Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakiej firmy kosmetyki proponujecie??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakiej firmy kosmetyki proponujecie??

    Mam pytanie drogie mamy, zanim urodzilyscie dziecko napewno wczesniej zaopatrywalyscie sie w jakies kosmetyki typu szampon, oliwka itp. Jakiej firmy kosmetyki polecacie najbardziej? ktore sa najlagodniejsze? I co mam kupic na poczatek!! Prosze o rady
    1.03.2009 9:55 FILIPEK
  •    
       

    #2
    juz jest ten wątek

    http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=836

    dziewczyny siadacie tylko po to by napisac wątek a nie czytacie i nie szukacie w tych które są

    z całym szacunkiem opcja "szukaj"
    nie jest tylko po to by sobie była

    wykasuj swój wątek bo sie bałagan robi od dublowania watków
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj


      #3
      Pinklady ma racje!!!



      Strasznie rozleniwiony ten nasz naród..

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jakiej firmy kosmetyki proponujecie??

        Wystarczy Hildegard Braukmann, które diametralnie robi różnicę, tzn. zakładając dopasowanie odpowiednich kosmetyków pod problemy jakie macie ze swoją cerą. Nie ma co ukrywać, że jeśli tylko kosmetyki będą odpowiednio dobrane, to powinny robić ogromną różnicę.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jakiej firmy kosmetyki proponujecie??

          Gdy mały się urodził stosowałam tylko oilatum fo kąpieli i bepanthen do pupci po emo liniach nie trzeba już oliwkowac ciałka i uważam że im mniej kosmetyków tym lepiej, teraz używam jeszcze żel do mycia główki z hipp i w razie potrzeby kremów na pogodę z biodermy

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jakiej firmy kosmetyki proponujecie??

            U nas do kąpieli sprawdziło się ballneum, z kosmetyków myjących polecam nivea baby - nas nie uczulał od pierwszych dni.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jakiej firmy kosmetyki proponujecie??

              My bardzo dużo stosowaliśmy kosmetyki z firmy Skarb Matki. U nas sprawdziły się, ale teraz jest mi prościej kupić kosmetyki z Nivea baby. Mamy płyn do kąpieli i też sie sprawdza. Synek ma po nim fajną skórę,

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jakiej firmy kosmetyki proponujecie??

                ja stosowałam Nivea, Hipp, Oliatum, i byłam oraz jestem zadowolona

                Skomentuj

                       
                Working...
                X