Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pampersy szkodzą?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Mój mąż to uparty osioł...nie da się mu nic wytłumaczyć. Chyba zostawię mu małą (jak już się urodzi hihi) na weekend z tymi jego pieluszkami terowymi to sam zobaczy jak to jest

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      dziewczyny poczytajcie sobie najnowsze badania, żeby nie pieluchować szeroko dzieci, najważniejsza swoboda ruchów!!!

      Skomentuj


        #18
        Napisane przez Aninka Pokaż wiadomość
        dziewczyny poczytajcie sobie najnowsze badania, żeby nie pieluchować szeroko dzieci, najważniejsza swoboda ruchów!!!
        Właśnie!!! Właśnie!!!


        Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

        Różności do postów
        GALERIA OLAFKA

        Skomentuj


          #19
          Napisane przez koniczynka Pokaż wiadomość
          Mój mąż to uparty osioł...nie da się mu nic wytłumaczyć. Chyba zostawię mu małą (jak już się urodzi hihi) na weekend z tymi jego pieluszkami terowymi to sam zobaczy jak to jest
          Już wystarczy nawet mu zostawić pranie i prasowanie ich, zwłaszcza tych pieluszek po kupkach (a trzeba je wymieniać po każdym siusianiu, bo nie izolują wilgoci, przy tym jak maluszek potrafi oddawać mocz nawet do ok 20 razy dziennie to byłby koszmar) Ja używałam pampersów a i tak brakowało mi zawsze czasu, boję się pomyśleć co by było gdybym jednak musiała używać tetry.

          Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

          Różności do postów
          GALERIA OLAFKA

          Skomentuj


            #20
            Napisane przez Aninka Pokaż wiadomość
            dziewczyny poczytajcie sobie najnowsze badania, żeby nie pieluchować szeroko dzieci, najważniejsza swoboda ruchów!!!
            Jakie badania? Gdzie mogę o tym przeczytać?

            Skomentuj


              #21
              Przecież ja pisałam o pieluchowaniu z konieczności
              a nie z mojego własnego widzimisie.
              A poza tym dziecko samo rozwodzi nóżki jak żabka, więc
              w żaden sposób nie ograniczamy ruchów.
              Moim zdaniem lepsza pielucha niż później poducha frejka
              czy jakieś tam szelki.

              Skomentuj


                #22
                hej!

                Witam Kobietki!
                Też jestem za jednorazowymi...jak najbardziej. Tetra nie wychodzi taniej a dużo więcej pracy jest przy niej. Ten czas mozna przecież poświęcić na wspólne lenistwo z maluszkiem.
                A co do pieluszkowania napisze tak.
                Moja Mała miała niedorozwinięte jedno biodro. Jeden lekarz kazał mi właśnie pieluszkować - owijać tetrami, ale poszłam do drugiego, który powiedział , że wszystko jest ok, dziecko ma tylko leżeć więcej na brzuszki. Pieluszkowanie, tak jak i buty ortopedyczne wywodzą się ze starej szkoły. Dziś tego się nie robi.
                Dziś moja dzidzia jest fajnym ], zdrowym maluchem.
                Pozdrowionka

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  elkoral wierz mi na pewno nie jest to stara szkoła
                  dalej się to praktykuje. Tak jak już powiedziałam to jest
                  ta łagodniejsza forma rehabilitacji.

                  Skomentuj


                    #24
                    ...

                    Wiem, że się praktykuje. Tak samo jak wkładki ortopedyczne dla dzieci z płaskostopiem pomimo że jest to fizjologia. Lub straszenie operacją dzieci które mają nóżki w iksy. I wcale nie piszę że pieluszkowanie jest złe. Każdy ufa swojemu lekarzowi. Jest to szkoła lat 50. Moją córeczkę gdybym poszła gdzie indziej pewnie by włożyli w pieluchę ortopedyczną.Każdy ma inne zalecenie lekarskie, każda wada jest inna, więc nie piszę tego dla ogółu. Dla mnie tylko niepotrzebne jest pieluszkowanie gdy dziecko jest zupełnie zdrowe i nie ma zaleceń. A wiem że to się też praktykuje.

                    Skomentuj


                      #25
                      Napisane przez elkoral Pokaż wiadomość
                      Wiem, że się praktykuje. Tak samo jak wkładki ortopedyczne dla dzieci z płaskostopiem pomimo że jest to fizjologia. Lub straszenie operacją dzieci które mają nóżki w iksy. I wcale nie piszę że pieluszkowanie jest złe. Każdy ufa swojemu lekarzowi. Jest to szkoła lat 50. Moją córeczkę gdybym poszła gdzie indziej pewnie by włożyli w pieluchę ortopedyczną.Każdy ma inne zalecenie lekarskie, każda wada jest inna, więc nie piszę tego dla ogółu. Dla mnie tylko niepotrzebne jest pieluszkowanie gdy dziecko jest zupełnie zdrowe i nie ma zaleceń. A wiem że to się też praktykuje.
                      no właśnie!

                      colleen poczytaj sobie na temat złych skutków profilaktycznego szerokiego pieluchowania. jak włożysz dziecku kupę pieluch to jego pupa jest wyżej względem tułowia i to na prawdę nic dobrego nie przynosi, z resztą zastanów się czy Tobie byłoby wygodnie w takiej pozycji?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                        Przecież ja pisałam o pieluchowaniu z konieczności
                        a nie z mojego własnego widzimisie.
                        A poza tym dziecko samo rozwodzi nóżki jak żabka, więc
                        w żaden sposób nie ograniczamy ruchów.
                        Moim zdaniem lepsza pielucha niż później poducha frejka
                        czy jakieś tam szelki.
                        Ooo matko i córko czy ja nie wyraźnie piszę, czy
                        Aninka nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

                        Skomentuj


                          #27
                          a ja używam pampersów do prania, nie trzeba ich gotować ani prasować więc piore je z ubrankami córci. sazdrowsze bo nie zawieraja tych ochydnych srodków które siku zamieniaja w żel. są z naturalnych włókien i o to chodzi, zadbajmy troche o nasze środowisko, tak dla naszych dzieci
                          podaje stronkę jakby ktoś chciał zobaczyc jak te pieluszki wyglądają www.ekodzieciak.pl


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            #28
                            pampersy do prania? coś takiego

                            Skomentuj


                              #29
                              Ja używałam tetrówek przez pierwsze 2 miesiące. Tak mnie nauczyli w szkole rodzenia. Czasami miałam dość. Po nocy zebrało się mnóstwo pieluch. Dziecko było nie spokojne, budziło się co chwilkę. Gdy będę miała drugiego smyka od początku będę używać pampersów.
                              Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
                              http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
                              Dziękuję

                              Skomentuj


                                #30
                                Pieluchy jednorazowe szkodzą jedynie środowisku. Ja jedno dziecko wychowałam na tetrze, bo pieluchy jednorazowe to był luksus zarezerwowany na dłuższe wyjścia. Trudno było je dostać. To było 17 lat teu . Teraz mój synek ma 5 miesięcy i nie wyobrażam sobie używania pieluch tetrowych- tgo prania, suszenia i prasownia.

                                Michałek 13.05.2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X