Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dentysta dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Dentysta dla dzieci

    Ja ze swoim maluchem poszłam do dentysty na Bronowicach. Mają świetne podejście do dzieci Dentysta Bronowice
    Last edited by gagatka; 16-07-2020, 13:26. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Dentysta dla dzieci

      Przede wszystkim taki dentysta powinien mieć doskonałe podejście do malucha.

      Skomentuj


        Odp: Dentysta dla dzieci

        Naprawdę fajny gabinet przystosowany do dziecięcych potrzeb można znaleźć na ul. Czajek 5 w Katowicach.
        Last edited by gagatka; 16-07-2020, 13:27. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Dentysta dla dzieci

          Ważne żeby nie trafił na dentyste ze złym podejściem. Nie dosyć że dziecko i tak się stresuje to łatwo naprawdę je zrazić. Wiem z własnego doświadczenia.

          Skomentuj


            Odp: Dentysta dla dzieci

            Ja na Śląsku polecam tych dentystów: zarembaort
            Była histeria i strach przed dentystą, ale na szczęście skończyło się dobrze
            Last edited by gagatka; 16-07-2020, 13:28. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Dentysta dla dzieci

              W Krakowie polecam Studio Stomatologii Estetyczne SE+ na Batorego, my tam pierwszy raz z dzieckiem byliśmy z zepsutym ząbkiem, tak fachowe podejscie , tak mili lekarze że naprawdę dewarto
              Last edited by gagatka; 16-07-2020, 13:29. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Dentysta dla dzieci

                A dziąsła dziecka nie są na taką zbyt wrażliwe? Ja bym się wahała. Zaś jeśli chodzi o dentystę dla dzieci w Katowicach, to moim zdaniem warto odwiedzić gabinet stomatologiczny z klimek Tam mają fantastyczne podejście do maluchów. Żaden z nich nie powinien się bać. Sprawdźcie!
                Last edited by gagatka; 16-07-2020, 13:30. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Dentysta dla dzieci

                  a byl ktoś z was może i tego stomatologa stomapol ? szukam kogoś godnego polecenia bo mój mąż strasznie boi się dentystów i najchętniej kamień nazębny ściągałby w znieczuleniu ogólnym
                  Last edited by gagatka; 16-07-2020, 13:30. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Dentysta dla dzieci

                    Czy któraś mama z okolic Rzeszowa korzysta może z usług Pani stomatolog Agnieszki Majcher z Boguchwały? Ma szybkie terminy, a dziecku wypadła plomba i nie wiem co robić, czy warto. Ktoś może się wypowiedzieć? Albo polecić jeszcze kogoś z Boguchwały lub okolic?
                    Last edited by gagatka; 16-07-2020, 13:32. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Dentysta dla dzieci

                      Nie każdy stomatolog ma odpowiednie podejście do dzieci, więc warto pójść do lekarza,
                      który delikatnie podejdzie do tematu i nie wystraszy malucha Ja ze swojej strony polecam gabinet Lux-Dent z Wrocławia
                      Last edited by gagatka; 16-07-2020, 13:31. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Dentysta dla dzieci

                        Ważne, aby taki dentysta miał dobre podejście do dzieci.

                        Skomentuj


                          Odp: Dentysta dla dzieci

                          Odnośnie szczoteczek elektrycznych, posiadają całkiem sporo informacji, co do wyboru. Myślę, że warto poczytać, bo sam się dzięki temu przekonałem i nie żałuję.
                          Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:40. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Dentysta dla dzieci

                            Ja też poszukuję takiego dentysty żeby mi doradził czy zestaw irygator ze szczoteczką soniczną będzie dobry dla dziecka, bo nie wiem czy mogę zastosować.
                            Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:40. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Dentysta dla dzieci

                              ja chodzę w gdańsku do nawrocki clinic. super podejście do maluchów - zawsze wyjaśnią, pokażą dziecku, co będą robić

                              Skomentuj


                                Odp: Dentysta dla dzieci

                                Warto chociaż spróbować wytłumaczyć dziecku po co się idzie do dentysty. Ogólnie w stomatologii wyodrębniona jest osoba dziedzina - pedodoncja zajmująca się leczeniem dzieci. Dużo zależy od podejścia lekarza, ale obecnie stosowane techniki jak np. kolorowe wypełnienia pomogą szybko pozbyć się lęku u dzieci.
                                Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:42. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X