Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy kupujecie ubranka przez internet?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

    Nie ubranek nie kupuje przez internet. Wole iść do sklepu choć ostatnim czasem już tylko w lumpku się zaopatruje w ubrania dla dzieci. Po prostu nas nie stać na nowe.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

      Ja kupuję ubranka prze internet, zarówno z sieciówkę jak i z mustache, czy pakamery. Na chrzest mieliśmy akurat białą koszulę z Wójcika i granatowe spodnie z h&m, bo nie bardzo podobają nam się te specjalne stroje. A co do Endo, ostatnio trochę pogorszyła się ich jakość, trzy koszulki w tym samym kolorze, a różnica po 2cm.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

        Napisane przez marthacrown Pokaż wiadomość
        Ja kupuję ubranka prze internet, zarówno z sieciówkę jak i z mustache, czy pakamery. Na chrzest mieliśmy akurat białą koszulę z Wójcika i granatowe spodnie z h&m, bo nie bardzo podobają nam się te specjalne stroje. A co do Endo, ostatnio trochę pogorszyła się ich jakość, trzy koszulki w tym samym kolorze, a różnica po 2cm.
        Kupując takie ubranka mozna potem dziecko w nie ubierać, czego niestety nie zawsze można zrobić po zakupie ubranek typowo do chrztu;/ często są niestety na raz;/

        Skomentuj


          #19
          Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

          Ubranka kupuję w sklepie, dzięki czemu od razu mogę zobaczyć, jaki jest materiał i czy w ogóle będzie pasowało, bo wiadomo, że rozmiar rozmiarowi nierówny.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

            Ja zamawiam przez internet bo jest taniej. Znam dobrze swój rozmiar bo kupuje zwykle ubrania moich ulubionych marek tak więc rzadko zdarza się,że zamówię coś o złym wymiarze. A jeśli nawet to zawsze jest możliwość zwrotu albo wymiany na coś innego.
            Fajny jest ten sklep:
            xxx - jest to autoryzowany sklep z jeasnami. Możesz tam sobie zamówić model spodni znanej marki. Wszystko jest oczywiście oryginalne.
            Mój ostatnio łup to rurki Levis'a:
            Last edited by disne; 29-07-2020, 21:24. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

              ja muszę się przyznac że uwielbiam kupować ubranka na szmateksach. Po pierwsze jest ich pełno, są śliczne a co najważniejsze za grosze. Dziecko niektóre rzeczy ubierze kilka razy jak dobrze pójdzie, więc uważam że nie ma co przepłacać

              Skomentuj


                #22
                Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                Oczywiście że tak, często na jakichś wyprzedażach lub od innych matek. Jeśli chodzi o ciuchy dla kobiet to tu xxx często zaglądam bo trafiają się fajne okazję.
                Last edited by disne; 29-07-2020, 21:23. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                  Przez internet kupuję ale nie dla dziecka Bo zawsze dostaję i mam już zapewnione odzienie dla moich dzieciaków na jakiś czas Niby przez internet jest tanio ale np. jak się zobaczy jakąś promocję to też warto czy nawet w Pepco też się da tanio zrobić zakupy

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                    Oczywiście że tak teraz nie mam czasu latać za ubrankami po sklepach,wiec na allegro robie czesto zakupy lub ze strony smyka oraz 5-10.15.




                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                      część rzeczy zamawiałam przez internet, np. dekoracje

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                        Jasne że kupuję przez internet ale najszęściej czekam na wyprzedaże i wtedy kupuję dużo ubranek większych, na zapas. Lubię też dziecięce ubranaka z Tesco i Lidla

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                          Ja w sumie większość rzeczy kupuję na wyprzedażach internetowych bądź stacjonarnych. Przez internet ubranka kupowałam na stronie smyka. mikaa997 też bardzo lubię ubranka z Tesco, ale nie kupowałam ich jeszcze przez internet.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                            Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
                            Ja w sumie większość rzeczy kupuję na wyprzedażach internetowych bądź stacjonarnych. Przez internet ubranka kupowałam na stronie smyka. mikaa997 też bardzo lubię ubranka z Tesco, ale nie kupowałam ich jeszcze przez internet.
                            nie, nie z tesco też nie kupowałam przez internet i chyba nie ma nawet takiej opcji, kiedyś patrzyłam na zakupy tesco przez internet z dowozem do domu ale byo tam bardzo mało asortymentu dziecięzeko, kilka zabawek tylko i ubranek to nawet nie kojarzę

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                              Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                              nie, nie z tesco też nie kupowałam przez internet i chyba nie ma nawet takiej opcji, kiedyś patrzyłam na zakupy tesco przez internet z dowozem do domu ale byo tam bardzo mało asortymentu dziecięzeko, kilka zabawek tylko i ubranek to nawet nie kojarzę
                              Ja też oglądałam ich na internecie i nie mogłam znaleść ich pełnej oferty. A to ciekawe bo przecież teraz to standard zakupy przez net.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                                Ja lubię kupować ciuszki oglądając je na żywo. Lubie dotknąć zobaczyć czy jest mięciutkie jak działają zamki czy sie nie prują itp.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X