Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak ubierać noworodka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Może mi ktoś podpowiedzieć w czym najlepiej kłaść dzidziusia do spania?
    Ubranka dla dzieci i niemowląt – TuTuTu.pl

    Skomentuj

    •    
         

      TuTuTu_pl ja sobie chwalę pod niebiosa pajace do spania. Wygodne, łatwe do ubierania, szybko można ewentualnie dziecię przeprać
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
        TuTuTu_pl ja sobie chwalę pod niebiosa pajace do spania. Wygodne, łatwe do ubierania, szybko można ewentualnie dziecię przebrać
        Popieram!!
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Pajace moze i owszem ,ja wole 2 czesciowa pizamke.Moge bez calego tego rozbierania napow przebrac pampka bez budzenia.Chyba ze takie pajacyki sa calkowicie ,,rozbieralne ,,od dolu.

          Skomentuj


            witam wszystkie mamuski!! mam pytanko a nawet kilka...
            Pierwsze jest do mam ktore rodzily w zimie, ja mam termin na listopad i w dodatku mieszkam w kraju gdzie non stop leje i zastanawiam sie w co ubiera sie dzidzie do samego fotelika. Mysle tu o okryciu wierzchnim, kurtka czy kombinezon... Czy wy kupowalyscie takie male kombinezonki na wyjscie ze szpitala z takim malym szkrabkiem? wiadomo tam sa pasy i chyba kocyka czy kołderki w zimie nie bede brała! (wiadomo inaczej w głebokim wózku)
            Doradzcie cos, dzieki
            aha i tak czytalam o tych ciuszkach kaftanikach ( dzieki za wyjasnienie co to polspiochy itd hih) ale zastanawia mnie jedna rzecz. Jak pielegnowac ten pępuszek w bodach??? z tego wszystkiego wnioskuje ze ubieralyscie body od samego poczatku a ja myslałam ze od tego sa kaftaniki i ze nie mogna zaslaniac pepuszka zeby sie goił. Z tego wszystkiego sama zastanawialam sie jak ubierac dzidzie zimą, ale przynajmniej inne ciuszki typu pajacyk, nie przylegaja tak do cialka malego oseska jak ma ranke na pepuszku.
            pozdrowionka mam nadzieje ze uswiadomicie mnie co i jak bo wiadomo, kazdy chce przygotowac sie jak najlepiej na przybycie na swiat malego lokatora naszych brzuszków

            Skomentuj


              ninlilja rodziłam w styczniu 2008,więc w sumie zimy w PL nie było..miałam cos w stylu kombinezoniku,jak wychodziłam na spacery..ale kiedy mialam jechac autem i wiedziałam,że w aucie ciepło,ubierałam dziecko jakis sweterek,bluzę i przykrywałam kocem itd,a w aucie odkrywałam..
              Co do pajaców...zaczęłam używać dopiero ok.3miesiąca,ale do dzis sobie chwalę...Kiedy pępek nie był zagojony,ubierałam kaftanik i spiochy i pampersy podwijałam,by nie przygniatały pępka..
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: Jak ubierać noworodka?

                można w sklepie xxx

                Mają fantastyczną kolekcję z Reksiem i Filemonem!
                Last edited by disne; 24-06-2020, 13:02. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jak ubierać noworodka?

                  A ja zawsze ubieram człowieka małego na cebulkę teraz pogoda jest tak zmienna że jak wychodzimy jest zimno pobiega chwilę to trzeba coś zdjąć super zdają egzamin wszelakie bezrękawniki takie ocieplany i nawet zwykłe polarowe kamizelki idealne na wszelkie pogody aby nie przewiało ani nie przegrzało naszego malucha, powiem Wam, że świetne ciuchy z Anglii na każdą pogodę kupuje na allegro a od pół roku już tylko u jednego sprzedawcy może komuś się przyda namiar xxxx
                  Last edited by disne; 24-06-2020, 13:02. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Jak ubierać noworodka?

                    Biorac pod uwage ze idzie zima i ma sie zawsze jakiś kocyk-dziecko ubiera się-zawsze jedną rzecz więcej niz my mamy na sobie-nie bedzie przegrzane i nie zmarznie.


                    Skomentuj


                      Odp: Jak ubierać noworodka?

                      Czapeczka oczywiscie Taka wiazana mi sie nie sprawdzila, gdzies te tasiemnki zawsze sie na szyjce zaplataly i gniotly.Takie wywijane, z bawelnianej dzianiny najlepiej mi sie sprawdzily. Pozniej tez, gdy dziecie mialo ciemieniuszke, pod taka czapeczke latwiej bylo wlozyc wacik z olejkiem, bo dobrze przylegala do glowki.
                      Pajacyki mialam swego czasu, takie zapinane na zatrzaski na nozkach i z przodu.
                      Niewygodne przy przewijaniu, bo dziecko trzeba cale rozbierac. Spodenki i bluzeczka (klasyczna pizamka)okazaly sie wygodniejsze.
                      Spiworki do spania, na zime z dopinanymi rekawkami.
                      Kombinezon na spacer na dwa zamki - super sprawa! Z rekawiczkami i bucikami dopinanymi.
                      Body wszelakie.W zimie fajne sa te z dlugimi rekawami.
                      Rajstopki, polspiochy - tez fajne. Mam jeszcze takie w rozmiarze 50 Slodkie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak ubierać noworodka?

                        Tanią odzież dziecięcą znalazłam w sklepie odziez-dziecieca.net.pl . Spełniła wszystkie moje kryteria odzież jak i sklep. Ceny są godne polecenia.

                        Skomentuj


                          Odp: Jak ubierać noworodka?

                          Ceny zależą też od sezonu,nie zapominajmy o tym. Teraz będą wyprzedaże wiosenne,a potem letnie na początku jesieni,wtedy wiele rzeczy możemy kupić znacznie taniej. Zapraszam także do nas Amko.com.pl mamy szeroki wybór ubranek i zabawek dla dzieci.

                          Skomentuj


                            Odp: Jak ubierać noworodka?

                            ja slyszalam w telewizji sniadaniowej ze noworodka nalezy ubrac o jedna warstwe wiecej niz my jestesmy ubrani wychodzac na zewnatrz.

                            Skomentuj


                              Odp: Jak ubierać noworodka?

                              Napisane przez agniecha1793 Pokaż wiadomość
                              ja slyszalam w telewizji sniadaniowej ze noworodka nalezy ubrac o jedna warstwe wiecej niz my jestesmy ubrani wychodzac na zewnatrz.
                              I to jest prawda, aczkolwiek patrząc na obecną temperaturę za oknem mimo wszystko teoria ta nie sprawdzi się. Raczej świadomość, że dziecko podobnie odczuwa temperaturę do nas.

                              Skomentuj


                                Odp: Jak ubierać noworodka?

                                ja miałam największy problem z załozeniem czapeczki, teraz się z tego śmieję, ale bałam się dotknąć jego główkę, jak się nauczyłam to już było ok

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X