Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chłopcy Luty 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Antoś zaczyna już się przemieszczać wiec myśle że troche przystopuje z wagą
    Last edited by gonia_81; 10-09-2009, 14:19.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Antoś zaczyna już się przemieszczać wiec myśle że troche przystopuje z wagą.

      Skomentuj


        #18
        Prawdopodobnie Tak Bo Mój Szkrab Teraz Mniej Przytył Odkąd Się Rusza Więcej
        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

        Skomentuj


          #19
          Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
          hej fajnie nasze dzieciaczki mogły być z tego samego dnia gdybyś do północy dotrwała ha ha
          nie byłabym w stanie doczekać, tatusiowi i tak się nudziło bo od 9 rano do około 22 nic się nie działo. Ja też się wynudziłam jak mops podpięta do ktg...
          Ale i tak fajnie wyszło bo urodzony 22 o 22:25 (tak oficjalnie ale ja widziałam że to była 22:22 )

          Skomentuj


            #20
            Co do osiągnięć to mój raczkuje (no prawie, bo z tej pozycji zaczyna i idzie mu to coraz lepiej) ale ie chce siadać. trochę równowaga szwankuje hehe

            Waży ok. 7kg a mierzy jakieś 65cm i nie ma jeszcze ząbków. A jak u was w tym zakresie?

            Skomentuj


              #21
              Napisane przez maldober Pokaż wiadomość
              Co do osiągnięć to mój raczkuje (no prawie, bo z tej pozycji zaczyna i idzie mu to coraz lepiej) ale ie chce siadać. trochę równowaga szwankuje hehe

              Waży ok. 7kg a mierzy jakieś 65cm i nie ma jeszcze ząbków. A jak u was w tym zakresie?
              Konradzik nie umie raczkować tylko kręci się wokół swojej osi umie siedzieć choć czasem się przewraca paple ba ba ta ta eeee aaaa i popiskuje śmieje się na głos wyciaga do mnie raczki jak jest głodny to szarpie mi bluzkę albo chce sięgnać do butelki czy miseczki zależy co mu daję w tym momencie staje na nóżki i chwilę postoi jak sie trzyma barierki a ząbków nie ma
              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

              Skomentuj


                #22
                Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                Konradzik nie umie raczkować tylko kręci się wokół swojej osi umie siedzieć choć czasem się przewraca paple ba ba ta ta eeee aaaa i popiskuje śmieje się na głos wyciaga do mnie raczki jak jest głodny to szarpie mi bluzkę albo chce sięgnać do butelki czy miseczki zależy co mu daję w tym momencie staje na nóżki i chwilę postoi jak sie trzyma barierki a ząbków nie ma

                U mnie dziś Mały testował moje nerwy. Daję słowo miałam ochotę dać mu wolność i myk za okno... tylko że akurat na spacerku byliśmy a później minęło bo przysnęło mu się.
                Ale nie tylko krzyczeć umie. Gaduła z niego i podrywacz Znają go już wszystkie sprzedawczynie w okolicy. Tylko jakoś nie chce mi się wieżyć że dzieci jeszcze nie rozumieją co mówią. Jak Robertos jest u taty na rękach i coś mu się nie spodoba to "mówi" mamama i Jacek ma pretekst żeby się go pozbyć . Mały się oczywiście uspokaja.
                Pozdrawiam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Konradzik waży już 7,5 kg ubranka nosi rozmiar 74 jest na etapie uczenia się siadać i wstawać samodzielnie narazie te próby kończą się guzami na czole bo jak wyrżnie w szczebelki łóżeczka to kolejny sie pojawia śmieje się do każdego a szczególnie do pań i czasami gaworzy godzinami tak że buzia sie mu nie zamyka ostatnio byliśmy przez to w centrum uwagi na zakupach w tesco bo cały sklep go słyszał i ludzie z uśmiechem i życzliwym słowem nas zatrzymywali żeby oglądnać nasze rozpaplane "cudo" nie należy jednak do cierpliwych jak mu coś nie wychodzi to juz nie próbuje tylko wrzeszczy i mamusia biegnie na pomoc
                  KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                  Skomentuj


                    #24
                    Antoś zaczyna raczkować, ale nie siedzi tzn siedzi jak sie go posadzi ale sam nie usiądzie. Zaczeliśmy z tego powodu rehabilitację metodą NDT, zobaczymy co z tego będzie. Ma już 6 ząbków i po mału uczymy się gryść.

                    Skomentuj


                      #25
                      Napisane przez gonia_81 Pokaż wiadomość
                      Antoś zaczyna raczkować, ale nie siedzi tzn siedzi jak sie go posadzi ale sam nie usiądzie. Zaczeliśmy z tego powodu rehabilitację metodą NDT, zobaczymy co z tego będzie. Ma już 6 ząbków i po mału uczymy się gryść.
                      A ja myślałam że każde dziecko ma swój czas... mój nie siada i nawet jeszcze sam stabilnie bez podparcia nie usiedzi - ale jakoś mnie to nie martwi, ma jeszcze czas (do ok 10 miesiąca). Mi lekarze mówili żeby go nie pospieszać. A ząbków cały czas brak.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        to prawda każde dziecko ma swój czas na naukę może lekarz spostrzegł jakies inne nieprawidłowości i dlatego kazał rehabilitować GONIA napisz coś więcej bo jestem też ciekawa dlaczego
                        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                        Skomentuj


                          #27
                          Beniamin urodził się 12 lutego o 19.02.
                          Ważył 3480g i miał 59cm.

                          Skomentuj


                            #28
                            Witam Kobietki,
                            dawno tu nie zaglądałam do Was i rzezcywiście wątek ciut cichutki...
                            Mój Kacper, jak pisałam jest z 11 marca i też ząbków jeszcze nie ma. Z siadaniem to słabiutko, za to skubany, jak tylko siedzi u mnie na kolanach i poczuje pod nogami kanapę natychmiast wstaje Prostuje nózki i cały dumny i szczęśliwy nie daje się posadzić ani polozyć.
                            On do wagi ciężkiej nie należy, bo 11.IX ważył 7620g za to jest długasem, bo miał 74cm. Co do kręcenia się wokół własnej osi to robi to na 2 sposoby - albo kula się z brzusia na plecki i tak się przemieszcza, albo wkoło pępka, przeklada rączki i tak zmienia lokalizacje... ostatnio pokonuje tak juz spore odległości...

                            Powiedzcie mi proszę, czy próbowałyście malcą dawać sloiczki po 6 m-cu takie z kawaleczkami jedzonka? Bo ja ostatnio próbowalam taki podać i było plucie na całego! A i czy karmicie jeszcze piersią??? Ja od niedawna niestety ale nie mam już pokarmu (z resztą nigdy za dużo nie miałam) i musialam zupelnie przenieść się na butle.

                            Pozdrawiam serdecznie i ROZRUSZAJMY TEN WĄTEK
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              #29
                              ja ciągle karmię piersia ale też daję małemu dużo innych rzeczy Konradzik radzi sobie już z kawałeczkami pokarmu choć jeszcze niedawno się dławił stoi już podtrzymywany za jedną rączkę albo przy łóżeczku choć się puszcza i leci tak więc to tylko zabawa przy mamie podnosi się do siadania i stania ale jeszcze do końca mu nie wyszło dobrze że więcej mam się odzywa ja chętnie pogadam
                              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                              Skomentuj


                                #30
                                Witam. Mój Patryś urodził się 11 lutego 2009 o godz. 1:40 w nocy.
                                Ważył 3,900g i miał 57cm.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X