Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomysły na wieczór panieński

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Pomysły na wieczór panieński

    A my ostatnio kupiłyśmy koleżance serię tych książek [ /tylkorelaks. -nigdy-cie-nie-zapomnialam-nigdy-nie-pozwole-ci-odejsc . Moja przyjaciółka czytała i była zachwycona, a że to lekki erotyk, to akurat idealnie pasuje na wieczór panieński
    Last edited by disne; 10-07-2020, 10:30. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Pomysły na wieczór panieński

      Wśród moich znajomych zrobił się popularny pomysł w stylu wyjazdu na weekend. Jedne dziewczyny wiem, że pojechały nad morze, a inne bo młoda lubiła żagle, na mazury i tam wynajęły łódkę.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Pomysły na wieczór panieński

        Mnie osobiście pomysł z wręczeniem przyszłej Pannie Młodej perfum bardzo się podoba, co więcej według mnie najlepsze perfumy niszowe są dostępne w oferciexxx . Możemy tutaj wybierać spośród wielu nut zapachowych, które są doskonale skomponowane, a ich zapach długo utrzymuje się na ciele.
        Last edited by disne; 10-07-2020, 10:30. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Pomysły na wieczór panieński

          Nie jestem osobiście przekonana do wynajmowania tancerza erotycznego na wieczór panieński. Nie kręci mnie coś takiego. Poza tym druga osoba może być nieco urażona. Moj mąz nie miał tancerki, sama również nie miałam tancerza.

          Jest wiele innych świetnych pomysłów na zorganizowanie tego dna jak na przykład:
          wyjazd na weekend do innego miasta na zwiedzanie
          kurs lepienia gliny
          bilard albo kręgle ( dziewczyny również umieją grać)
          czy też wyjście do spa
          domówki również są przyjemne ( na przykład przebierane).

          Warto jest również przyszłej pannie młodej sprezentować coś na prezent tak aby miała pamiątkę tego dnia: xxx - na tej stronie jest sporo opcji prezentowych.
          Last edited by disne; 10-07-2020, 10:30. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: Pomysły na wieczór panieński

            Niestety na większości wieczorów panieńskich wieje nudą Tzn. byłam na kilku i zawsze są te same atrakcje. Jakbym organizowała komuś wieczór panieński, to starałbym się jednak coś nietypowego wymyślić, coś, co zapewniłoby fajne wspomnienia, np. przejażdżkę Ferrari dla przyszłej panny młodej. Tu takie coś organizują xxx . Na pewno zapamiętałaby na długo
            Last edited by disne; 10-07-2020, 10:31. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Pomysły na wieczór panieński

              Fajnym (i już sprawdzonym przeze mnie) pomysłem jest danie przyszłej pannie młodej szarfy i flamastra. Jak będziecie szły do klubu, to powiedzcie jej, że musi uzbierać co najmniej 15 podpisów chłopaków na szarfie, inaczej nie wpuścicie jej do klubu, albo będzie musiała pić karniaki. Zobaczycie, jak się będzie dobrze bawić

              Skomentuj


                #22
                Odp: Pomysły na wieczór panieński

                Dostałam niedawno zaproszenie na wieczór panieński, który polegał na tym, że przyszła panna młoda miała wykupiony masaż i kąpiel w czekoladzie. Potem wspólnie z dziewczynami szły do klubu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Pomysły na wieczór panieński

                  Wiele pomysłów może być na wieczór panieński zarówno takich standardowych jak i bardziej szalonych Zobaczcie same co proponuje np. ten sklep [ szalony.pl/kategoria/prezent-na-wieczor-panienskixxx , według mnie oferta jest interesująca, a ceny nie są takie wysokie także może coś z tych rzeczy?
                  Last edited by disne; 10-07-2020, 10:32. Powód: link

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Pomysły na wieczór panieński

                    A słyszałyście o tego typu imprezach w... tramwaju? W Krakowie podobno takie robią

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Pomysły na wieczór panieński

                      Mój prezent miał miejsce w jednym z krakowskich salonów kosmetycznych w xxx (dodaję, żeby łatwiej było odszukać w razie czego). Salon jest całkowicie przygotowany do organizacji tego typu imprez, tzn uczestniczki mogły też tam przebywać razem ze mną. Dziewczyny zafundowały mi manicure, pedicure i masaż relaksacyjny. Super atmosfera
                      Last edited by disne; 10-07-2020, 10:32. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Pomysły na wieczór panieński

                        No i super! Mi się podoba taki wieczór panieński.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Pomysły na wieczór panieński

                          Ja niedługo wybieram się na wieczór panieński. Świadkowa chce zorganizować na nim pokaz fajerwerków Możecie polecić jakiś sprawdzony sklep internetowy? Prosiła mnie o pomoc w organizacji. Kupowałyście może coś u nich xxx ?
                          Last edited by disne; 10-07-2020, 10:32. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Pomysły na wieczór panieński

                            No i fajnie, bo tak normalnie, a nie wymyślanie czegoś na siłę. A gdzie kupowałyście te gadżety? Ja właśnie tez tak planuję, widziałam fajne przebrania na smart-deco /sklep/wiec[zor-panienski-warszawa Mialas coś w tym stylu?
                            Last edited by disne; 10-07-2020, 10:32. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Pomysły na wieczór panieński

                              Przyłączę się do osób proponujących imprezy szalone. Myślę, że xxx jazda-subaru-impreza-sti"]taka jazda Subaru Impreza byłaby niezapomnianym przeżyciem
                              Last edited by disne; 10-07-2020, 10:33. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Pomysły na wieczór panieński

                                Ojjj myślę, że BARDZO dobrym pomysłem będzie pobyt w hotelu ze SPA, poczytaj o plusach takiego wyjazdu obk. weekend-w-spa-dlaczego-to-sie-oplaca myślę, że wieczór mogłybyście spędzić trochę w spa a drugą część w hotelowym pokoju na różnych grach i zabawach. Na pewno taki wieczór panieński będzie niezapomniany
                                Last edited by disne; 10-07-2020, 10:33. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X