Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Alergia u synka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Alergia u synka

    Mój synek jest astmatykiem, jak mogę mu pomóc? Nie chodzi mi o podawanie leków, tylk jak mogę go wspierać dodatkowo, jak poprawić mu humor. Jak Wy dziewczyny pomagacie swoim dzieciom?
  •    
       

    #2
    Odp: Alergia u synka

    witam, ile Twój synek ma? opowiem Ci moje doświadczenia na temat alergii u moich dzieci i moich siostr... a więć ja urodzilam zuzie w 2008 roku od małego stwierdzono u niej alergie brała wziewy mocne sterydy, jesli spoznilam sie z wziewem kilka minut bo np. bylismy w drodze od rodziny zaraz zuzia dostawala bezdechy, robiła się sina. musialam jej pomagac dmuchajac mocno do buzi zeby mogla zlapac oddech jak nie mialam tuby przy sobie z wziewami.... pewnego dnia szefowa mojego meza zapytala co u nas i opowiedzial jej, ze Zuzia ma dosc powazna alergie. powiedziala ze jej dzieci tak samo cierpialy na alergie ale udalo jej sie wyleczyc. poradzila mezowi ze jak mamy mozliwosc chodzenia do stajni z konmi to zebym chodzila z corka na kilka minut aby wachała ten azot od konskich odchodow. faktycznie pochodzilam kilka miesiecy i Bogu dzieki pomoglo, co sterydy nie mogly pomoc zuzi w tym.... moja siostra od 2 lat wyleczyc syna nie moze tylko faszeruje go sterydami, a mowilam jej przyjedz z malym kilka razy niech powacha azot ale niestety chyba woli faszerowac dziecko lekami mocnymi nizeli isc i poswiecic sie zeby postac chwile z stajni z konmi.... jesli masz mozliwosc sprobuj sama z Twoim synkiem ale nie kilka razy tylko systematycznie i w miare mozliwosci czesto

    Skomentuj


      #3
      Odp: Alergia u synka

      Prawdę mówiąc ta opowieść z końskim azotem brzmi kosmicznie.
      Nigdy o tym nie słyszałam i jestem zaintrygowana, czyli powinnam wysłać syna na naukę jazdy konnej

      Skomentuj


        #4
        Odp: Alergia u synka

        Jakiś czas temu przeczytałam dobry artykuł dla mam alergików. Podsyłam http://www.odetchnijspokojnie.pl/31-...ucie-wskazowki Jak mój synek jest chory i nie idzie do szkoły, to zapraszam jego kolegow z klasy, żeby odwiedzili go chociaż na godzinke. Widze, że wtedy Jasio bardzo się cieszy i ma lepszy humor.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Alergia u synka

          W miarę możliwości trzeba dbać o to, by miały nie miał wrażenia, że odstaje od innych.
          A z bardziej praktycznych spraw, pomyśl o ozonowaniu. U nas świetnie się sprawdziło i mały praktycznie od razu czuł się lepiej

          Skomentuj


            #6
            Odp: Alergia u synka

            Potwierdzam, ozonowanie jest super

            Skomentuj


              #7
              Odp: Alergia u synka

              Mój synek również posiada okropną alergię na roztocza. Niestety ale domowymi sposobami nie zawsze można się pozbyć kurzu z całego pomieszczenia.
              Zauważyłam, że znaczna poprawa nastąpiła kiedy zakupiłam oczyszczacz powietrza. Sprawił on, że powietrze stało się wolne od kurzu i roztoczy . Urządzenie nie kosztuje dużo a zauważyłam, że stan mojego synka znacznie się poprawił. Zamawiałam w sklepie klimamarket - mają tam bardzo duży wybór świetnych oczyszczaczy powietrza. Jedyną niedogodnością jest jedynie używanie do nich niezbyt twardej wody ale jeśli chce się korzystać z niego długo to jest to konieczność.
              http://forum.mamotoja.pl/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Alergia u synka

                W kwestii ozonowania to także słyszałam że jest to bardzo skuteczna metoda,jednak zanim sie a nią zdecydujemy to polecam wybrać sie do lekarza specjalisty,najlepiej alergologa aby potwierdził nasze przypuszczenia


                www.Amko.com.pl

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Alergia u synka

                  synek na pewno przestanie się martwić jak ty przestaniesz, musisz mu pokazać, że to nie jest problem, że to normalna rzecz, dziecko wyczuwa twoje emocje.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Alergia u synka

                    Na jakim materacyku spi twoje dziecko? to ważne bo dziś wiele materacyków uczula może zajrzyj na tę stronę masz tu wybór i znajdziesz poradę jaki materac wybrać http://poscieldladziecka.org.pl/category/materacyki

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Alergia u synka

                      Napisane przez bozena969 Pokaż wiadomość
                      Na jakim materacyku spi twoje dziecko? to ważne bo dziś wiele materacyków uczula może zajrzyj na tę stronę masz tu wybór i znajdziesz poradę jaki materac wybrać http://poscieldladziecka.org.pl/category/materacyki
                      Nie za dużo już tych samych reklam na forum? ;/

                      Co do materacykó to ja polecam firmy Fiki Miki- cena nie jest bardzo wysoka a na pradę fajne jakościowo

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Alergia u synka

                        Aby zminimalizować objawy alergii trzeba przede wszystkim częściej sprzątać, najlepiej odkurzaczem na wodę.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Alergia u synka

                          Moim zdaniem w Sieci znajdą się porady w tym temacie. Nie powinno być z tym trudności.
                          Co trudów, co kłopotów miłość z sobą ciągnie…

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Alergia u synka

                            w internecie można znalezc wszystko ale nie ryzykowałabym zdrowiem dziecka licząc tylko na to co znajde w internecie. Tu potrzeba dobrego lekarza i przede wszystkim odpowiedniej diagnostyki. Poczytajcie sobie o teście faber ( związany z molekularną diagnostyka alergii). To chyba najbardziej kompleksowe, dokładne i czułe narzędzie, do jego wykonania wystarczy dosłownie minimalna ilość krwi i może być robiony także u tych najmniejszy dzieci.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Alergia u synka

                              Hej
                              Jeśli Twojemu dziecku dokucza uciążliwy katar, który nie daje mu spać i sprawia, że maluch jest rozdrażniony i płaczliwy, to koniecznie wypróbuj katarek metoda 3 kroków. Polega ona na rozrzedzeniu zalegającej w nosie wydzieliny, odciągnięciu jej, a następnie nawilżeniu noska dziecka. Dzięki tym trzem prostym krokom, skutecznie oczyścisz nos maluszka i ułatwisz mu swobodne oddychanie. Sprawdźcie koniecznie!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X