Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kuracja hormonalna by zajść w ciążę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kuracja hormonalna by zajść w ciążę

    Boję się hormonalnej kuracji, takiej która pomogłaby mi zajść w ciążę. Samo to słowo - hormony - po prostu jakoś negatywnie na mnie wpływa. Ale obawiam się, że nasze starania o dziecko będą musiały zaliczyć i ten etap... Co o tym sądzicie? Może zwyczajnie panikuję???
  •    
       

    #2
    Chyba faktycznie panikujesz. Jeżeli jesteś pod opieką dobrego lekarza, który zna się na rzeczy, to tak trzymaj, a zobaczysz, że się opłaci!

    Skomentuj


      #3
      Wiem kiciamicia, że panikuję, ale jak człowiekowi na czymś zależy, to czasami staje się na tym punkcie przewrażliwiony. Ja chyba należę do takich osób niestety. Postaram się nad sobą popracować i bardziej zaufać innym.

      Skomentuj


        #4
        Witaj, to że człowiek się czegoś obawia, to moim zdaniem normalna sprawa. Każdy przecież się czegoś boi! A jak na czymś zależy, to jeszcze większy stres jest zazwyczaj. Może porozmawiaj o swoich obawach z partnerem i koniecznie z lekarzem. On na pewno wszystko ci spokojnie i rzeczowo wytłumaczy. Pewnie wcale to nie taka straszna sprawa!
        Ja sama swego czasu wiele rzeczy wyolbrzymiałam, tak teraz to widzę, i to był mój błąd. Dobrze, że nadszedł czas rozmowy, bo wiele się wyjaśniło. Życzę powodzenia!

        Skomentuj


          #5
          Panipani, nic się nie bój.
          Ja rozumię Twój strach, ale pomyśl, jak będzie nagroda
          Wszystko będzie dobrze.
          Ale w zasadzie to czego się boisz?
          Że: "Co ludzie powiedzą?", czy że może się nie powieść,
          czy, że hormony źle wpłyną na Twój organizm?
          Może jak się "wygadasz" to strach minie ??

          Skomentuj


            #6
            Moja koleżanka też miała taki problem...lekarz kazał jej poddać się leczeniu hormonami, twierdząc, że inaczej nie zajdzie w ciążę. Ona odmówiła i zaczęła kurs naturalnego planowania rodziny....Dziś ma rocznego syna

            pozdrawiam

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez Basia101 Pokaż wiadomość
              Moja koleżanka też miała taki problem...lekarz kazał jej poddać się leczeniu hormonami, twierdząc, że inaczej nie zajdzie w ciążę. Ona odmówiła i zaczęła kurs naturalnego planowania rodziny....Dziś ma rocznego syna

              pozdrawiam
              Może faktycznie warto wykorzystać tą metodę, by począć dziecko.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja wiem jedno...Jak idzie się do lekarza i nie chce się dziecka to zaraz jest propozycja antykoncepcji (o naturalnych metodach lekarz nawet nie wspomni). Ale jak zobaczy, że jakaś para dzieci mieć nie może to wciska książeczki o pomiarach temperatury...śmieszne co?

                Skomentuj


                  #9


                  Nie obawiaj sie tej kuracji. Wiele kobiet w dzisiejszych czasach wspomaga sie tak, aby miec dzidziusia)
                  pozdrawiam,
                  D

                  Skomentuj


                    #10
                    Myślę, że skoro taka kuracja mogłaby Wam pomóc, to warto się jej poddać. Nagroda jest naprawdę wspaniała! Trzeba tylko wierzyć, że wszystko będzie dobrze!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja tez nie mogę zajść w ciążę. Teraz próbuję metod naturalnych a jak i to nie pomoże to pomyślimy z mężem na jakąś kuracją.
                      pozdrawiam

                      Skomentuj


                        #12
                        Ja z moim ukochanym staralismy się o dzieciątko 3 lata... z niewielkimi przerwami kiedy musiał wyjeżdżać na kilkumiesięczne kontrakty. Ale ostatnie dwa lata z tych trzech to była naprawde "ciężka" praca W końcu zdecydowaliśmy udać się do lekarza, który po wielu badaniach zaczął przygotowywać nas do terapii hormonalnej. Wszystkie te zastrzyki miałam wykonywać sobie sama w domu. Zostałam odpowiednio do tego przeszkolona. Pierwszy zastrzyk mial zacząć się kilka dni po miesiączce... ale ta jakoś nie przychodziła... Zrobiłam test. )))))) i zobaczyłam upragnione dwie kreseczki! Okazało się że kiedy byłam przeszkalana do zapodawabnia sobie tych zastrzyków byłam w 6 tygodniu ciąży.. Myslę, że poprostu odblokowałam się z tego "muszę" na wieść o pomocy lekarskiej...
                        Życzę powodzenia w "działaniu" i szybkim zafasolkowaniu

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez panipani Pokaż wiadomość
                          Boję się hormonalnej kuracji, takiej która pomogłaby mi zajść w ciążę. Samo to słowo - hormony - po prostu jakoś negatywnie na mnie wpływa. Ale obawiam się, że nasze starania o dziecko będą musiały zaliczyć i ten etap... Co o tym sądzicie? Może zwyczajnie panikuję???
                          I co zdecydowałaś się na tą kurację?

                          Skomentuj


                            #14
                            czesc nie masz sie czego bac ja juz czwarty miesiac biore tabletki na hormony i tak strasznie to nie jest troszke tylko na poczatku zle sie czujesz masz mdlosci i bole brzucha ale kazda kobieta przechodzi to inaczej ale wszystko mozna zniesc aby miec dziecko pozdrawiam i zycze powodzenia i odwagi

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X