Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Alergia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Alergia

    A próbował ktoś tego xxx ? Czytam właśnie, że jest to neutralizator alergenów. Jestem ciekawa czy to naprawdę działa. Sporo kosztuje, ale pojemność jest dosyć duża.
    Last edited by disne; 15-07-2020, 21:19. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Alergia

      Nie ma co leczyć się na własną rekę a tymbardziej kogoś.
      Ja ma się podejrzenie alergii to się robi xxx i wtedy gdy mamy już konkrety z badań lekarz dobiera nam leczenie innej drogi by jakoś sobie ulżyć nie ma i koniec.
      Last edited by disne; 15-07-2020, 21:19. Powód: link

      Skomentuj


        #33
        Odp: Alergia

        Popytaj o to znajomych. Moim zdaniem to jest dość dobre rozwiązanie
        Jestem bardzo niedoskonałym człowiekiem.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Alergia

          Częstym zjawiskiem są także alergie pokarmowe, warto to sprawdzić i ewentualnie wykluczyć mleko.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Alergia

            Z alergią da się wygrać! To, co należy zrobić to przede wszystkim poddać się stosownej terapii. Za sprawą xxx skorzystałam ze specjalistycznego odczulania alergenów. Ma ona miejsce po wcześniej przeprowadzonych testach, które informują nas o dokładnych szczegółach alergii. . Terapia przebiega w sposób nieinwazyjny i bezbolesny co jest istotne w przypadku małych dzieci.
            Last edited by disne; 15-07-2020, 21:19. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: Alergia

              Na kwestie alergiczne bardzo polecam wapno - dostepne w aptece Melissa za 8 zł, 20 tabletek.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Alergia

                Najlepiej jest po prostu wybrać się do lekarza. Lekarz zleci testy alergiczne. Pokarmowe albo wziewne.Dzięki temu będziecie wiedziały jaki rodzaj alergii ma dzieciaczek oraz będziecie wiedziały jak to leczyć. To bardzo ważne.

                No i polecam jeszcze poczytać sobie o emolientach:
                xxx

                W sytuacji kiedy maluch choruje na atopowe zapalenie skóry. Emolienty mają bardzo dobre działanie.
                Last edited by disne; 15-07-2020, 21:19. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Alergia

                  Znakomicie! Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze temtycznym Z całą pewnością mi się one przydadzą
                  Znajdę mężczyznę, o którego imię nawet nie zapytam, a jeśli je poznam, zapomnę.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Alergia

                    Jeśli o Żywiec chodzi to dobra opieka alergologiczna jest w Lar-Medxxx Chodzę tam od lat, okiełznali moją alergię a już było mi ciężko. Korzystam tam także z laryngologa i pediatry.
                    Last edited by disne; 15-07-2020, 21:20. Powód: link

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Alergia

                      Oczyszczacze powietrza są niezbędne u alergików.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Alergia

                        Mój syn nie ma alergii, ale ma nietolerancje laktozy. Do tej pory unikaliśmy produktów mlecznych w jego diecie, nie kupowaliśmy też roślinnych "zamienników" , ale teraz zastanawiam się nad kupowaniem śmietanki, którą znalazłam tutaj xxx i innych tego typu produktów. Myślicie, że warto?
                        Last edited by disne; 15-07-2020, 21:17. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Alergia

                          Mój syn a alergią miał takie problemy że musiałam mu nawet wymienić materac w łóżku. Na szczęście znajoma poleciła mi dobry antyalergiczny materac dla dzieci od xxx i znalazłam ich stoisko w naszym sklepie stacjonarnym. Jak do tej pory działa bez zarzutu.
                          Last edited by disne; 15-07-2020, 21:17. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Alergia

                            Ja miałam trochę inny problem, mianowicie moje dziecko zawsze w podobnym okresie dostawało kaszlu i duszności. Początkowo myślałam, że to zwykłe przeziębienie, ale kiedy trzeci rok z rzędu sytuacja się powtarzała, zaczęłam szukać porad w internecie i znalazłam artykuł - xxx postanowiłam wybrać się do lekarza i to była dobra decyzja, bo okazało się, że moje dziecko ma astmę alergiczną. Uaktywnia się ona w okresach wzmożonego pylenia roślin. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do stanu zdrowia dziecka, to polecam od razu skonsultować się ze swoim lekarzem.
                            Last edited by disne; 15-07-2020, 21:17. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Alergia

                              Warto zadbać o bardziej zbilansowaną dietę, dużo produktów pełnych wartości mineralnych i witamin znajdziesz tu: xxx może uda się znaleźć zamienniki pokarmów na których maluszek ma alergie
                              Last edited by disne; 15-07-2020, 21:18. Powód: link

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Alergia

                                Moja córka zmaga się z alergią na pyłki i do tej pory okres pylenia był dla nas prawdziwym utrapieniem. Nawet nie wychodząc z domu miała katarek i łzawiące oczy. Zaczęłam podawać jej lek Hitaxa Fast i objawy ustąpiły. Młoda lżej przechodzi przez okres pylenia i częściej niż dotychczas bawi się z rówieśnikami na podwórku

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X