Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Marzenaz23 Pokaż wiadomość
    Skąd jesteś syla?
    z Chełma
    Natalka - 24 lipca 2008r.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez syla_86 Pokaż wiadomość
      Domyslam sie Kurcze ja nie wiem jak to bedzie jak Natalka zacznie raczkowac i wstawac. Chyba nawet nie bedzie czasu obiadu ugotowac. Jak sobie dajesz rade??
      Powiem ci że trudno czasem ale jak gotuje obiad to biore go do Kuchni daje zabawki i mam go na oku ,zawsze chwile sie czyms zabawi a najlepiej to uwielbia sie bawic rzeczami kuchennymi

      Skomentuj


        Twoja to fajnie sobie leży pewnie na pleckach narazie masz spokój

        Skomentuj


          a masz kojec czy tak normalnie na podlodze siedzi?

          cos Natalka sie kreci, pewnie zaraz bede musiala dac jej mleko
          Natalka - 24 lipca 2008r.

          Skomentuj


            nie niemam kojca bo nie mam na tyle miejsca

            Skomentuj


              Karmisz piersia czy butelką?

              Skomentuj


                no na razie to lezy, czasami wsadzam ja w fotelik i biore do kuchni, ale zazwyczaj to w wozek i jest ze mna w kuchni jak gotuje, wtedy jej cos mowie, spiewam, podaje zabawke. Ale nie zawsze chce tak lezec i musze zostawic gotowanie i sie z nia bawic.
                Natalka - 24 lipca 2008r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez syla_86 Pokaż wiadomość
                  no na razie to lezy, czasami wsadzam ja w fotelik i biore do kuchni, ale zazwyczaj to w wozek i jest ze mna w kuchni jak gotuje, wtedy jej cos mowie, spiewam, podaje zabawke. Ale nie zawsze chce tak lezec i musze zostawic gotowanie i sie z nia bawic.
                  Mój też tak robił

                  Skomentuj


                    przez pierwsze 3 miesiace karmilam piersia, jak zaczelam wyjezdzac na weekendy na studia to dostawala butelke i przestala dobrze ciagnac z piersi i pokarm zaczal mi zanikac od miesiaca w dzien karmie butelka a w nocy piersia (nie wiem jeszcze jak dlugo)
                    Natalka - 24 lipca 2008r.

                    Skomentuj


                      Sylka ja uciekam spac

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dobranoc

                        Skomentuj


                          dobranoc
                          Natalka - 24 lipca 2008r.

                          Skomentuj


                            syla ja mialam to samo, tyle ze konczylam dzienne studia, i w dzien mialam bunt przy cycku i chcial tylko butelke, a przy piersi robil mi arie, a jak przyszlo do nocy to cycka pieknie niamkal. a jak skonczylam studia to wrocil spowrotem na piers, tylko ze ja mialam duuuzo pokarmu i na zajeciach musialam odciagac pokarm.

                            Skomentuj


                              Napisane przez syla_86 Pokaż wiadomość
                              przez pierwsze 3 miesiace karmilam piersia, jak zaczelam wyjezdzac na weekendy na studia to dostawala butelke i przestala dobrze ciagnac z piersi i pokarm zaczal mi zanikac od miesiaca w dzien karmie butelka a w nocy piersia (nie wiem jeszcze jak dlugo)
                              ja mialam podobnie, w dzien butelka w nocy cyc. w koncu zrezygnowalam. maly mial juz 5 miesiecy i postanowilam nie meczyc wiecej jego i mnie. z czasem mialam coraz mniej pokarmu w nocy i musialam dawac butle. teraz jest na butli i rozszerzam mu diete.
                              Jakub 19.05.2008

                              Skomentuj


                                cześć dziweczyny!
                                od niedzieli Olcia ma taki super humorek, że ciagle tylko gaworzy a jak nie zwracam na nią uwagi to zagaduje i piszczy i bardzo mało śpi , to właściwie sa takie kilkuminutowe drzemki po jedzeniu. wczoraj przez cały dzień spała tylko 2 godzinki. i od tych dwuch dni moja ksiezniczka życzy sobie noszenia na rekach a jak wsze maluszki ?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X