Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test ciążowy - jaki wybrać

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Test ciążowy - jaki wybrać

    JA kupowałam te najtańsze bo dużo ich zużyłam nie mogłam się doczekać. w końcu odpuściłam. wynik pozytywny wyszedł na na teście już przeterminowanym i to o kilka miesięcy

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Test ciążowy - jaki wybrać

      Gratulację Fajnie jak robi sie test to taki stres człowieka bierze, czy będzie dzidzia czy nie, ale jak się widzi dwie kreseczki to dopiero nogi z waty i uśmiech i łzy radości

      Skomentuj


        #18
        Odp: Test ciążowy - jaki wybrać

        Ja tam,żadnego nie wybierałam tylko poszłam do apteki poprosiłam jakiś dobry test ciążowy.Wrocilam do domu zrobiłam były dwie kreseczki no i zaraz biegłam rejestrować sie do ginekologa

        Skomentuj


          #19
          Odp: Test ciążowy - jaki wybrać

          haha dobrze, że jest coś takiego w ogóle jak test ciążowy , że nim zdążymy pójść do lekarza już mam jakis dowód na to, że to ciąża. Ale z wyników krwi w sumie też można sprawdzić

          Skomentuj


            #20
            Odp: Test ciążowy - jaki wybrać

            test płytkowy czy strumieniowy daje wynik od razu a na wyniki krwi trzeba czekać. wiadomo że każda z nas chciał jak najszybciej wiedzieć

            Skomentuj


              #21
              Odp: Test ciążowy - jaki wybrać

              Wiem , wiem, ale są różne przypadki. Ja tam też wolałam test zrobić siku i od razu mieć potwierdzenie, ale niestety nie każdy idąć do lekarza słyszy że to ciaża mimo że test tak pokazuje. Wiec wtedy warto badanie krwi zrobić

              Skomentuj


                #22
                Odp: Test ciążowy - jaki wybrać

                Dokładnie, najlepiej na początku zrobić test płytkowy, jełśi pozytywny pójść na badanie krwi, bo i tak pasuje na początku ciąży zrobić pełną morfologiię.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Test ciążowy - jaki wybrać

                  Witam. Podobny temat został już poruszony na forum. Dlatego do dalszej dyskusji zapraszam w wątku:http://forum.babyonline.pl/forum/sho...st+ci%B1%BFowy. A ten zamykam, by nie dublować. Pozdrawiam.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X