Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubranka dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ubranka dla dzieci

    Ja też bardzo dużo ubranek dostałam od rodzinki, wiec do sklepu idę tylko wtedy jak nam czegoś brakuje. Sprawdzam tez po metkach te ubranka co dostaliśmy i z tych samych kupuję, bo wiem że to będą dobre ciuchy.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ubranka dla dzieci

      Ja niestety nie mam od kogo dostawać ubranek. Raz kuzynka dała nam ciuszki ale większość do niczego się nie nadawała. Ja lubię dobrej jakości ubranka z bawełny organicznej, ładne, kolorowe... a tamte były poplamione, w ciemnych kolorach i gdzieniegdzie przetarte.

      Skomentuj


        Odp: Ubranka dla dzieci

        To te ubranka, które dostaliśmy sa bardzo fajne jakościowo. Niektóre to jeszcze metki mają. Nie były używane, więc korzystamy. Ale oczywiście nie odmawiam sobie przyjemności związanych z buszowanie m po sklepach za ciuszkami. jak coś fajnego i taniego wypatrzę to kupię.

        Skomentuj


          Odp: Ubranka dla dzieci

          Ja własnie zakochałam się w najnowszej kolekcji Mayoral wiosna lato 2016 http://mala-mi.com.pl/pl/content/9-k...osna-lato-2016 i już wiem, że przy wolnych środkach pozamawiam dzieciom fajne ubranka Wolę kupować przez internet, bo moim zdaniem jest taniej i wygodniej.

          Skomentuj


            Odp: Ubranka dla dzieci

            jak patrzę na te ubranka to marzy mi się córeczka. Piękna kolekcja. Zakupy przez internet to przede wszystkim wygoda, ale i tez możliwość wyboru. W mojej okolicy nie zawsze jest taki wybór i trzeba kupować co jest.

            Skomentuj


              Odp: Ubranka dla dzieci

              oj ja mam podobnie, też marzy mi się córeczka, może uda się jeszcze CHoć mąż się śmieje że nie mamy kolegów dla synka więc jakiegoś kompana do zabaw trzeba mu "zrobić "

              Skomentuj


                Odp: Ubranka dla dzieci

                Mi marzy się córeczka, ale mamy ubranka tylko dla chłopczyka, wiec zawsze by było taniej, a tak to trzeba kupować od zera. Zobaczymy co życie przyniesie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ubranka dla dzieci

                  Przy dzisiejszej pogodzie to można nie inwestować w ubranka dla dzieci tylko czekać na wyprzedaże. Zima przyszła tak późno i taka łagodna, że można było do grudnia nie kupować zimowej kurtki. Tylko kto o tym wiedział.

                  Skomentuj


                    Odp: Ubranka dla dzieci

                    Ja najczęściej kupuję body dziecięce no i śpiochy
                    Uważam, ze to najwygodniejsze ubranka dla maluszków ever! Ja zazwyczaj kupuje na wyprzedażach bo mozna dorwać wiele ciekawych rzeczy w niskiej cenie.

                    Skomentuj


                      Odp: Ubranka dla dzieci

                      Ja ubranka dla dzieci również zamawiam w sklepach internetowych,przemawia za tym głównie zdecydowanie niższa cena oraz często szeroki asortyment,jakiego nie znajdziemy w sklepach stacjonarnych.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ubranka dla dzieci

                        Jeżeli możesz to popraw link bo akurat ten powyższy nie działa,a jestem bardzo ciekaw jak kształtują się ceny tamtejszych ubranek oraz co z ich jakością

                        Skomentuj


                          Odp: Ubranka dla dzieci

                          To tez zależy od tego gdzie sie mieszka i czy ma sie czas na chodzenie po sklepach, czy sie to lubi. Ja ubranka kupuję w sklepach. zabawki, śpiworek, pieluszki... przez internet, bo jest taniej. Można iść do sklepu i zobaczyć jak dana rzecz wyglada i dopiero potem kupić przez internet. Przynajmniej wiemy, ze nie bedziemy musieli oddawać.

                          Skomentuj


                            Odp: Ubranka dla dzieci

                            ja kupuję w pepco, i na allegro. Moja znajoma kupowała w Tesko F&f i była zachwycona materiałem. Nic prawdopodobnie z nim sie nie działo i był znakomity, ani razu nie maiłam problemu z mechaceniem czy rozciągniętymi ciuszkami

                            Skomentuj


                              Odp: Ubranka dla dzieci

                              Ja od czasu do czasu kupuję w Pepco, ale najczęściej kupuję w sklepie internetowym 5-10-15 i na Allegro


                              Skomentuj


                                Odp: Ubranka dla dzieci

                                Również mogę polecić Tesco F&F, dobre jakościowo, a gdy się trafi na promocję to naprawdę fajnie można ubrać malca. Pepco też jest ok, ale trzeba uważać na jakość, nie wszystko jest fajne. A najczęściej to kupuję na allegro.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X