Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczny samochód

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Bezpieczny samochód

    Stoję przed zakupem pierwszego samochodu dla rodziny. Chciałbym aby był bezpieczny oraz co najmniej sześcioosobowy. Najbardziej interesują mnie używane samochody z niemiec. Jeśli znacie jakieś ciekawe salony bądź witryny to proszę o informację

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Bezpieczny samochód

      W tym roku postanowiłam zamienić swojego pięcioletniego Nissana na Volvo. Czytałam, że to jedne z najbezpieczniejszych samochodów. Zainwestowałam również w instalacje lpg żywiec. Dzięki temu nie wydaję już kroci na benzynę i nie zanieczyszczam tak bardzo środowiska.

      Skomentuj


        Odp: Bezpieczny samochód

        Przede wszystkim, warto mieć dobrej jakości części samochodowe. Bez tego się absolutnie nie obejdzie. Polecam w tym celu spojrzeć na takie dość ciekawe propozycje
        Chciałbym odzwyczaić się od wszystkiego, móc wszystko od nowa widzieć, od nowa słyszeć, od nowa czuć. Przyzwyczajenie psuje naszą filozofię.

        Skomentuj


          Odp: Bezpieczny samochód

          Teraz na pewno każdy nowy samochód jest bardzo bezpieczny. Na pewno te przechodzą specjalne testy bezpieczeństwa więc nie ma się co bać o bezpieczeństwo. Mnie generalnie interesują teraz Fordy. Byłam w salonie http://www.ursyncar.pl i kilka modeli mnie zaciekawiło

          Skomentuj


            Odp: Bezpieczny samochód

            Dla mnie marzeniem był van i w końcu znaleźlismy wymarzone auto w Bawaria Motors BMW- kupilismy BMW Gran Tourer. Dla naszej 5 osobowej rodziny auto idealne , bezpieczne i przestronne

            Skomentuj


              Odp: Bezpieczny samochód

              A co z ubezpieczeniem auta? Czy oferty z https://ubezpieczamy-auto.pl/wydzial...cji/bydgoszcz/ będą według Was ok?

              Skomentuj


                Odp: Bezpieczny samochód

                Bezpieczmy samochód to ubezpieczony w https://ubezpieczamy-auto.pl/wydzial...ikacji/lublin/ . Zaufajcie mi, nie ma lepszej oferty w sieci.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Bezpieczny samochód

                  Dobrze mieć namiary na sprawdzoną pomoc drogową.

                  Skomentuj


                    Odp: Bezpieczny samochód

                    Samochód to jedno, ale warto także zadbać o odpowiedni fotelik dla malucha. Ja polecam foteliki samochodowe Axkid - sama mam taki i sprawdzał się świetnie nawet na bardzo długich trasach.

                    Skomentuj


                      Odp: Bezpieczny samochód

                      Nowe modele Golfa są bezpieczne. Zresztą Volkswagen z tego słynie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Bezpieczny samochód

                        Bezpieczny samochod to dla mnie przede wszystkim taki, ktory nie ma jakis ukrytych wad czy usterek. A jak kupujemy "nowy" uzywany samochod - to wiadomo - same tego nie sprawdzimy, prawda? Dlatego najlepiej jest zlecic sprawdzenie samochodu przed kupnem jakiemus fachowcowi. Sa firmy, np SprawdzAuto24 ktore sie tym zajmuja. Ogarniaja caly temat, maja sprzet i wiedze do tego potrzebne i na zyczenie klienta - sprawdzaja dane auto od A do Z, przesylajac potem koncowy raport, wraz ze zdjeciami i opinia na temat danego auta.

                        Skomentuj


                          Odp: Bezpieczny samochód

                          Ubezpieczenie zawsze może się przydać, czy nie ma problemu z odszkodowaniem? Szukam informacji o tym gdzie szukać warsztatu samochodowego, nie wiem na jaki się zdecydować. Znalazłam taki mini poradnik http://materla.com.pl/jak-znalezc-do...t-samochodowy/ co jeszcze warto wiedzieć waszym zdaniem? Na co szczególnie zwracacie uwagę? Czy obsługa klienta ma dla was znaczenie?

                          Skomentuj


                            Odp: Bezpieczny samochód

                            Według mnie najbezpieczniejszym samochodem na świecie jest samochód marki VOLVO. Chodzi dokładniej o model XC60. Jestem aktualnie jego posiadaczką i powiem Wam, że nic nie trzyma się drogi, tak jak ten pojazd. Nie bez powodu volvo zaliczane jest to najbezpieczniejszych samochodów świata.

                            Skomentuj


                              Odp: Bezpieczny samochód

                              Ja polecam z całego serca lusterko do samochodu dla dziecka. To jest taka fajna nakładka na zagłówek dzięki której można śledzić co tam maluch porabia no i nie ma konieczności ciągłego odwracania się jednocześnie prowadząc.

                              Skomentuj


                                Odp: Bezpieczny samochód

                                Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to sprawdzoną propozycją jest coś z gamy Volvo. Ale prócz testów zderzeniowych weź pod uwagę również awaryjność autka. Ja ostatnio przez taką typową awarię byłam unieruchomiona. Na szczęście znalazłam auto lawetę Warszawa Targówek przyjechali w chwile i mnie ściągnęli. Dobrze że współczesne firmy działają tak szybko, sama bym sobie nie poradziła.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X