Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dentysta dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dentysta dla dzieci

    Witam was drogie mamusie, szukam dobrego dentysty dla dzieci, moja córcia ma 2 latka, i szukam dentysty, który ma dobre podejście do dzieci, i anielską cierpliwość na histerie, w okolicach Piekar Śląskich, Bytomia, mogą być nawet Katowice, jeśli któraś z was w tych okolicach zna jakiegoś to dajcie namiary
    Last edited by aniolec3ek; 06-07-2013, 11:34.





    Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

  •    
       

    #2
    Odp: Dentysta dla dzieci

    Nie moje rejony ale poczytaj na "znanym" tam na pewno się jakiś dobry dentysta znajdzie.
    Też mam zamiar obdzwaniać bo moje z tych kopiących i gryzących jest.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dentysta dla dzieci

      Napisane przez werda Pokaż wiadomość
      Nie moje rejony ale poczytaj na "znanym" tam na pewno się jakiś dobry dentysta znajdzie.
      Też mam zamiar obdzwaniać bo moje z tych kopiących i gryzących jest.
      To tak jak moja





      Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dentysta dla dzieci

        To i ja dołączam się do postu Córka ma prawie 2,5 roku i chciałabym się z nią na przegląd ząbków wybrać. Szukam dentysty w okolicy Krakowa jak i w Krakowie.



        Skomentuj


          #5
          Odp: Dentysta dla dzieci

          Ja ze swoim dzieckiem chodzę i jak na razie nie ma żadnych problemów. No może tylko taki, że bardzo lubi cole, a nie powinien jej pić.
          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 30-05-2014, 16:50.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dentysta dla dzieci

            Każdy profesjonalny dentysta powinien generalnie wiedzieć, jak postępować z dziećmi, ale niestety nie zawsze jest to reguła. Najlepiej popytać znajomych, gdzie chodzą ze swoimi maluchami. Warto też poczytać opinie innych osób na internecie na stronach z rankingami lekarzy.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dentysta dla dzieci

              no niby tak każdy powinien wiedzieć jak sobie radzić z dziećmi, ale nie można zaprzeczyć temu, że jedni mają do nich lepsze podejście. Potrafią uspokoić, jakoś do pociechy dotrzeć. Dla mnie bardzo dobrą dentystką, która sobie świetnie radzi z maluchami jest dr Asia Rozwadowska, jakby ktoś potrzebował to ona przyjmuje z Galerii Uśmiechu w Krakowie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Dentysta dla dzieci

                Z wlasnych doświadczeń (w obrębie Katowic) to z całego serca polecam te klinike borczyk
                Zajmują się osobno stomatologią dziecięcą i to kompletnie bezboleśnie, moja córka dostaje w nagrodę za wzorowe zachowanie podczas wizyty zabawke, a w trakcie przeglądu czy usuwania próchnicy ogląda bajki na telewizorze. Moim zdaniem lepiej wybrac się do specjalistów dziecięcych, którzy już ileś tam lat w zawodzie pracują i oczywiście mają pozytywne opinie. Inga nie boi się dentysty co mnie bardzo cieszy
                Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:47. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Dentysta dla dzieci

                  Oj ciężko z tymi dentystami, dla dzieci wiadomo, że to jest trauma nie tylko dla malucha, ale i dla dorosłym. Wiem jak to w Krakowie wyglądało szukaliśmy długo ostatecznie wylądowaliśmy w gabinecie dzielnica Kliny, Ruczaj te okolice, w każdym razie mają kącik, dla dzieciaków co moim zdaniem powinno być normą a cały czas nie jest. Mało kto decyduje się na takie coś, a dziecko dużo łatwiej przekonać kiedy się dobrze bawi, u nas mała nawet sama pyta kiedy pójdzie znowu - bo pamięta, że się mogła tam bawić i były też inne dzieci. A jak od razu się dziecko zrazi to potem ciężko będzie te myślenie zmienić.
                  Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 30-05-2014, 16:51.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Dentysta dla dzieci

                    Kliny to niedaleko, ale może ktos zna jakiegos dentystę z dobrym podejciem do dzieci na Ruczaju. Przy ulicy Bobrzyńskiego i okolice, ale raczej w stronę centrum

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Dentysta dla dzieci

                      Powyżej mamy już kilka przydatnych adresów z których warto skorzystać koniecznie napiszcie potem swoją opinię,im będzie ich więcej tym rzecz jasna lepiej i bezpieczniej dla nas jako rodziców oraz dla naszego dziecka

                      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 05-06-2014, 17:29.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Dentysta dla dzieci

                        Oj. Nasza córka po pierwszej wizycie u dentysty... nie była zadowolona, bardzo płakała. Nie wiem czy dentystka miała zły dzień, czy co, ale kompletnie nie potrafiła do niej podejść. Usłyszałam teksty typu - proszę uspokoić dziecko. Za drugiem razem, po długiej przerwie byliśmy już u innych. Inne podejście - zabawki dla dzieci, rozmowa, uśmiechy... Jednak tutaj podejście pełni kluczową rolę - na szczęście obyło się bez leczenia.
                        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 23-10-2014, 12:15.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Dentysta dla dzieci

                          jak się wybiera dentystę dla dzieci to na pewno trzeba wybrać takiego, co będzie miał do nich dobre podejście. A dla mnie nie ma lepszej dentystki niż Dr Asia Rozwadowska. W ogóle w Galerii Uśmiechu bardzo dbają o to, żeby mali pacjenci czuli się dobrze, jest specjalna strefa dla dzieci, podczas wizyty mogą oglądać bajki, bardzo przyjazny gabinet dzieciom.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Dentysta dla dzieci

                            Warto poszukać denstysty który ma podejście do dzieci.
                            Nie warto zwlekać z pierwsza wizytą lepiej zrobic ją stosunkowo wcześnie, kiedy jeszcze żadne zabiegi nie są aż tak konieczne, wówczas dziecko na spokojnie moze poznać gabinet.
                            Grunt to zabrać dziecko do takiego lekarza aby go nie wystraszył na przyszłość, warto wcześniej przeprowadzić taką rozmowę z dentystką która ma badać nasze dziecko o obawach i strachu naszych dzieci związanych z takim badaniem.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Dentysta dla dzieci

                              ja mialam już kilka razy do czynienia z dentystami - i wizytami dziecka u tego lekarza - jak pilnowalam kiedys Zuzi to ona miala problem z zabkami i bylo tak iz zdarzalo mi sie z nia chodzic i to fakt wazne aby lekarz mial pozytywne nastawienie do takiego malego pacjenta, potrafil go zainteresowac i zajac na tyle aby dziecko jakos wytrzymalo czas na fotelu - i wazne nic na sile - Zuzia niekiedy wogole nie usiadla na fotelu i co poszlysmy innym razem dla osob z Krakowa i okolic polecam gabinety Dent America - maja specjalne gabinety gdzie przyjume sie tylko dzieciaki - atmosfera jest fajna i wazne aby isc z dzieckiem wczesniej i pokazac mu jak taki gabinet wyglada - aby dziecko oswoic z widokiem gabinetu

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X