Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez syla_86 Pokaż wiadomość
    a Wasze dzieciaczki juz ząbkują?
    Marysia ma dwa ząbki od 3 tyg. dzisiaj kupiłam jej pierwszą szczoteczke do ząbków




    Skomentuj

    •    
         

      My czekamy nadal na ząbki :P
      Bedzie psikus jak na roczek wyjda
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Uciekam dziewczyny,,obowiazki wzywaja
        Milej pogaduszki :*:*
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          też uciekam. papa




          Skomentuj


            Hej dziewczyny nie uciekajcie
            Witam serdecznie

            Mój synek ma juz dwa ząbki właśnie wczoraj wyszedł mu drugi a pierwszy 30 wrzesnia; gratuluje nowych umiejetności
            Sylwia 9 latek
            Damianek 17 m-cy


            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

            Skomentuj


              cześć dziewczyny!
              moja Ola ma dziś lenia (mam nadzieję), bo jak kładłam ją na brzuszku to nawet główki nie podnosiła ale jak leży na pleckach to unosi wysoko główkę i ramiona

              Skomentuj


                a poza tym to dziś znowu potwornie ulewała pokarm. znacie może jakiś sposób zeby dziecko tak nie ulewało, bo mała strasznie się męczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Cześć Monia podobno sa takie mleka specjalne z zagęszczająca je skrobią żeby dzidzia nie ulewała zaraz ci napisze cos wiecej na ten temat
                  Sylwia 9 latek
                  Damianek 17 m-cy


                  02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                  Skomentuj


                    Monia może to sie przyda:ulewaniu można przeciwdziałać albo wręcz całkowicie je zminimalizować. Oto kilka porad:

                    jeśli karmisz piersią zadbaj o prawidłowe ułożenie dziecka oraz o to aby pokarm nie wypływał zbyt szybko
                    jeśli karmisz butelką zadbaj aby butelka była ustawiona pod odpowiednim kątem oraz aby dziurka w smoczku była dostosowana do wieku dziecka
                    nie karm dziecka w pozycji poziomej (jeśli karmisz butelką) lub w pozycji poniżej sutka (w przypadku karmienia piersią)
                    po posiłku zadbaj aby dziecku odbiło się
                    nie wykonuj gwałtownych ruchów dzieckiem po posiłku
                    po posiłku ułóż dziecko w łóżeczku na boku (zalecany prawy bok)
                    Można również pod nogi łóżeczka (albo pod materac) podłożyć książki tak, aby dziecko nie leżało poziomo
                    Pomaga mleko Enfamil Ar ,zagęszczacz Nutrition ,
                    Sylwia 9 latek
                    Damianek 17 m-cy


                    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                    Skomentuj


                      ok, czekam. Ola dostaje teraz Bebilon Pepti bo Nutramigen jej przestał smakowac (nie dziwie się bo jest straszny)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dzieki nie próbowałam jeszcze zagęszczacza Nutrition i tego mleka tez nie bo lekarz Oli powiedział ze nie ma dla dzieci ze skaza białkowa mleka AR

                        Skomentuj


                          hej! Monika, a w jakim wieku jest Ola?
                          Natalka - 24 lipca 2008r.

                          Skomentuj


                            Ola 19 listopada skończy 3 miesiace

                            Skomentuj


                              To jeszcze malutka noi ma skaze a nie wiedziałam a ulewanie to 1 z objawów alergii niestety

                              nie wiem czy Enfamil jest na skaze ale Nutrition możesz jej już dawć do bebilonu pepti
                              Sylwia 9 latek
                              Damianek 17 m-cy


                              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                              Skomentuj


                                hehe, tak myslałam, że ma prawie tyle co Natalka Natalce też sie ulewa, nawet jak ja podnosze do odbicia, najpierw jej sie odbije, a pozniej uleje. Ale teraz od razu jak tylko sobie beknie klade ja i wtedy nie ulewa Czasami jak za dlugo sie przytrzyma dziecko to uleje.
                                Natalka - 24 lipca 2008r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X