Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Modne ubrania dla nastolatka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Modne ubrania dla nastolatka

    Mój 11 letni syn zaczął zwracać coraz większą uwagę na swoją garderobę. Aż jestem w szoku jak czasem potrafi nawet 10 min wybierać odpowiedni ciuch do szkoły Gdzie dostanę jakieś modne i dobrej jakości ubrania typu spodnie/bluzy ? Chodzi mi już o taką bardziej jesienną garderobę
  •    
       

    #2
    Odp: Modne ubrania dla nastolatka

    Trzeba pomóc mu wybrać, jednak też nie decydować za niego. Ponieważ zabijesz mu gust i własne zdanie. On też musi móc samodzielnie wybierać. Możesz go nakierować i pokazać że dobrze wygląda i to mu pasuje. Nie powinnaś naciskać żeby coś wziął ewentualnie pokazać mu że myślisz o tym i o tym aby mógł też się czuć nieco samodzielny.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Modne ubrania dla nastolatka

      A może lepiej popytać o to znajomych? Moim zdaniem to jest naprawdę dość dobra opcja
      Koszmarne. Koszmarne.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Modne ubrania dla nastolatka

        Kupno odzieży na własna rękę dla nastoletniego dziecka, nie jest moim zdaniem dobrym pomysłem ponieważ możesz nie trafić w jego gust i nie bezie zadowolony, wobec czego polecam zostawić mu wolną rękę w tym temacie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Modne ubrania dla nastolatka

          Myślę, że wśród tych ubrań dla chłopców mayoral znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz

          Skomentuj

                 
          Working...
          X