Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Meble na wymiar - da się tanio?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    Myślę że spokojnie można obniżyć tę cenę. Musisz popytać jakie ceny ma konkurencja u was w okolicy. Meble na wymiar zawsze będą droższe niż gotowce w sklepach
    z tym sie zgodze akurat ze na wymiar wychodza drozej - mąż jest stolarzem meblowym i niestety nei ma szansy aby dac taka cene jak w sklepie gotowce - bo musi liczyc koszt płyty, paliwa, czas na rozpisanie mebli, skladanie i wychodzi do drozej niz gotowiec z sklepu niestety

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

      Można równie dobrze pokusić się o gotowy już zestaw mebli np tych dla dzieci,które także bardzo fajnie się prezentują,a w sklepach internetowych naprawdę jest w czym wybierać.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

        Jednak zawsze wolę zobaczyć jak to wyglada na żywo a niestety nei wszystko mozńa zobaczyć bo w necie faktycznie szeroki wybór, ale z zobaczeniem jakości jest trochę cieżko

        Skomentuj


          #19
          Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

          Da się, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać.
          W Black Red White mają teraz bardzo fajną promocję mebli kuchennych: http://www.brw.com.pl/stoly_krzesla/stoly/?m=1,kuchnia . Na wymiar też mają meble. I teraz jest jeszcze promocja, że można kupić meble na raty i zacząć je spłacać dopiero od lutego. Jak dla mnie świetna opcja.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

            meble na wymiar nie zawsze musza być drogie. ja zamawiałam w Twardogórze (tam tych zakładów jest sporo-wiec ceny konkurencyjne) jedyny mankament ze czas oczekiwania długi

            Skomentuj


              #21
              Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

              Ja zamówiłam szafe mega wielka bo mamy spory korytarz , półek że nie jesteśmy w stanie ich zapchać Daliśmy 2 tysiące a normalnie ze 4 kosztuję. Mamy znajomego co robi takie meble wiec nam sie udało.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                W moich okolicach koszt od metra za szafę to około tysiąc złotych. A nie ma to jak solidnie wykonane meble na wymiar, najlepiej u dobrego stolarza. Te meble gotowe ze sklepów, sa czasami tak otrzaskane że trzeba kilka razy zwracać ...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                  Ze sklepu to zwykła sklejka, tył odpada, szuflady się rozklejają i w sumie taka szafa jest na 2-3 lata i po szafie. Mam jedna ze sklepu meblowego niby porządna, ale jednak nie ta sama jakość co na wymiar. Widzę dużą różnice.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                    To jeszcze zależy z jakiego materiału tę szafę zamówisz.
                    Ja mam niedroga z kolekcji Ombra ale nic się nie rozlatuje ,a stoi od lat

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                      Na szczęście cała rodzina męża to stolarze, u nas nic nie ma ze sklepu, schody, drzwi, kuchnia, meble, wszystko robione na wymiar przez rodzinę, z najlepszego drewna a nie jakieś tam sklejki czy inne badziewko.
                      No ale nie każdy ma stolarza w rodzinie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                        Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                        Na szczęście cała rodzina męża to stolarze, u nas nic nie ma ze sklepu, schody, drzwi, kuchnia, meble, wszystko robione na wymiar przez rodzinę, z najlepszego drewna a nie jakieś tam sklejki czy inne badziewko.
                        No ale nie każdy ma stolarza w rodzinie.
                        hehe ja mam męża ktory robi meble i tez sobie to strasznie chwale

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                          Ha ha no ja mam inne zdanie na ten temat, bo teść czy szwagier jeszcze może i coś zrobi ale taki mąż...czekam 2 lata na coś, bo to musi odsiedzieć i nabrać mocy prawnej jak on to mawia he he he

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                            Dziewczyny ale wy macie szczęście. Pewnie fajne mebelki macie w domu co ?
                            Bo z tymi meblami kupnymi to jest koszmar nie zawsze, ale teraz tak jak ze wszystkim - jakość bardzo niska, i trzeba mieś szczęście żeby coś kupić dobrego.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                              Dziewczyny ale wy macie szczęście. Pewnie fajne mebelki macie w domu co ?
                              Bo z tymi meblami kupnymi to jest koszmar nie zawsze, ale teraz tak jak ze wszystkim - jakość bardzo niska, i trzeba mieś szczęście żeby coś kupić dobrego.
                              Nie masz nikogo? Nawet w znajomych? Bo taki wiesz, zawsze Ci zrobi solidnie, a ze sklepu...no właśnie.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                                ladybzyk to ja na męża nie mam co narzekać troszku muszę poczekać jesli coś chce aby przewaznie robi w szybki terminie cos dla mnie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X