Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zaparcia u niemowlakow

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Jak tylko przeczytalam ten watek to pomyslalam o marchewce.Jezeli Twoje dziecko kiedykolwiek bedzie mialo biegunke to wlasnie podaj jej marchwianke-dziala na biegunke,poza tym ryz.
    Pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
      Witaj
      Wiesz spróbuj tu napisac www.dziecko24.pl tutaj lekarze odpowiadaja na pytania w godzine (dostałam ten link od innej mamy)

      A moze sprobuj dac herbatke na lekki brzuszek BoboVity u mojej coreczki skutkuje , ale kazde dziecko inne.
      Kurcze krew to moze byc cos powaznego albo kupka zatarła pupe? .Biedna Twa córeczka.
      witam chcialam zarejestrowac sie na str ktora podalas ale jakies beznadziejene komunikaty wyskakuja np podaj date ur 1 dziecka- ja jeszcze nie mam dzidzi tylko na nia czekam wiec zaznaczylam ciaza i data porodu a i tak wyskakuje ta bzdura i tym samym nie moge sie zarejestrowac - nie wiem czemu?

      Skomentuj


        #18
        Napisane przez grilek8 Pokaż wiadomość
        witam chcialam zarejestrowac sie na str ktora podalas ale jakies beznadziejene komunikaty wyskakuja np podaj date ur 1 dziecka- ja jeszcze nie mam dzidzi tylko na nia czekam wiec zaznaczylam ciaza i data porodu a i tak wyskakuje ta bzdura i tym samym nie moge sie zarejestrowac - nie wiem czemu?
        A okłam ich troche i wpisz zmyslona date.Oni tego niesprawdzaja wiec spoko
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          #19
          mi tez wyskakiwaly komunikaty ze niby zle date wpisalam, to wkoncu nic nie wpisalam i weszlo
          PAULINKA 31.8.2003
          VICTORIA 20.5.2008

          12.1.2009r raczkowanie
          13.1.2009 pozegnanie cycunia
          16.1.2009 samodzielne siadanie

          Skomentuj


            #20
            może spróbuj jej podać śliwki suszone ze słoiczka - gerber ma takie od 4 miesięcy. mojemu maluszkowi pomagały w walce z zaparciami

            Skomentuj


              #21
              powiem szczerze ze dzis nawet sobie juz poradzila odstawilam marchew ale tez niemoge z niej zrezygnowac calkiem bo ma wiele niezbednych witamin, podobne sa tez w dyni ale tu po hallowen juz jej nie dostane.
              PAULINKA 31.8.2003
              VICTORIA 20.5.2008

              12.1.2009r raczkowanie
              13.1.2009 pozegnanie cycunia
              16.1.2009 samodzielne siadanie

              Skomentuj


                #22
                Napisane przez polavica1 Pokaż wiadomość
                mi tez wyskakiwaly komunikaty ze niby zle date wpisalam, to wkoncu nic nie wpisalam i weszlo
                oo dzienks nie wpisalam nic i faktycznie weszlo teraz tylko zadac question i czekam na odp. dzieki dziewczyny

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Napisane przez polavica1 Pokaż wiadomość
                  mi tez wyskakiwaly komunikaty ze niby zle date wpisalam, to wkoncu nic nie wpisalam i weszlo
                  Mam jeszcze jedno pytanie: czy dostanę odpowoedź na swoje pytanie w tym portalu dziecko24.pl czy wyslą mi maila na podany adres??

                  Skomentuj


                    #24
                    w portalu. tam masz taka zakladke z napisem porady. wejdz w to wpisz jeszcze temat na jaki pisalas pytanie i w odpowiedziach poszukaj swojego niku
                    PAULINKA 31.8.2003
                    VICTORIA 20.5.2008

                    12.1.2009r raczkowanie
                    13.1.2009 pozegnanie cycunia
                    16.1.2009 samodzielne siadanie

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X