Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ankieta dotycząca rozwoju mowy dzieci - prośba do rodziców

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ankieta dotycząca rozwoju mowy dzieci - prośba do rodziców

    Mam ogromną prośbę. Piszę właśnie pracę dyplomową na studiach podyplomowych z logopedii i w związku z nią potrzebuję jak najwięcej wypełnionych ankiet dotyczących rozwoju mowy dzieci i czynników z tym się wiążących.
    BARDZO proszę Państwa o wypełnienie ankiety oraz, jeśli mają Państwo rodzinę/ znajomych, którzy mają dzieci w wieku od ukończonych 3 do ukończonych 8 lat, o zachęcenie ich do tego. Osobom zainteresowanym udostępnię w przyszłości wyniki ankiety oraz pracę, która na ten temat powstanie.

    Poniżej wklejam link do ankiety oraz jej opis:

    www.ebadania.pl/d81a3988cb5ade8f

    Zapraszam do wypełnienia ankiety rodziców dzieci, które ukończyły 3 lata, ale nie mają obecnie więcej niż 8 lat (ukończonych). Jeśli mają Państwo więcej niż 1 dziecko w tym wieku, dla każdego konieczna jest osobna ankieta (dotyczy to także bliźniąt).

    Będę BARDZO WDZIĘCZNA za szczerość odpowiedzi i ich dokładność. Wyniki ankiety będą wykorzystane w badaniach naukowych dotyczących rozwoju mowy dzieci w wieku od urodzenia do ukończenia 3 lat (36 miesięcy). Badania takie są niewątpliwie potrzebne, między innymi w związku z tym, iż wiele dzieci współcześnie cierpi na opóźniony rozwój mowy, dlatego pożądane jest zbadanie czynników, które mogą na rozwój mowy wpływać (pozytywnie bądź negatywnie).

    Z góry dziękuję wszystkim Państwu za poświęcony czas i życzę wszystkiego dobrego, przede wszystkim jak najlepszej komunikacji z dziećmi.
  •    
       

    #2
    Odp: Ankieta dotycząca rozwoju mowy dzieci - prośba do rodziców

    ankieta długa ale już wypełniona

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ankieta dotycząca rozwoju mowy dzieci - prośba do rodziców

      Serdecznie dziękuję

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ankieta dotycząca rozwoju mowy dzieci - prośba do rodziców

        Mam prośbę do Moderatora o nieusuwanie tego wątku.
        Obiecuję, że po zebraniu wystarczającej liczby ankiet sama skasuję wątek (bądź poproszę o jego skasowanie), żeby nie zaśmiecać forum.

        Z góry dziękuję za zrozumienie, a wszystkim Mamom i Tatom za chęć pomocy

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ankieta dotycząca rozwoju mowy dzieci - prośba do rodziców

          Też kończyłem studia podyplomowe w Katowicach i na koniec miałem do zrobienia ankietę.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ankieta dotycząca rozwoju mowy dzieci - prośba do rodziców

            Jeśli ktoś jeszcze byłby chętny do wypełnienia ankiety, to zapraszam pod ten link
            http://www.ebadania.pl/dce17c0ad54606e3

            Z góry dziękuję

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ankieta dotycząca rozwoju mowy dzieci - prośba do rodziców

              Ponieważ sama nie mam takiej opcji, bardzo proszę Moderatora o usunięcie wątku.

              Zakończyłam etap zbierania danych i ankieta jest już nieaktywna.

              Serdecznie dziękuję za życzliwość, szczególnie tym wszystkim, którzy ankietę wypełnili

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ankieta dotycząca rozwoju mowy dzieci - prośba do rodziców

                Pamiętam jeszcze ile się ankiet na studiach robiło fizycznie. Teraz rzucam na internet, parę klików, tydzień czasu i materiał do badań gotowy.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ankieta dotycząca rozwoju mowy dzieci - prośba do rodziców

                  Napisane przez Tosia08 Pokaż wiadomość
                  Pamiętam jeszcze ile się ankiet na studiach robiło fizycznie. Teraz rzucam na internet, parę klików, tydzień czasu i materiał do badań gotowy.
                  A jeszcze wcześniej nie było papieru ani tym bardziej długopisów i trzeba było w kamieniu ryć. Postęp ma to do siebie, że z czasem pewne czynności są łatwiejsze i prostsze do wykonania. Ostatnio nawet można studiować przez Internet, ale to chyba tylko w jakieś Wyższej Szkole Skakania w Gumę.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ankieta dotycząca rozwoju mowy dzieci - prośba do rodziców

                    Na studiach podyplomowych w Katowicach także wymagają robienia ankiet. Ale teraz, w dzisiejszych czasach jest to znacznie prostsze. Wystarczy tylko w necie temat umieścić i odczekać miesiąc.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ankieta dotycząca rozwoju mowy dzieci - prośba do rodziców

                      Ode mnie żadnego robienia ankiety nie wymagali.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ankieta dotycząca rozwoju mowy dzieci - prośba do rodziców

                        Ode mnie też nie wymagają. Studiuję na WSPS i jestem zadowolony z poziomu nauczania.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X