Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sprawdzone leki na kolkę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Sprawdzone leki na kolkę

    nasza mała od kilku dni dostaje delicol i teraz dużo rzadziej robi kupkę. Zastanawiam si, czy to nie jakieś zaparcia

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Sprawdzone leki na kolkę

      Będąc w Anglii kupiłam sobie i siostrze taki termofor niewielki do grzania rąk. Właśnie jego używała podczas kolek do ogrzania delikatnie brzuszka córki.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Sprawdzone leki na kolkę

        Szczerze mówiąc, to nie znam nic. Zastanawiam się jaką firmę wybrać do pomocy w rejestracji nowego leku.
        Last edited by gagatka; 16-07-2020, 14:45. Powód: link
        Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła

        Skomentuj


          #64
          Odp: Sprawdzone leki na kolkę

          U nas sprawdziła się dobrze herbatka z koperku.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Sprawdzone leki na kolkę

            dobre

            Skomentuj


              #66
              Odp: Sprawdzone leki na kolkę

              A może warto poszukać odpowiedzi na ten temat na różnych blogach o dzieciach.
              Last edited by gagatka; 16-07-2020, 14:46. Powód: link
              Mianem przyjaźni określa się często zwykłą poufałość, w której nie ma nic z tamtego wzniosłego pojęcia.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Sprawdzone leki na kolkę

                Według mnie dobrze sprawdziłby się napar z rumianku.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Sprawdzone leki na kolkę

                  Kiedy moje dziecko miało kolkę zawsze starałam się masować mu brzuszek albo rozgrzewać ciepłą butelką, niestety czasami to nie pomagało i wtedy podawałam mu kropelki na kolkę niemowlęcą delicol. Szybko pomagały i mój maluszek nie musiał się męczyć. Podawałam wtedy, kiedy karmiłam piersią oraz kiedy przeszliśmy na mleko modyfikowane.
                  Last edited by gagatka; 16-07-2020, 14:46. Powód: link

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Sprawdzone leki na kolkę

                    u nas też właśnie najlepiej sprawdzała się herbatka z koperku i delikatne rozgrzewanie, najpierw była ciepła butelka ale potem dostaliśmy w prezencie z naturalny termofor z prosem i ziołami, a że wygodnie się podgrzewa w mikrofalówce to się na niego przerzuciliśmy, został zresztą ulubioną przytulanką małej bo te miśki są naprawdę słodkie i potem na spacerach w zimne dni też był idealny
                    Last edited by gagatka; 16-07-2020, 14:47. Powód: link

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Sprawdzone leki na kolkę

                      Herbatkę z koperku zawsze warto podać. Dodatkowo można też zaaplikować krople Esputicon. Są to kropelki na kolki i wzdęcia dla dzieci, brak w nich konserwantów i całej reszty tej chemii - sztucznych barwników i substancji słodzących. U córeczki mojej siostry ten lek w połączeniu z rozgrzewającą herbatką koperkową - zawsze się sprawdza. Można go kupić w aptece bez recepty.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Sprawdzone leki na kolkę

                        Zwykle z czasem kolka przechodzi.Faktem jest jednak to,że zarówno rodzic jak i dziecko muszą sie namęczyć

                        Kilka informacji o kolce:
                        najwazniejsze w takich sytuacjach jest chyba zachowanie spokoju. Wzięcie dziecka na ręce, tulenie go, uspokajanie.

                        Istnieją równięż pewne lekarstwa, dzięki którym pęcherzyki powietrza w żoładku zostają rozbite. I tym samym kolka mija.
                        Last edited by gagatka; 16-07-2020, 14:40. Powód: link

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Sprawdzone leki na kolkę

                          Jak ktoś karmi piersią, to nie powinno się dawać żadnych herbatek, w ogole niczego nie powinno się dawać poza piersią, w tym także żadnych smoczków. Później wychodzą problemy z karmieniem i matki zaprzestają karmić. No, chyba, że dziecko karmione mm, to nieco zmienia postać rzeczy.
                          Generalnie przy kolkach polecam probiotyki, np. dicoflor, biogaie oraz Viburcol (w stanach niepokoju, podczas kolek).

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Sprawdzone leki na kolkę

                            Lekarzy pediatrów jest naprawdę cała masa na rynku. Żaden problem kogoś znaleźć. Wystarczy albo popytać znajomych albo poszperać dobrze w Internecie. Co można powiedzieć na sto procent, to że koniecznie i obowiązkowo powinno się zadbać o to, aby lekarz był naprawdę możliwie jak najlepszy. Dlatego też warto korzystać z poleceń innych ludzi. Dzięki temu unikniemy wielu niepotrzebnych nerwów. Już nie raz bardzo dobrze się o tym przekonałam, więc w zasadzie bardzo dobrze wiem co mówię

                            Ja właśnie szukam kogoś takiego sprawdzonego na zaś, żeby potem w razie potrzeby niepotrzebnie nie szukać... Czy uważacie, że na przykład ten pediatra z Katowic to dobry wybór xxx ? Dla mnie właśnie bardzo istotne jest, żeby móc zamawiać wizyty domowe... Ciekawe też, że wizyta domowa możliwa jest na terenie takich miast jak Katowice, Chorzów, Mikołów, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Sosnowiec. Ogólnie wygląda to na godne zaufania. Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie na ten temat.
                            Last edited by gagatka; 16-07-2020, 14:41. Powód: link
                            Są w życiu momenty, do których nie można wrócić, i są takie, choć jest ich bardzo niewiele, poza które nie można wyjść.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Sprawdzone leki na kolkę

                              Generalnie każdy probiotyk działa tylko trzeba go podawać codziennie, regularnie. Doraźnie np. espumisan i w stanach niepokoju krople lub czopki Viburcol.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Sprawdzone leki na kolkę

                                Według znajomi na pewno będą w stanie pomóc. Warto się ich w tej sprawie doradzić.
                                Każdy potrzebuje lustra, żeby zobaczyć swoje lepsze ja. Takim lustrem są oczy tych, którzy nas kochają.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X