Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Płacz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    mój Mati też miał takie napady bezdechu bardzo często.
    Z tym psychologiem to zgadzam sie z goplaną- w tym przypadku nie pomoże, bo tu nie o to chodzi.
    Nas pediatra skierowała w końcu do neurologa, bo zanoszenie się dziecka to problem niedojrzałości układu nerwowego,a jesli nie zanika to juz problem zaburzeń tego układu.
    Byliśmy u neurologa,jak mati miał 1.5 roku, bo jeszcze wtedy zdarzało mu się zanosić.
    Neurolog ma szereg prostych badań,na podstawie których stwierdza czy układ nerwowy malucha pracuje prawidłowo.
    Jesli tak, to nie pozostaje nic, tylko zapewnić swojemu dziecku spokój i nie doprowadzać do stresujących dla niego sytuacji, tak tez było w naszym przypadku. Chociaż Matiemu bezdech przy płaczu minął dopiero około 2 roku życia.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      wiem to tylko potwierdza że jest skuteczna a tak szczerze nieczytałam całego wątku dobrze





      Skomentuj


        #48
        Amelka dzis znów zsiniałaani dmuchanie ani klepanie po pupie nie pomogło.Mama szybko przybiegła podniosła ją do góry i przeszło.Była cała sina i usta i buzia Płakałam jak bóbr , do tej pory nie mogę się uspokoić.

        Jak byłam u lekarza powiedział że jak będzie sie powtarzać to wtedy coś poradzi Na szczęście należe już do innej przychodni i tam się dowiem co i jak.
        Niechcę znów widzieć takiej Amesi
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          #49
          Hej Izunia
          naprawdę bardzo współczuję to straszne ,skoro ani dmuchanie ani klaps nie pomógł to sytuacja naprawdę jest nieciekawa ,ale piszesz że idziesz do lekarza mam nadzieję że ci coś pomoże ,bacznie obserwuj amelkę żeby takie sytuacje były jak najrzadsze.
          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            #50
            Cześć Izuniu, też współczuję Ci bardzo, że znów musiałaś przeżyć te straszne chwile ze swoją Amesią,
            Mam jednak nadzieję, że lekarze znajdą przyczynę takich jej reakcji i że one nigdy więcej się nie powtórzą. Mam również nadzieję, że przede wszystkim trafisz na właściwego lekarza, który od razu poradzi a nie będzie kazał czekać do następnego razu.
            daj znać co na to lekarz...
            Trzymam kciuki za dobrą diagnozę.
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              #51
              Odp: Płacz

              Podnoszę temat

              Mojej szwagierki syn dziś się zaniósł do takiego stopnia że stracił przytomność wezwano karetkę lekarz podał mu tlen i dopiero po około 20-30 minutach odzyskał przytomność
              Najgorsze jest to że 1,5 miesiąca leżeli w szpitalu miał robione eeg tomograf i wszystko wyszło OK
              Ma 1,5 roku jest wcześniakiem nie chodzi matka go nosi ciągle na rękach.
              Zanoszenie zaczęło się około roku teraz każdy upadek stuknięcie kończy się zanoszeniem
              Masakra jeszcze się we mnie telepie wszystko po telefonie od teściowej


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                #52
                Odp: Płacz

                jest siedem głównych powodów dla których dzieci płaczą , zapoznaj się z nimi wyeliminuj wszystkie i jeśli to nie pomorze to dopiero się martw ;p =] hehe

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Płacz

                  To prawda Przecież przyczyną płaczu dziecka może być mnóstwo niegroźnych rzeczy. Najlepiej poczytaj o tym, a dopiero potem możesz zastanawiać sie nad problemami takimi jak http://www.forumneurologiczne.pl/dzi...bolu/21/1.html Na pewno wszystko jest dobrze, nie martw się

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Płacz

                    Szanowne Panie,
                    mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
                    Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:

                    https://docs.google.com/forms/d/1odl...Eq2FU/viewform

                    serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
                    Pozdrawiam

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X