Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zdalna asystentka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zdalna asystentka

    Witam jestem mamą dwójki szkrabów i chciałabym dorobić. Jak myślicie, czy w Polsce ma szansę taki zawód jak zdalna asystentka- odbieranie u siebie w domu maili, pisanie pism itp. Taka sekretarka, ale zamiast w biurze jest u siebie w domu. Bardzo chcę robić coś innego, a nie tylko opiekować się dziećmi, ale na razie nie ma mowy o powrocie na etat.
  •    
       

    #2
    Odp: Zdalna asystentka

    moim zdaniem może być ciężko, bo zazwyczaj asystentki/sekretarki odbierają jeszcze telefony, normalną pocztę, pomagają przy spotkaniach itd. Może przepisywanie tekstów? Wiem, że czasem szukają kogoś takiego.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zdalna asystentka

      taką pracę to cięzko znaleźć sekretarkę każdy chcę mieć w firmie ale są inne rodzaje zdalnych prac ja planuje wyjazd do Norwegii koleżanka wyjechała przez portal pracaidealna.pl pracuje w Norwegii też zamierzam tam jechać to teraz najbardziej opłacalny kierunek

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zdalna asystentka

        A ja się wlasnie nie zgadzam...coraz częściej firmy wlasnie szukają rozwiazan wirtualnych, żeby nie placic za biuro, powierzchnie itp... moja firma korzysta na przykład z wirtualnego biura i jesteśmy zachwyceni.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zdalna asystentka

          Ja z kolei zastanawiam się, czy taka opcja zdalnej asystentki miałaby sens, jeśli w końcu zdecyduję się na rzucenie etatu i zainwestowanie w gotową spółkę?
          Jeśli mogę prosić o więcej informacji na temat tego, jak wygląda jej praca, jaki można zlecić zakres obowiązków takiej asystentce, żeby nie przesadzić, ani w jedną, ani w drugą stronę?
          Czy pomoc i praca takiej osoby dotyczy wyłącznie spraw firmowych, czy może również polegać po prostu na załatwianiu wszystkiego, na co sami nie mamy czasu?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zdalna asystentka

            Jeżeli chcesz dorobić, to może spróbuj sił w wypełnianiu ankiet - http://szczecin.naszemiasto.pl/artyk...,t,id,tm.html? Co prawda kokosów nie zarobisz, jednak czasem można dorobić te kilkaset złotych do pensji.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X