Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mydło w płynie czy w kostce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Mydło w płynie czy w kostce?

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    My kupujemy obydwa rodzaje, jednak ja częściej używam w płynie, jak dla mnie te w kostce zbytnio wysuszają skórę.
    Ja mam atopową skórę czyli zazwyczaj jest ona sucha i dlatego staram się używać delikatnych mydeł i nie mocno perfumowanych ale na przykład tak popularne Dove źle działa na moje ręce.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Mydło w płynie czy w kostce?

      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
      Ja mam atopową skórę czyli zazwyczaj jest ona sucha i dlatego staram się używać delikatnych mydeł i nie mocno perfumowanych ale na przykład tak popularne Dove źle działa na moje ręce.
      u mnie Zosi ma AZS ;/ a Ty od dziecka chorujesz?

      Skomentuj


        #33
        Odp: Mydło w płynie czy w kostce?

        ja używam i tego i tego, w płynie po prostu wygodniej bo jest pojemnik z naciskaniem od góry, ale w kostce też się przydaje

        Skomentuj


          #34
          Odp: Mydło w płynie czy w kostce?

          Mydło w płynie jest praktyczniejsze i nie ma na nim tyle bakterii co na mydełku w kostce. Ale nie powiem, na poczatek mam dla córci mydełko w kostce..w szpitalu go użyję a potem w domku to już normalne żelowe mydełka będę używać :-) Johnson i Nivea odpadają..pierwsza córka miała alergię..teraz będe próbowac dzidziusia tej nowej serii..

          Skomentuj


            #35
            Odp: Mydło w płynie czy w kostce?

            Ja też preferuję te w płynie, w kostce wg mnie wysuszają skórę, a teraz Dada wypuściła na rynek nową serię kosmetyków, ciekawe czy są równie fajne co pieluszki.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Mydło w płynie czy w kostce?

              Nie polecam..przynajmniej nie dla wszystkich :-/ jak dla mnie pachną zbyt intensywnie i chyba bałabym się..
              Chociaż nie powiem..pieluszki są bardzo fajne :-)
              Teraz wogóle tyle jest tych kosmetyków, że nie wiadomo co wybrać?

              Skomentuj


                #37
                Odp: Mydło w płynie czy w kostce?

                Czyli już wpadłu Ci w ręce? Ja to ostatnio rzadko w Biedronce bywam, tylko po pieluszki wpadam i wypadam, więc nawet nie zwróciłam uwagi czy są, gdzieś w necie o tym czytałam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Mydło w płynie czy w kostce?

                  Super działa mydło 7 ziół od HB.
                  Mocną zmianę przy nim widziałam, a zresztą - wszyscy domownicy korzystają z tego samego kosmetyku i zwyczajnie im to pomaga. Pewnie, że wiele zależy od danego przypadku, ale systematyczność stosowania solidnego kosmetyku jest podstawą.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Mydło w płynie czy w kostce?

                    Zalecamy rezygnację z używania mydła w kostce na rzecz mydła w płynie z co najmniej dwóch powodów. Po części ma to związek z faktem, że wszystkie dowody, jakimi dysponujemy, dotyczą roli mydła w płynie. To rozwiązanie podpowiada też intuicja. Każdy widzi, że na kostce mydła gromadzi się brud, więc nie potrzeba mikroskopu, żeby domyślić się, że ten produkt nie jest zbyt higieniczny
                    soczewki miesięczne

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X