Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co na DZień DZiecKA?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Co na DZień DZiecKA?

    Ja zabieram synka siostry do parku zabawy! Tam zawsze chłopak się wybawi, pobiega i bedzie szczesliwy. Dodatkowo zawsze robię mu tort i w tym roku pomyślałam, ze zrobię tort w kształcie auta! Na pewno się maluch ucieszy! Piękne wzory znalazłam na http://rogwojskiego.pl/ i chyba tam go zamówię. Jem te torciki już oczami

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Co na DZień DZiecKA?

      A podpowiedzcie mi co zrobić bo nasz synek urodził się w Dzień Dziecka... jak to rozwiązać prezentowo?

      Skomentuj


        #18
        Odp: Co na DZień DZiecKA?

        Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
        A podpowiedzcie mi co zrobić bo nasz synek urodził się w Dzień Dziecka... jak to rozwiązać prezentowo?
        pradip - mojej kuzynki synek też jest z dnia dziecka i ona kupuje mu dwa prezenty - aby było sprawiedliwie - ma jeszcze córcie - więc ona dostaje 1 prezent a syn dwa

        Skomentuj


          #19
          Odp: Co na DZień DZiecKA?

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          pradip - mojej kuzynki synek też jest z dnia dziecka i ona kupuje mu dwa prezenty - aby było sprawiedliwie - ma jeszcze córcie - więc ona dostaje 1 prezent a syn dwa
          Teraz młody jeszcze nie rozumie ale potem chyba tak będzie trzeba no i jeszcze oprócz nas rodziców są jeszcze dziadkowie i chrzestni i niestety mam obawy że synek będzie poszkodowany względem innych dzieci w rodzinie

          Skomentuj


            #20
            Odp: Co na DZień DZiecKA?

            ja kupuję rolki Fajna opcja, szczególnie, że mamy wiosnę, trochę ruchu tylko na zdrowie wyjdzie, a moja siostra będzie zadowolona (prezent kupuję młodszej siostrze) zdecydowałam, że kupię takie http://www.sklep-presto.pl/product-p...ackwheels.html , mam tylko nadzieję, że jej się wizualnie spodobają

            Skomentuj


              #21
              Odp: Co na DZień DZiecKA?

              No właśnie. Powiedzcie mi czy kupowalyscie/ kupujecie prezenty swojemu dziecku takiemu w wieku 9 miesięcy? Bo ja Majsi kupuję prezenty/ zabawki baaaardzo często i zastanawiałam się czy kupować małej coś specjalnego na dzień dziecka i czy ona w ogóle będzie wiedziała że to jest jakiś wyjątkowy dzień

              Skomentuj


                #22
                Odp: Co na DZień DZiecKA?

                Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                No właśnie. Powiedzcie mi czy kupowalyscie/ kupujecie prezenty swojemu dziecku takiemu w wieku 9 miesięcy? Bo ja Majsi kupuję prezenty/ zabawki baaaardzo często i zastanawiałam się czy kupować małej coś specjalnego na dzień dziecka i czy ona w ogóle będzie wiedziała że to jest jakiś wyjątkowy dzień
                Mojej 10 miesiecznej córce kupujemy prezent na dzień dziecka. Może sama nie będzie wiedziała z jakiej okazji dostanie ale ja będę miała satysfakcję i radoche że coś jej sprzentowalam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Co na DZień DZiecKA?

                  No może faktycznie. Ale ja mam ciągle w pamięci święta. Mała dostała górę prezentów i co tu dużo mówić olala je. Teraz też pewnie zostanie zalana prezentami i nie wiem czy to w ogóle ma sens bo ja wolę jak mała dostaje po jednej zabawce raz na jakiś czas niż hurtowo

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Co na DZień DZiecKA?

                    To moze jakiś zbiorowy prezent? Wtedy kupicie jedną a porządna rzecz przydatną? U nas chrzesni, dziadkowie i my właśnie tak robimy, córcia dostanue prezent, ktory raczej indywidualnie by mogl lekko nadszarpnac budzet-a tak od wszystkich mozemy sobie razem pozwolic na zakup

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Co na DZień DZiecKA?

                      my Zosi cos planujemy kupic jeszcze nie wiem co ale jakiś prezencik dostanie , a taki zbiorowy prezent jest fajnym pomyslem - jeden a porządny i jesli bedzie jeden jedyny to powinien zainteresowac córcie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Co na DZień DZiecKA?

                        A my planujemy zabrać Zuzię i bratanicę do bajkolandu do Wrocławia ponoć jest bardzo wypasiony i rodzic ma tyle samo zabawy co dzieciaki. Zobaczymy jak to będzie

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Co na DZień DZiecKA?

                          Myślimy jeszcze ale nie wiem co na dzień dziecka Bo w lipcu synek ma urodziny więc myślałam aby mu kupić rower a na dzień dziecka coś drobniejszego ,ale też zabawek to już dzieci mają tyle że więcej im nie trzeba

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Co na DZień DZiecKA?

                            macie rację nie ma co szaleć, zabawek mnóstwo ma moje dziecko a i tak najbardziej aktualnie uwielbia od kilku dni sobie miseczki z ikei układać jedną na drugą i wyjmować. A dostała od zajączka jakies pianinko, tamburyn grający itd i jej nie interesuje, a te miseczki za 5 złoty wymiataja

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Co na DZień DZiecKA?

                              tak czasem mała rzecz a cieszy Pamiętam mój siostrzeniec bardzo lubił się durszlakiem bawić a co jeszcze tak ogromnie się cieszył jak skarpetki dostała tylko aby były kolorowe Normalnie na widok skarpetek się dziecko cieszyło

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Co na DZień DZiecKA?

                                u nas tez hitem są zabawki bardzo bardzo pozorne - a to garniki mamy, miski, lyzka drewniana, choc Zosia tez bardzo bardzo lubi ksiazki - nawet jak chodzimy po sklepie to dział z lalkami omija szerokim łukiem a w idzie do ksiazek i ciezko ja wyciagnac z tamtąd

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X