Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak ubierać noworodka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Ja miałam kilka kaftaników, ale szczerze przyznam, że się nie przydały. Zdecydowanie wolę body z krótkim i z długim rękawem.


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ja i te wiązane zakładałam na body jako koszulkę własnie.
      Takich kaftaników jak Nusiak pokazała też nie miałam tzn takiego
      stylu, bo są na prawdę fajniejsze komplety.

      Nusiak co do piżamek kurka to ja mam pajace na 86 a rękaw jest prawie
      krótki do łokcia sięga) więc prawie tak jak by spał na krótki rękaw
      Takie długie ręce ma ten mój dzieć.

      Kurczak wystarczy wystarczy, pewnie i tak wszystkiego nie zdążysz ubrać a jak braknie to coś dokupisz, jednak myślę że takiej potrzeby nie będzie
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        #18
        Hej
        Ja ubierałam Amelkę w kaftaniki które pokazała Nusiak.Tyle że na body.W lato nosiła tylko same rampersy.
        A co do tych drugich kaftaników używałam je jako komplet śpioszki i kaftanik do 2 m-ca.

        Skomentuj


          #19
          Hej
          Ja rodziłam w Listopadzie i w szpitalu miałam właśnie te koszulko-kaftaniki, a na to zakładałam pajacyki. Wygodnie mi było jak musiałam małą rozbierać czy to do kąpania, czy do badania .
          W domku już używałam body z długim rękawkiem, koszulko-kaftaników i kompletów śpiochy +kaftanik, miałam też pół śpiochy, które rewelacyjnie się sprawdzamy jak małej czasami się ulało to nie musiałam zmieniać jej całego kompletu (śpiochy, kaftanik), tylko zmieniałam jej body, ewentualnie bluzeczkę
          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







          Skomentuj


            #20
            Ja uważam body za wielki wynalazek.Jak mój starszy syn był maly to body byly malo popularne a mnie wkurzał bez przerwy podwijający się kaftanik.Kiedy urodzilam coreczkę zakładałam jej body z długim rękawem i półśpiochy bo w całych śpiochach bylo jej gorąco. Latem zakładałam małej boby z krótkim rękawem lub tzw. niemieckie body z przodu takia sukienka a z tyłu zwykłe body.


            Skomentuj


              #21
              ewisienka no właśnie półśpiochy !!!! rewelacja POLECAM ja też miałam poczatkowo tylko dwie sztuki a potem nakupiłam cały stos. Lepsze niż śpiochy, do tej pory pozostał mi sentyment dlatego ubóstwiam rajstopy
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                #22
                Niusiakova to mnie powaliłaś z tymi bodami. ja na to nie wpadłam żeby pod body założyć koszulkę bo body robią duzo kolorowsze od koszulek. a jeśli chodzi o kaftaniki (to te z kołnierzykami ) to dla mnie porażka.
                ja rodziłam w czerwcu więc śpiochów miałam ze 2 pary do spania i kilka pajaców i to zakładalam na body. potem tylko rampersy lub body + sukienki i rajstopki.
                co do półśpiochów to ja ich nie lubię wolę rajstopy. miałąm ze 2 sztuki i mala brzudko w nich wyglądała. teraz nie mamy ani spiochów ani kaftaników. śpimy w pajacach lub w piżamce. ale małej stópki marzną więc wolę pajace


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Ja półśpiochy miałam jedne i mały był tylko raz w nie ubrany. Też wolę rajstopki.


                  Skomentuj


                    #24
                    No ale chyba nie ubierałyście miesięcznemu dziecku rajstop?? Teraz też wolę rajstopy, ale wcześniej półśpiochy,lepiej się spisywaly niż śpiochy
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      #25
                      a czym sie roznia polspiochy od spiochow?ja naprawde nie wiem
                      shannon

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Tree moja Majka pierwsze RAJSTOPY miała na 62 i załozyłam je jak miała 2 miesiące
                        Last edited by majajula; 18-05-2009, 11:28.


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          #27
                          Ja miałam np. taki komplecik z półśpiochami
                          [IMG][/IMG]


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            #28
                            Majek cudny ten komplet właśnie takie lubiłam
                            A no widzisz ja pierwsze rajstopy to kupiłam na 74-80 zaczęłam zakładać jak Julek chyba miał 7-8 miesięcy

                            Shan półśpiochy to to co Majkowa pokazała
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              #29
                              Tree a Majka nigdy go nie założyła bo na te grube pieluchy przymierzyłam i okropnie wyglądała.
                              chce je sprzedać bo były tylko raz wyprane po kupieniu i nie noszone


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                #30
                                a tak.to mialam takie.lubilam bo wygodne.nie lubilam takich dluzszych zapinanych na szeleczkach jesli wiecie o co mi chodzi.
                                shannon

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X