wiem jak to bedzie, no ale jakos być musi! Piszcie co tam u Was stycznióweczki!


                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Styczeń 2012

                          Witaj
                          Ja również mam termin na styczeń 2012, konkretnie 25. Jeszcze ponad 6 miesięcy, mam nadzieję, ze pierwszy trymestr szybko minie, bo poranne mdłości już mnie wykańczają. Wprawdzie brzuszka jeszcze nie widać, ale zastanawiam się kiedy powiedzieć o ciąży starszym dzieciakom. Zwłaszcza boję się reakcji najstarszej córki, która dopiero co ,,odetchnęła" po nieprzespanych nocach i buncie dwulatka najmłodszej Kasi...






                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Mamusie STYCZEŃ 2012

                            Hej Mamy styczniowe! Pewnie zamiast siedziec przed komputerem wolicie po sloneczku chodzic! W sumie ja tak mam i wole korzystac z pogody, bo sie jeszcze od stycznia nasiedzimy w domu! Co tam slychac u Was! Ja juz troszke sie przyzwyczailam do mysli o drugim dzieciatku! W sumie jak sie juz ten pierwszy trymestr konczy to czlowiek w lepszym nastroju i formie! Ostatnio zaczelam juz po necie buszowac i szukac jakichs ciekawyc gadzetów, ubranek itd. Taki ubranka wynalazłam http://allegro.pl/mothercare-7-pak-b...681873970.html dosc dobra cena. A na promocji łóżeczko turystyczne pierwszyusmiech.com/product-pol-381-Lozeczko-Delti-Lily-bez.html A tak wogule to jakie preferujecie turystyczne, czy szczebelkowe??? Piszcie co u Was stycznióweczki!


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Mamusie STYCZEŃ 2012

                              tak Wam zazdroszcze drogie styczniowe mamy. juz niedługo będziecie trzymały malucha w ramionach. ja niestety odpadłam z Waszego grona w czerwcu. no i teraz róznica wieku między moimi maluchami jeszcze bardziej się powiększy... bo ten drugi dipiero w planach...trzymam kciuki za Was.
                              pozdr.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X