Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wesele duże czy małe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Wesele duże czy małe?

    A na weselu wolicie dj czy jednak zespół? Jeśli chodzi o dobrego dj z Rybnika, to na xxx znajdziecie ofertę dj Daro, który także jest świetnym konferansjerem. Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą.
    Last edited by disne; 30-07-2020, 20:01. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Wesele duże czy małe?

      Co myślicie o ślubie na Bali? Z tego co piszą na xxx można tam wziąć ślub w każdym zakątku plaży. Zdecydowałybyście się na taką opcję?
      Last edited by disne; 30-07-2020, 20:01. Powód: link

      Skomentuj


        #93
        Odp: Wesele duże czy małe?

        moi znajomi robią wesele na wypasie ale zadaj sobie pytanie "po co?" Przecież o coś zupełnie innego chodzi.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Wesele duże czy małe?

          Ja zdecydowanie wolałabym małe. A właściwie tak najbardziej to wolałabym wziąć ślub gdzieś w lesie z dala od wszystkich, jak w "Braveheart", i wcale nie robić wesela.

          Skomentuj


            #95
            Odp: Wesele duże czy małe?

            Jeżeli rodzina jest duża, to raczej ciężko o kameralne przyjęcie. Szczególnie, że z tego co się słyszy, to potem ktoś może być jakiś urażony itp. Zresztą, ślub czy wesele bierze się teoretycznie raz w życiu, więc można sobie pozwolić na trochę szaleństwa. Chociaż potem ciężko o salę, by była gustowna, a zarazem tak obszerna by pomieściła tyle gości. W Warszawie trafiliśmy akurat na Blue Cactus xxx i sala, ta większa (do 250 gości), którą oferują jest idealna właśnie na takie duże weselicha, a do tego świetnie urządzona, dwupoziomowa i z wyjściem do ogrodu, gdzie jest też pomyślane coś dla dzieci, taki placyk zabaw.
            Last edited by disne; 30-07-2020, 20:01. Powód: link

            Skomentuj


              #96
              Odp: Wesele duże czy małe?

              Ja miałam małe i nie zmieniłabym tego

              Skomentuj


                #97
                Odp: Wesele duże czy małe?

                Ja nie jestem zwolenniczką dużych wesel, ani wesel w ogóle, dlatego preferuję skromny obiad "po wszystkim"

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Wesele duże czy małe?

                  cóż ja jestem za weselem kameralnym i to zdecydowanie, maksymalnie 30 osób, tych najbliższych i tyle. Sama nie mam wielkiej rodziny, bardzo podoba mi się salka tutaj xxx , czytałam opinie że mają dobre jedzenie i bardzo miłą obsługę. Będę się chyba pytała o koszty organizacji tam małego wesela.
                  Last edited by disne; 30-07-2020, 20:01. Powód: link

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Wesele duże czy małe?

                    Moim zdaniem wesele raz w życiu jest więc stawiam na huczną imprezę zaślubin. Ja teraz jestem na etapie szukania sali xxx ta mi się podoba wyjątkowo, w środę jadę ją oglądać na żywo.Menu wygląda wspaniale, sale bardzo piękne. Interesuje mnie ten ogród z placem zabaw i jeziorem, to musi być piękne, a wiadomo jak otoczenie piękne to i zdjęcia pamiątkowe są wspaniałe.
                    Last edited by disne; 30-07-2020, 20:02. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Wesele duże czy małe?

                      Zależy ile pieniędzy chcesz przeznaczyć

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wesele duże czy małe?

                        Wesela sa staroswieckie jak na moj gust.

                        Skomentuj


                          Odp: Wesele duże czy małe?

                          to wszystko zależy od ilości naszych gości czy też bardziej zasobności portfela. Ale zawsze możemy sie ograniczyć do najbliższej rodziny czy znajomych a w zamian za to wynająć sale weselna gdzieś gdzie będziemy mogli wspólnie spędzić nie tylko huczną zabawę ale wspaniały weekend. No bo jak wybierzemy ta ofertę xxx to nie będziemy chcieli stamtąd wyjeżdżać.
                          Last edited by disne; 30-07-2020, 20:00. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Wesele duże czy małe?

                            Wszystko zależy od naszego budżetu, od wielkości rodziny, a przede wszystkim od naszych upodobań i marzeń. Ja mając dużą rodzinę zawsze miałam parcie na duże wesele i niczego nie żałuję, ale moja siostra wymarzyła sobie jedynie przyjęcie weselne w romantycznych okolicznościach. No i udało jej się to spełnić w restauracji Biała Róża xxx w centrum Krakowa. To romantyczna restauracja, która mieści się w historycznym kompleksie pałacowym zwanym Dworkiem Krakowskim, w bliskim sąsiedztwie miejsc takich jak Rynku Głównego i Zamku Królewskiego na Wawelu. Miejsce jest pełne uroku, czuć w nim kulturę i historie, a manu jest przepełnione regionalizmem w nowoczesnym wydaniu. Każdy powinien spełniać swoje marzenia.
                            Last edited by disne; 30-07-2020, 20:00. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Wesele duże czy małe?

                              my mieliśmy skromne przyjęcie na małą ilość osób i to nam w zupełności wystarczyło.

                              Skomentuj


                                Odp: Wesele duże czy małe?

                                Ja wole małe, zresztą u mnie też był inny problem, że rodziny praktycznie mam żadnej, więc i nie bardzo było kogo zapraszać.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X