Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sprzęt agd

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    sprzęt agd

    jakiej firmy macie sprzet agd i czy go polecacie?
    w szczególności chodzi mi o kuchenkę i zmywarkę, bo czeka mnie własnie taki zakup. kuchenkę to chcę gazowo-elektryczną, a zmywarkę to w ogóle mam pojęcia na co zwracać uwagę, bo nigdy nie miałam.
  •    
       

    #2
    witaj,
    kuchenkę kupiłam sobie rok temu, mam akurat mastercooka model KGE7345B plus, i nie narzekam (może przez rok pojawiły się dużo lepsze modele), ma zapalarkę w pokrętłach, więc nie szukasz zapałek i ma to zabezpieczenie, że nawet jak przekręcisz kurek to nie ulatnia się gaz (zawsze bezpieczniej jak się ma dzieci). No i przede wszystkim jeżeli masz możliwości i miejsce to polecam szerokość 60 cm, są dużo wygodniejsze niż standardowe 50. bez problemu mieszczą się większe garnki czy duża patelnia.

    jeżeli chodzi o zmywarkę to też właśnie chcę kupić, jeszcze nie wiem dokładnie jaką, ale z tego co się już orientowałam najlepiej kupić Boscha.

    pozdrawiam i również czekam na rady dotyczące zmywarek

    Skomentuj


      #3
      ja z tego co do tej pory przewertowałem na opasłych stronach internetu, to bosch i candy wypadają najlepiej. szczególnie mnie zainteresował jeden z modeli candy: Cdf8 712-s. W porównaniu z podobnych Boshem SGS 46M12EU wypada trochę lepiej. przy porównywalnej cenie, zużywanej mocy i poziomie hałasu, Candy zużywa jednak o 2 litry wody mniej. No i niestety Bosch ma najmniejsze zużycie 12 l (nie znalazłam mniejszego). a woda jednak drożeje, więc chyba się na Candy skuszę, bo to jest przecież około 15 litrów tygodniowo zużywane dodatkowo. jak co pół roku przychodzi rozliczenie, to już się z tego pieniądze konkretne robią. dlatego Candy jednak ma przewagę.

      Skomentuj


        #4


        Ja mam sprzet boscha - polecam
        D

        Skomentuj


          #5
          ja zastanawiam się nad kupnem odkurzacza,ale takie lepszego -bezworkowego z filtrem. Czy ktoś może mi polecić jakąś, markę lub model? póki co znajomi zachwalali te odkurzacze z Dysona, ale chciałabym zasięgnąć jeszcze opinii innych.

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez słoneczko Pokaż wiadomość
            ja z tego co do tej pory przewertowałem na opasłych stronach internetu, to bosch i candy wypadają najlepiej. szczególnie mnie zainteresował jeden z modeli candy: Cdf8 712-s. W porównaniu z podobnych Boshem SGS 46M12EU wypada trochę lepiej. przy porównywalnej cenie, zużywanej mocy i poziomie hałasu, Candy zużywa jednak o 2 litry wody mniej. No i niestety Bosch ma najmniejsze zużycie 12 l (nie znalazłam mniejszego). a woda jednak drożeje, więc chyba się na Candy skuszę, bo to jest przecież około 15 litrów tygodniowo zużywane dodatkowo. jak co pół roku przychodzi rozliczenie, to już się z tego pieniądze konkretne robią. dlatego Candy jednak ma przewagę.
            ja w końcu kupiłam i zmywarkę, zdecydowałam się na boscha i nie żałuje, myślę, że i tak oszczedność wody jest bardzo duża w porównaniu ze zmywaniem ręcznym, więc te pare litrów nie robi az takiej róznicy.
            jeżeli nie kupiłaś jeszcze to pomyśl,
            kupowałam przez internet, bo była dużo tańsza niż w sklepach typu saturn, euro itd, więc na takiej formie zakupu też można oszczędzić

            Skomentuj


              #7
              Odp: sprzęt agd

              A gdzie kupowałyście? W sklepach stacjonarnych czy przez internet?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: sprzęt agd

                Ja praktycznie wszystko kupowałam przez internet. Jestem leniem z natury tak wiec nie miałam najmniejszej ochoty na chodzenie po sklepach stacjonarnych i szukanie najlepszej ceny. W sieci możesz skorzystać z porównywarek cenowych takich jak ceneo czy skąpiec. Ja szukałam sprzętu za pomocą targomatu:
                xxx - po prostu na stronie zostawiasz im w formularzu model sprzętu jaki Cie interesuje i potem na skrzynkę wysyłają Ci z powrotem najlepsze oferty sklepowe. Taki negocjator za darmo.
                Last edited by disne; 14-10-2020, 21:06. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: sprzęt agd

                  Candy ma porządne sprzęty. Zerknij sobie na ich katalog:
                  xxxx

                  Mam ich sprzęty w kuchni. Jestem szczególnie zadowolona z dwóch sprzetów:

                  zmywarki : w przeciwieństwie do poprzedniej zmywarki innej firmy, która została w moim ostatnim mieszkaniu ta jest bardziej dokladna i energoszczędna
                  piekarnika: ma wygodne prowadnice i termoobieg, z ktorego często korzystam.
                  Last edited by disne; 14-10-2020, 21:06. Powód: link
                  http://forum.mamotoja.pl/

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: sprzęt agd

                    A czego konkretnie szukasz? Wg mnie najlepiej pójść do sklepu i na miejscu pooglądać, dopytać obsługę. W RTV Euro AGD jest bardzo pomocna obsługa, chętnie doradzą, co wybrać. Wybór sprzętów jest teraz tak duży, że każda rada jest na wagę złota, bo inaczej można się pogubić Możesz najpierw rzucić okiem na stronę sklepu, żeby sprawdzić, co mają w ofercie xxxx
                    Last edited by disne; 14-10-2020, 21:07. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: sprzęt agd

                      Ja mam praktycznie wszystko firmy Amica w kuchni. Sprzęt fajny i wytrzymały. Teraz okap muszę dokupić bo tego mi brakuje, na electro.pl widziałam fajny też Amica i chyba na ten się zdecyduje.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: sprzęt agd

                        Wiele osób poleca sprzęt tej marki. Ja w zasadzie szukam tego, co ma najlepsze parametry i okazyjną cenę. Pomaga mi w tym m.in. ten portal:xxx . Zerknijcie! Można na przykład porównać ceny w różnych sklepach/
                        Last edited by disne; 14-10-2020, 21:07. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: sprzęt agd

                          A czy uważacie, że warto się zaopatrzyć w mop parowy? Ja się właśnie bardzo poważnie nad tym zastanawiam bo podobno są one bardzo wydajne... Trafiłam tutaj na całkiem ciekawy ranking xxx . Co o tym sądzicie?
                          Last edited by disne; 14-10-2020, 21:07. Powód: link
                          Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna. Prawda - nie.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: sprzęt agd

                            Kupując sprzęt do kuchni zwracaliśmy z mężem uwagę nie na to, zeby wszystko było jednej firmy ale na to żeby było dobre. Wiemy że gdy jedna firma ma dobre lodóki to mają beznadziejne mikrofalówki. I w ten sposób skompletowaliśmy wszystkie sprzęt i to każda rzezc innej firmy

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: sprzęt agd

                              Ja zanim coś kupie weryfikuje bardzo w necie czy nie ma za dużo opinii o awariach. Kolejnym dobrym pomysłem jest odwiedzić serwis agd i podpytać jak wygląda sprawa z procesem reklamacyjnym w takiej firmie. Jedne firmy przyjmują zlecenia od serwisów AGD i bez problemu wymieniają/naprawiają a inne robią ciągle problemy. Jak z tym jest wie najlepiej pracownik serwisu AGD.
                              Last edited by disne; 14-10-2020, 21:04. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X