Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy i Maleństwa Marzec 2012

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

    Witam.
    Widzę, że odkąd są przy nas nasze dzieciaczki to jest o czym pisać.
    U mnie też leci Rafałek tydzień temu ważył 5130g.
    Dziś wybieramy się na usg bioderek.
    Chrzciny mam już za sobą, tylko mały od tamtej środy dostał wysypkę, najgorzej na buzi i stopniowo wyrzucało mu się na całym ciele, teraz została mu tylko na nogach. Ale skórę ma teraz okropnie szorstką, łuszczy mu się na twarzy, wyglądało to okropnie. Położna stwierdziła, że dzieci po miesiącu dostają taką wysypkę, chodzi o jakiś hormon, ale nabiał zakazała mi jeść. Czekam teraz, aż się uspokoi i zobaczę czy to nie skaza białkowa.
    Trzymajcie się ciepło

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

      Hej,
      No a my mamy kolejna opinie pediatra na temat odparzenia. Podobno to jet nadzerka od mojego mleka , ktore jak każde mleko mamy jest dosyć kwasnego odczynu i skóra mojego dziecka bardzo na to zareagowała. Dostaliśmy wodny roztwór fioletu i maści witaminowa na przemian do smarowania i jesli nie bedzie poprawy to do kontroli po niedzieli. Mam nadzieje ze tym razem przejdzie.
      Lucynko- pierwsze słyszę ze jest jakaś standardowa wysypka po skończonym miesiącu. Może lepiej skonsultować to z pediatra? Nie chce oceniać Twojej poloznej ale moja z doborem maści na odparzenia sie nie popisala
      Ela- zazdroszczę ci ogródka i własnych warzywek
      My musimy sie zadowolić parkiem. Właśnie będziemy z mała szykować sie na spacer bo mamy cudna pogode.
      Pozdrawiam

      Skomentuj


        #78
        Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

        Witajcie Kobietki,

        biorę udział w konkursie brzuszkowym i każdy głos jest dla mnie na wagę złota.
        Jeżeli macie chwilę i spodoba Wam się moje zdjęcie, proszę o kliknięcie

        http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/25058

        z góry dziękuję
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          #79
          Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

          Nice: O takiej wysypce piszą dziewczyny na forach, że ich dzieci też dostawały po miesiącu czasu. Z bioderkami wszystko dobrze, a do pediatry idę w środę bo mam termin szczepienia, więc zapytam. Na dzień dzisiejszy to mu wszystko zbladło i skóra wraca do normy.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

            Cześć dziewczyny
            U nas też była taka wysypka koło 4 tygodnia. I wystarczyło że ograniczyłam nabiał, wszystko zaczęło ładnie znikać



            Skomentuj


              #81
              Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

              Hej,
              Apropos wysoki to my tez mamy ale to klasyczny tradzik niemowlęcy.
              Poza tym udało nam sie wyleczyć odparzenie w końcu tormentiolem !
              Spacerujemy i korzystamy ze slonca. Jutro wybieramy sie do znajomych na działkę.
              A jak wasze maluchy? I jak spędzanie majowki?
              Pzdr

              Skomentuj


                #82
                Odp: Mamy i Maleństwa Marzec 2012

                Kochane mamusie zamykam wątek i do dalszych pogaduszek zapraszam do działu Dzieci rok po roku


                ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                ---------------------------------------------------

                Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                Skomentuj

                       
                Working...
                X