Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy z zajściem w ciążę.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Problemy z zajściem w ciążę.

    jestem zdrowa i szczęśliwa ale ... od kilku miesięcy staramy się o dziecko i nic z tego nie wychodzi. Jaka może być tego przyczyna?
  •    
       

    #2
    A co na to Twój lekarz? Powinnaś chyba najwięcej dowiedzieć się od niego. Pamiętaj też, że przyczyna wcale nie musi leżeć po twojej stronie...

    Skomentuj


      #3
      Napisane przez mami Pokaż wiadomość
      jestem zdrowa i szczęśliwa ale ... od kilku miesięcy staramy się o dziecko i nic z tego nie wychodzi. Jaka może być tego przyczyna?
      Witam.
      Mami ja o dzidziusia starałam sie z męzem dwa lata, im bardziej myślisz o ciąży to nie wychodzi W koncu przestałam myslec o testach ciążowych, o miesiaczce i zaszłam w upragniona Ciąże. Także cierpliwości życzę i trzymam kciuki
      Wojtuś 28.11.2007

      Skomentuj


        #4
        Ja tez sie starałam prawie rok , zaczelam brac tabletki z kwasem foliowym takie ktore sa dla kobiet planujących zajśc w ciaże i po jakims miesiacu- dwóch staran okazalo sie ze zostaniemy rodzicami ;-) pozdrawiam
        Katarzyna

        Skomentuj


          #5
          wiem, że brakuje mi cierpliwości do tego wszystkiego, ale chyba będzie lepiej jak wyluzuję a może wtedy moje ciało się odblokuje ...kto wie

          Skomentuj


            #6
            FAkt faktem nic na siłe , na zreszta na kazdego przyjdzie pora troszke cierpliwosci , a moze zadziala pozdrawiam
            Katarzyna

            Skomentuj


              #7
              Ja i mój mąż zrobiliśmy badania...nie ma przeszkód natury medycznej, więc zdrowi ludzie to chyba kiedyś zachodzą w ciąże...zacznę się uczyć naturalnych metod może nie trafiamy na okres płodny...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                myślę, że to będzie najlepsze wyjście dla Was...życzę powodzenia

                Skomentuj


                  #9
                  Cytuję:
                  "Nie bez znaczenia pozostaje także aspekt psychologiczny. Znaczący wpływ na ograniczenie płodności u kobiety może mieć jej stan psychiczny, wywołany np. presją otoczenia."

                  Zastanów się, może tu jest główna przyczyna?

                  Jak byś chciała sobie poczytać, to tu cały art.:
                  http://babyonline.pl/starania_o_dzie...ykul,4366.html

                  Skomentuj


                    #10
                    Moja koleżanka starała się o dzidziusia już jakieś 2 lata temu. Ciągle im nie wychodziło, aż w końcu, jak przestała tak obsesyjnie myśleć o ciąży, do tego jeszcze zapatrzyła się na mojego szkraba i teraz jest w 3 miesiącu. Moja mama chciała jakieś 3 lata po mnie mieć drugiego dzidziusia, jednak nie wyszło.... mam młodszego brata o 9 lat Tak więc starajcie, spontanicznie a nie z termometrem i kalendarzem. A najlepiej codziennie, w końcu to sama przyjemność

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      zaczęliśmy tak robić....

                      Skomentuj


                        #12
                        Ja tez długo starałam się o maluszka. Udało się dopiero, gdy sobie odpuściłam i zaczęłam przygotowania do wakacji w Egipcie. Afryki do tej pory nie widziałam, bo na 3 tygodnie przed wylotem okazało się, że jestem w ciązy. Tak bardzo bałam się o jej utrzymanie, że zmieniliśmy wakacyjne plany za to teraz cieszymy się małym urwisem

                        Skomentuj


                          #13
                          Ja po odstawieniu tabletek rok nie moglam zajsc w ciaze..w koncu kolezanka polecila mi kwas foliowy,bralam przez miesiac i po 2 od tego jak skonczylam je brac jestem w ciazy 6 tydzien

                          Skomentuj


                            #14
                            Ja chyba mialam wyjatkowe szczescie.Z mezem bylam juz razem 10 lat ale wczesniej nie planowalismy dziecka.Kiedy rozmawialismy na ten temat bylam przeciwna ,bo balam sie szczegolnie porodu i to jeszcze we Francji ale kiedy zadecydowalismy w tym samym czasie zaszlam w ciaze.Zycze Wam podobnego szczescia.Dzis Christophe ma juz 1rok i 2 miesiace.

                            Skomentuj


                              #15
                              Podobno stres zwiazany ze staranem duzo daj!! Tzn im bardziej chcesz tym bardziej nie mozesz!! Najlepiej niemyslec i napewno sie uda!!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X