Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żel DAPIS łagodzący podrażnienia i swędzenie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Żel DAPIS łagodzący podrażnienia i swędzenie

    Hej dziewczyny,dostałam się do świetnej kampanii żelu DAPIS który można stosować po ukąszeniu owadów, czy poparzeniu pokrzywą a same wiecie jak ciężko powstrzymać dziecko przed drapaniem się . Nadaje się on zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Szybko przynosi ulgę i może być stosowany już od pierwszego roku życia
    Emotikon smile
    Uczucie suchej skóry może się też pojawić przez alergie czy pieluszkowe zapalenie skóry na co pomaga właśnie ten żel - do tego ma pozytywną rekomendację Instytutu Matki i Dziecka no i moją
    Emotikon grin
    Preparat jest naturalny, nie pachnie ,nie zawiera parabenów i może być stosowany do skóry atopowej. Opakowanie jest duże więc starczy na naprawdę długo, przyjemna konsystencja ,łatwy do rozsmarowania. Jest naprawdę skuteczny i działa natychmiastowo. Sprawdziłam też jego skład - dziki rozmaryn który ma działanie odkażające ,działa na stany zapalne i wszelkiego rodzaju choroby skórne, oraz miód pszczeli który łagodzi podrażnienia , przyspiesza gojenie ran,przy czym jest kosmetykiem i nie zawiera rozcieńczeń homeopatycznych .Także same widzicie że w porównaniu z innymi środkami dostępnymi na rynku jest całkowicie naturalny
    Emotikon smile
    Skład szczególnie przypadł mi do gustu. Obrzęk po ukąszeniu znika bardzo szybko i za chwilę nie ma po nim śladu.Może być też stosowany po depilacji Szczerze polecam
  •    
       

    #2
    Odp: Żel DAPIS łagodzący podrażnienia i swędzenie

    Nigdy nie słyszałam o tym żelu. Nie natknąłem się na żadną z informacji o nim. Mogę prosić o jakiś link do większej ilości informacji o nim...

    A na jego kampanię, jeśli mogę spytać, gdzie trafiłaś?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Żel DAPIS łagodzący podrażnienia i swędzenie

      z tego co kojarzę jest to kampania prowadzona na stronie streecom na fb streecom Ambasadorki wymieniają się również opiniami nt. testowanego produktu

      Skomentuj


        #4
        Odp: Żel DAPIS łagodzący podrażnienia i swędzenie

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        z tego co kojarzę jest to kampania prowadzona na stronie streecom na fb streecom Ambasadorki wymieniają się również opiniami nt. testowanego produktu
        Dziękuję! Zajrzę na facebooka, poczytam. Może nie na teraz, a na przyszły sezon walki z owadami się przyda. Pamiętam, że w wakacje nie było mi łatwo wybrać coś dla moich pociech.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Żel DAPIS łagodzący podrażnienia i swędzenie

          Jeśli tylko działa szybko to na pewno i ja kupię. Teraz się nie opłaca ale na lato pewnie będzie idealny. A nie ma takiego w sprayu?
          Jeśli istnieje piekło, to na tym właśnie polega. Piekło to nie płomienie i widły diabłów. To miejsce, gdzie człowiek czuje się poza granicami rozsądku

          Skomentuj


            #6
            Odp: Żel DAPIS łagodzący podrażnienia i swędzenie

            Witam!
            I ja biorę udział w tej kampanii i mam dokładnie takie same odczucia - żel pomaga i na ukąszenia komarów i na oparzenia pokrzywą (tylko to sprawdzałam, ale świetnie się spisał) Moja córka wyjątkowo alergicznie reaguje na spotkania z komarami, bąble ma przeogromne, ale po posmarowaniu Dapisem dość szybko one znikają, a swędzieć przestaje natychmiast Dla mnie rewelacją jest także naturalny skład. Bo wiadomo, różne są żele na ukąszenia owadów, właściwie wszystkie jakoś pomogą, ale jak chodzi o dzieci, to przecież im mniej "chemii", tym lepiej... I tu Dapis zdecydowanie góruje nad konkurencją

            Skomentuj


              #7
              Odp: Żel DAPIS łagodzący podrażnienia i swędzenie

              I ja wzięłam udział w kampanii Dapis.Zachwycił mnie swoją skutecznością i jakością.Mam dziecko które potrafi przyciągać do siebie owady z najdalszych zakątków.Ten rok to ugryzienia pszczół,komarów i meszek i do tej pory lato to był czas kiedy w pewnych momentach bałam się go wypuszczać na powietrze.Mimo że nie jest alergikiem miejsca po ukąszeniach stawały się czerwone,swędziały,piekły a nawet bolały.DAPIS sprawdził się w 100% a moje czteroletnie dziecko poddawało się smarowaniu żelem bez żadnych oporów .Przyjemny delikatny zapach absolutnie mu nie przeszkadzał,przyjemne chłodzenie,łatwe rozprowadzanie,nie lepka konsystencja i wygodne opakowanie sprawiły że DAPIS zasłużył na miano eksperta w dziedzinie pierwszej pomocy w swędzących i piekących sytuacjach.No ale DAPIS ma nie tylko jedną osobę pod opieką zarówno ja ,mąż i młodsza córka już sprawdziliśmy jego skuteczność.Ja po zbyt długim opalaniu na słońcu,mąż przy swędzącej skórze po goleniu,a córka po zaczerwienionej pupie od pieluszki.DAPIS zostaje ze mną cały rok bo z takim ekspertem czuję się bezpieczna,wiem że pomoże natychmiast.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Żel DAPIS łagodzący podrażnienia i swędzenie

                Napisane przez aguniaK Pokaż wiadomość
                mąż przy swędzącej skórze po goleniu.
                Jak Twojego męża swędzi skóra po goleniu, to niech używa kremów Vichy http://www.vichy.pl/produkty-kosmety...me/p14143.aspx Po nich nie pojawią się podrażnienia.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X