Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaka butelka do karmienia mieszanego po przejściach?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaka butelka do karmienia mieszanego po przejściach?

    Bardzo potrzebuję pomocy. Niestety, muszę dokarmiać synka mlekiem modyfikowanym (był problem z wędzidełkiem) i nie chce zaburzyć mu rytm ssania złą butelką. Mieliśmy butelke Lovi e smoczkiem aktywne ssanie ale pił z niej ok. 40 min i się bardzo denerwował. Zainwestowałam w Medele Calma ale z tej wydaje mi się, że pije zbyt szybko przez co cieknie mu i do tego bardzo często się krztusi lub dławi... Czy Lovi ze smoczkiem 3+ ma szybszy ciut przepły niż 0+? Albo którą butelkę najlepiej teraz wybrać zeby dobrze piło się synkowi i nadal chciał pierś? Bardzo dziękuję za wszelka pomoc
  •    
       

    #2
    Odp: Jaka butelka do karmienia mieszanego po przejściach?

    Witam,
    ja do karmienia mlekiem (ale moim nie modyfikowanym) używałam właśnie butelki lovi i synek jednakowo chętnie jadłni z butelki i z piersi. 3+ zdecydowanie ma trochę większy przepływ, synek nie marudził przy tym smoczku. Kiedyś mając 3 smoczki z butelek avent, lovi i chicco zrobiłam test z wodą-najwolniej leciało z chicco, a najszybciej z lovi, avent był pośrodku.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaka butelka do karmienia mieszanego po przejściach?

      Też używałam butelki lovi.
      http://www.zdrowiewpigulce.com/bioxy...-o-tabletkach/

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaka butelka do karmienia mieszanego po przejściach?

        A czy butelka ma aż tak duże znaczenie przy karmieniu?
        Blizny potrądzikowe - jak je usunąć? Sprawdź: http://drkozicka.pl/arts/blizny-potradzikowe/

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaka butelka do karmienia mieszanego po przejściach?

          Dzięki wielkie za porady Na pewno się przydadzą
          You gave me a forever within the numbered days, and I'm grateful.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X