Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Płeć dziecka, kiedy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    W drugim miesiącu ciąży widać już zawiązki gruczołów (jąder lub jajników) oraz narządów płciowych.
    pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      ja jestem prawie w 30 tc i dalej nie wiemy mimo ze usg mam co jakies 3 tygodnie dzidzia zawsze tak sie obraca ze nie widac
      Olunia 6 styczen 2009

      Skomentuj


        #18
        tak też bywa...

        Skomentuj


          #19
          Napisane przez mami Pokaż wiadomość
          W drugim miesiącu ciąży widać już zawiązki gruczołów (jąder lub jajników) oraz narządów płciowych.
          pozdrawiam
          ...Które niestety są w tym czasie prawie identyczne w wyglądzie, jak już wcześniej pisałam są pod postacią dwóch faudek.

          Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

          Różności do postów
          GALERIA OLAFKA

          Skomentuj


            #20
            my też dowiedzieliśmy się w 20 tc, że córcia i mamy córcię

            Skomentuj


              #21
              ja dowiedziałam się w 18tc że będzie syn i tak już za każdym razem wychodzi że syn

              Skomentuj


                #22
                My dowiedzieliśmy się w 21 tc, że syn
                i mamy syna

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  A my sie dowiedzieliśmy w 17 tyg że bedzie synek
                  Wojtuś 28.11.2007

                  Skomentuj


                    #24
                    Moim zdaniem lepiej poczekać przynajmniej do 20
                    tygodnia.
                    Moja znajoma ma syna i zaszła w drugą ciąże.
                    Poszła sobie na USG 3D w 14 tc, zrobiła wszystkie pomiary
                    no i oglądała sobie zdjęcia w obrazie trójwymiarowym, zapytała
                    o płeć, lekarz mówi: dziewczynka. Nie wyobrażacie sobie jakie
                    było jej szczęście, na myśl, że będzie parka.
                    Na kolejnych USG już nie pytała, no bo przecież była na 3D tam
                    wszystko idealnie widać, lekarz specjalista itp, itd
                    Zrobiła zakup pięknych różowych ubranek (no bo po
                    pierwszym dziecku wszystko chłopięce ) i jakież było jej zdziwienie
                    na sali porodowej jak położna mówi :SYN.
                    To się dziewczyna rozglądała czy na sali gdzieś druga kobita nie urodziła
                    Ja widziałam narządy płciowe dziewczynki i chłopca na zdjęciach ultrasonograficznych w wieku 25 tc i wierzcie mi dziewczyny można się pomylić a jeszcze jak są obrócone "centralnie" to tym bardziej
                    Także upewniajcie się na kolejnych USG czy nic Waszym Maluszkom
                    nie odpadło czy urosło

                    Skomentuj


                      #25
                      COLLEEN masz 100%rację,że pewnosc po porodzie.U mnie co prawda miały byc i są dziewczynki.Ginio stwierdził w 16 i 20 tyg.Ale moja koleżanka{gdzieś już o tym pisałam}do końca była utwierdzana w tym,iż urodzi 4 synka.I jakież było zdziwienie,gdy po cesarce{pełna narkoza}przyniosła jej położna dziewczynkę...Koleżanka krzyczała,że podmienili jej dzieciaka.Teraz wszyscy się z tego śmieją,ale wtedy...Na usg narządy rodne poprzez wody płodowe nabrzmiały i ginio pomyślał,że to jąderka.Znam pare przypadków pomyłek,ale ten w/w utkwił mi najbardziej w pamięci.Dlatego,przy 3 ciąży,nie chcę znac płci dziecka,niech będzie to dla mnie niespodzianka,a byłaby tym większa,gdyby w moim brzuszku zamieszkał mały chłopczyk,bo 2 córcie już mam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        ja też już sie niecierpliwię co w sobie nosze (13 tydzien) i wszyscy pytają "a na co sie czujesz?" sama nie wiem , boję sie takich wróżb z odczuć i mam nadzieję że okolo 16 tyg moj maluszek zechce zdradzić nam jakie imie mamy szykować, choc zawsze trzeba mieć swiadomość pomyłek ....


                        Skomentuj


                          #27
                          ja jestem prawie w 32 tyg i dalej nie wiemy,co lepsze lekarka nam powiedziala ze juz raczej sie nie dowiemy wiec zobaczymy co uslyszymy na porodowce...
                          Olunia 6 styczen 2009

                          Skomentuj


                            #28
                            ...ja poznałam płeć w 22 tc....będzie synuś

                            Skomentuj


                              #29
                              ja jakoś nie chcę wiedzieć czy to będzie dziewuszka czy facecik, uwielbiam niespodzianki. Nigdy zresztą mnie to nie interesowało, dziecko, to dziecko, ważne by było zdrowe.

                              Skomentuj


                                #30
                                Po 20 tugodniu, ale na usg 4 D w dobrym gabinecie z tydzień wcześniej.
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X