Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnacja"

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

    Kosmetyk który używam do pielęgnacji skóry dziecka i swojej to krem emolium. Jest on bezzapachowy, ma przyjemna konsystencję, nie uczula, szybko się wchłania i co najważniejsze doskonale nawilża. Jest idealny dla mojej wrażliwej skóry. Dzieki niemu nie mam uczucia ściągniętej skóry twarzy.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

      [QUOTE=ewelina3201;427945]Kosmetyk który używam do pielęgnacji skóry dziecka i swojej to krem emolium. Jest on bezzapachowy, ma przyjemna konsystencję, nie uczula, szybko się wchłania i co najważniejsze doskonale nawilża. Jest idealny dla mojej wrażliwej skóry. Dzięki niemu nie mam uczucia ściągniętej skóry twarzy. A do kąpieli używamy kosmetyków z serii johansons&johansons one tez nie uczulają świetnie pachną, są wydajne i nawilżają skórę.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

        1. Używam oliwki moich dzieci do nawilżenia skóry
        2. Używam kremu i balsamu moich dzieci ponieważ nie podrażnia mojej skóry i mam bardzo suchą skórę dlatego, iż od 16 lat jestem diabetykiem więc balsam moich dzieci jest dla mnie idealny
        3. Ja i moje dzieci do kąpieli używamy oleju kokosowego, aby nasza skóra nie była sucha
        4. Piorę nasze rzeczy w płynie dla dzieci

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

          Mam swoje żele do mycia ciała,
          ale moja córeczka
          chyba nie będzie nic przeciw miała,
          jeśli użyję jej mleczka.
          Zostawia miłą w dotyku skórę,
          (jest taka gładka i zdrowa).
          Czai się na nie reszta mych córek
          - muszę je lepiej schować.
          Drugi kosmetyk: szampon do włosów,
          stworzony, że tak powiem,
          do ogarnięcia tego chaosu,
          co powstał na mojej głowie.
          No i chusteczki nawilżone
          do pupci mojej dziewczynki.
          Och, ile funkcji pełnią one!
          Zmywaczem są tuszu, szminki,
          i dobrze nawilżają dłonie,
          świetnie czyszczą obuwie...
          Dlatego chętnie sięgam po nie,
          choć Małej nic nie mówię

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

            Ja od samego początku używałam oliwki na brzuszek ciążowy i delikatne rozstępy. U mnie oliwka również działa jako przyspieszacz opalania smaruję się nią przed wyjściem na słońce, rezultaty są dużo lepsze. Świetne są również szampony, które nie zawierają SLS. Włosy są gładkie i bardzo dobrze się rozczesują. Moim trzecim hitem jest mleczko nawilżające , które używam jako balsam po kąpieli. Głęboko nawilża i regeneruje nawet bardzo suchą i wymagającą skórę. Ciekawe zastosowanie ma również puder dla dzieci. Stosowałam go jako zamiennik suchego szamponu, ewentualnie na drobne podrażnienia skóry np. po depilacji .

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

              U Nas w domu nie tylko ja używam kosmetyków synka ale mąż również
              Nadeszło lato i kremy z filtrem , emulsje, balsamy po opalaniu, mleczka stosujemy wszyscy razem. Wszystkiego tego i tak nie zużylibyśmy na takie małe jego ciałko. Ogólnym hitem jest dla mnie zasypka (puder), jej zastosowanie jak dla mnie jest przeogromne. Wykorzystuję ją jako suchy szampon, czy też antyperspirant do pach i stóp, który pochłania wilgoć i neutralizuje nieprzyjemny zapach. Na podrażnienia wszelkiego rodzaju, za równo po depilacji jest idealna. Wsypuję ją do kuchennych gumowych rękawiczek, by nie przyklejały się do dłoni. Posypuje nią tłuste plamy a potem normalnie piorę i znikają w oka mgnieniu. Delikatnie na pędzelku mieszam zasypkę z sypkim pudrem i makijaż jest dużo trwalszy. Dość już o tym cudzie Oprócz tego do kąpieli wszyscy stosujemy płyn z Ziajki, a jeśli chodzi o balsamy to fajnie sprawdzają się te z pompką z Latopic. Raz na jakiś czas używam Oliwki synka a codziennie jej resztki po masażu który mu robię wklepuję w swoje stopy i są rewelacyjnie miękkie. Przynajmniej mąż zawsze pamięta czym może naszego szkraba smarować bo sam siebie smaruje a jak mamy dla siebie różne kosmyki to on zawsze się tłumaczy , ze nie pamięta co dla dziecka, bo dużo tego - a tak przynajmniej troszkę mamę wyręcza

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

                I ktoś wygrał ten zestaw.
                Według moich informacji chyba nikt
                Krótko mówiąc, ewolucja nie jest rzeczą świętą.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

                  Używam kremu Bambino, smaruję moją twarz nim i mojego dziecka, uwielbiam ten krem od dzieciństwa mojego, ponieważ ładnie pachnie nawilża moja skórę powodując jej miękkość nadając blasku. Robię z tego kremu maseczkę też na twarz

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

                    Gdy urodziłam córkę często myłam swoje ciało jej płynem do kąpieli , aby po kontakcie z moją skórą nie dostała uczulenia. Po kolei więc zaczęłam stosował łagodne płyny do prania własnych ubrań z tego samego powodu oraz jej pierwszy krem do delikatnej skóry. Nagle zaczęły mi wypadać włosy garściami, więc ratunkiem dla mnie był szampon do włosów dla najmłodszych. Moja skóra na brzuchu i biodrach po ciąży stała się pokryta cellulitem oraz pojawiły się rozstępy. Moja mama poleciła mi oliwkę dla dzieci mówiąc, że staną się mniej widoczne. I tak po dziś dzień w większości używam kosmetyków dla dzieci. Kondycja mojej skóry poprawiła się, a dzięki używaniu kremu do twarzy z przeznaczeniem do skóry atopowej znienawidzony przez lata trądzik znikł raz na zawsze.


                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

                      Czy macie może jakieś inne konkursy? Bardzo trudno zgarnąć jakąś fajną nagrodę.
                      Czego szukać w preparatach na trądzik?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

                        Odkąd pojawiła się Emi, kupuję dla niej tylko najlepsze i sprawdzone kosmetyki. Czasem testuję nowości, ale zawsze najpierw na sobie Obie mamy skórę suchą i wrażliwą, więc zwracam dużą uwagę na wszystko, co ma wpływ na wygląd skóry. Często używam też, sprawdzonych od wieków w pielęgnacji, naturalnych olejków i ziół, które uwielbiam dodawać np. do kąpieli.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

                          Kosmetyki dla dzieci z założenia są delikatniejsze i mają lepsze składy, więc półka z mazidłami dla najmłodszych to skarbnica dobrych produktów. Ja już dziś, czekając na synka rozkochałam się w emolientach - wszelkie balsamy, które mają je w składzie działają cuda, delikatnie nawilżając i natłuszczając moją skórę.
                          Poza tym nawilżające kremy dla niemowląt to ostatnio najlepsi kumple moich ogrzewanych słońcem policzków a szampony do włosów dla dzieci są już od dawna także moimi przyjaciółmi. Dla kobiety, która jak ja ma delikatne, naturalnie blond włosy delikatny szampon do ich mycia jest na wagę złota.
                          Z trików - cóż, z kosmetyków dla dzieci korzystają nie tylko mamy ale i ojcowie! Już X razy uzupełniałam szufladę z maściami ratującymi skórę przed podrażnieniami bowiem oboje z partnerem intensywnie uprawiamy sporty i wszystkie te maści nieustannie znikają choć nasz synek pojawi się na świecie dopiero za 2, 3 tygodnie. Na przykład ostatnio kupiłam po raz kolejny bepanthen i sudokrem by mieć już komplet kosmetykó dla dziecka. Nic z tego. Pierwsza tubka zniknęła służąc pomocą mojemu partnerowi przy gojedniu się jego nowego tatuażu, drugą zabrał na bieg Rzeźnika. Podobno życie mu uratowała...

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

                            Z przyjemnością muszę stwierdzić, że mam buzię i ciało gładkie jak niemowlę, ponieważ od wielu lat stosuję oliwkę dla dzieci, która nie tylko jest łagodna, ale przede wszystkim odżywia skórę, natłuszcza ją i nie powoduje uczuleń. Z żółtka i oliwki dla dzieci sama przygotowuję maseczki na twarz i ciało- poprawiają one nie tylko ukrwienie, ale dzięki nim moja skóra jest smakowicie jędrna i gładka. Rewelacyjnie sprawdzają się na mojej twarzy dziecięce kremy z pantenolem, które skutecznie leczą zaczerwienienia, nawilżają suchą skórę i łagodzą podrażnienia skóry. Osobiście uwielbiam te z dodatkiem migdałów czy jojoby, ponieważ rewelacyjnie nawilżą cerę.
                            Żele myjące dla dzieci kuszą mnie zapachem, owoców czy gumy do żucia, a kąpiel z ich użyciem staje się rozkoszą nie tylko dla mojego ciała, ale i dla mojej duszy. Ostatnio z powodzeniem stosuję te żele, które mają w swoim składzie rumianek, ponieważ działają kojąco na wszelkie stany zapalne, ale też przeciwdziałają ich powstawaniu.
                            Chusteczki nawilżane przeznaczone do pielęgnacji skóry dziecka nie uczulają mnie, świetnie sprawdzają się w podróży. Z powodzeniem stosuję je też do demakijażu.
                            Jestem przekonana, że dzięki kosmetykom pielęgnacyjnym dla dzieci- pomimo swoich lat- wciąż przyciągam spojrzenia- zazdrosne kobiet i zalotne młodych mężczyzn.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

                              Odkąd zostałam mamą, w moim domu na dobre zadomowiły się kosmetyki do pielęgnacji delikatnej skóry Maluszka – to oczywiste! Po pierwsze: oliwka – zawsze i wszędzie, nie tylko po kąpaniu: obowiązkowo, gdy na główce córeczki pojawia się ciemieniuszka, ale i wtedy, gdy skóra moja po depilacji nieprzyjemnymi zaczerwieniami naznaczona i aż nadto się wysusza. Co więcej, oliwkę do ciała dla Dzidziusia poleciłabym na problem przesuszonej skóry dłoni każdego Tatusia Kosmetyk ten doskonale również się sprawdza, by szybko usunąć nadmiar lakieru na pięknych, matczynych paluszkach (o skórki oczywiście mi chodzi – gdyby nie oliwka, nie mogłabym z pięknie wymalowanymi paznokciami z domu wychodzić!). A skoro już o paluszkach... Gdy plasterek zbyt mocno się przyklei, a wizja oderwania go nie pozostawia wiele nadziei... oliwka! I plasterek odchodzi. Po drugie krem do pupci: w szpitalu polecono nam taki na L. - natłuszczający; stosuję go na podrażnioną detergentem i sprawiającą wiele problemów skórę dłoni. Nie drażni! Wręcz przeciwnie: objawy poparzenia łagodzi. A teraz krem ochronny (ten na każdą pogodę) – gdy jego nadmiar na rękach pozostaje, wklepuję w usta, a te od razu spierzchnięte być przestają i soczyście nawilżone się stają. Jeśli o płyny do kąpieli dla niemowląt chodzi, to i mój mąż uwielbia w takiej wodzie swe stópki wymoczyć: nie tylko nawilżają, ale i sprawiają, że piętki i paluszki szorstkie być przestają. Hipoalergiczne... Takie właśnie są! No i rzecz najbardziej oczywista, czyli sól fizjologiczna – jej moc: magiczna!! Kosmetyki dla najmłodszych to dla nas alternatywa: wskazania do skóry delikatnej, jak i o komfort skóry dorosłego dbania perspektywa

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

                                Kosmetyki dla moich dziewczynek wybieram rozważnie, mają delikatną skórę, to małe istotki i zasługują na pielęgnację na miarę ich potrzeb. Korzystamy z dobrego szamponu bez SLS itp, sama również myję nim włosy bo nie obciąża ich a świetnie oddziałuje na skórę głowy i same włosy. Balsam do ciała po kąpieli jest i u mnie w użyciu, po nim moja skóra jest gładka jak po żadnym innym tym dla dorosłych. Lubię też prać nasze ubrania w dziecięcym proszku o dobrym składzie bo bardzo delikatnie pachną, są miękkie i mam pewność, że nie podrażnią tak mnie jak przede wszystkim ich. Woda micelarna dla dzieci świetnie sprawdza się do przecierania mojej twarzy po zmyciu makijażu, doskonale pielęgnuje podrażnioną skórę. Kosmetyki dla dzieci są świetne i z pewnością będę ich używać ze względu na dobry skład i przyjazną pielęgnację mojej skóry.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X