Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

w czym spicie mamy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    w czym spicie mamy?

    Nurtuje mnie pytanie w czym powinna spac mama?
    Moja siostra mowi ze nie moglaby spac w ubraniu wiec spi nago.
    Mamie raczej nie wypada chyba co nie?
    Rowniez jesli chodzi o bielizne bardziej seksi.
    ja spie w nocnej koszulce na ramiaczkach lub w spodenkach i koszulce
    a Wy Mamy?
  •    
       

    #2
    Odp: w czym spicie mamy?

    ja w lato spie w samych majtkach
    a w zime w pizamkach - spodnie+bluzka

    Skomentuj


      #3
      Odp: w czym spicie mamy?

      Napisane przez Agataka27
      Ja stawiam na wygodę Lubię bawełniane piżamy. Najlepiej koszulka i szorty np. coś takiego: http://besame.com.pl/pizamy/170-dwub...-ref-7494.html
      Taki zestaw jest nie tylko wygodny, ale i ładny
      Masz ten konkretny zestawik w domu czy to tylko przykład? Jestem ciekawa jak na żywo gatunkowo to wygląda? Ja też lubię w takich ciuszkach spać.



      Skomentuj


        #4
        Odp: w czym spicie mamy?

        Ooo świety zestawik ja tez jestem ciekawa czy jest warta swojej ceny

        Skomentuj


          #5
          Odp: w czym spicie mamy?

          Różnie zależy od pory roku, albo w koszulka plus spodenki mam takie komplety, albo satynowa koszulka, ostatnio taką niebieską kupiłam, ważne aby było wygodnie i ciepło.
          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 07-05-2014, 19:31.

          Skomentuj


            #6
            Odp: w czym spicie mamy?

            zimą spodnie piżamowe + koszulka, latem majtki + koszulka, tak mi wygodnie i tak lubię

            Skomentuj


              #7
              Odp: w czym spicie mamy?

              Jak to moja babcia powiadała kobieta zawsze powinna wyglądac kobieco, tym bardziej w łóżku ja śpię zatem albo w spodenkach i koszulce albo w piżamce takiej sukienkowej mimo, że najlepeij śpi się w starej wyciągnietej koszulce

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: w czym spicie mamy?

                Uwielbiam wszelkie satynowe i jedwabne wdzianka, czy to koszule(a właściwie, to sukienki) nocne, czy set złożony ze spodenek i koszulki. Nigdy w życiu nie założyłbym czegoś, tylko po to żeby było mi ciepło

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: w czym spicie mamy?

                  W zimie śpię w piżamce czyli spodnie plus bluzka a w lecie w cienkich koszulkach na ramiączkach.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: w czym spicie mamy?

                    teraz jest coraz chlodnie jnoca, pomimo iz dnie jeszcze mamy piekne SPie teraz w zestawie pizamek, mam koszulke i spodenki, wygodne i w miare cieplutkie LAtem raczej w samych majtkach spie bo jest takkk goraco

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: w czym spicie mamy?

                      Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                      teraz jest coraz chlodnie jnoca, pomimo iz dnie jeszcze mamy piekne SPie teraz w zestawie pizamek, mam koszulke i spodenki, wygodne i w miare cieplutkie LAtem raczej w samych majtkach spie bo jest takkk goraco
                      ka spie w pidzamach koszula plus spodnie długie lub krótkie - ja stawiam jak zwykle na wygode

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: w czym spicie mamy?

                        a dzis kupilam sobie slodki szlafroczek. Pluszowy, mieciutki, cieplutki i mega wygodny
                        A do tego w promocji!!
                        Mam go wlasnie na sobie Na chlodne wieczory idealny!

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: w czym spicie mamy?

                          Myślę że mama powinna spać w tym w czym jej wygodnie i w czym będzie podobała się tatusiowi Mając dziecko nie możemy zapominać też o naszych mężczyznach. Ja śpię w lecie w satynowych koszulkach a w zimie albo w piżamach, czego mój mąż nie lubi ;p albo w bawełnianych koszulkach nocnych.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: w czym spicie mamy?

                            Mnie najczęściej zdarza się zasypiać w ubraniu najchętniej tunika albo jakaś długa bluzka, chociaż przez to szybciej niszą mi się ubrania niestety

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: w czym spicie mamy?

                              Napisane przez celina90 Pokaż wiadomość
                              Mnie najczęściej zdarza się zasypiać w ubraniu najchętniej tunika albo jakaś długa bluzka, chociaż przez to szybciej niszą mi się ubrania niestety
                              W ubraniu? Dlatego, że tak lubisz czy może dziecko daje Ci taki wycisk, że padasz ze zmęczenia nie mając siły się przebrać ?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X