Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kosmetyki na wypadanie włosów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    zgadzam się - radzę spróbować oleju z wiesiołka - ma naprawde mase wlasciwosci. Moja siostra miała problem z włosami po chorobie. kuracja olejem odswiezyla je, przestaly sie lamac, a z czasem nabraly blasku i sa znowu delikatne. Zreszta tutaj jasno i wyraznie opisane zalety stosowania oleju na włosy olej-z-wiesiolka-zaprzyjaznij-sie-z-nim
    Last edited by disne; 02-07-2020, 00:51. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

      Takie specjalistyczne szampony często wysuszają włosy.

      Skomentuj


        #63
        Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

        Miałam po ciąży straszne problemy z wypadającymi włosami i uzywałam najpierw tabletek, ale to nic nie dało, wręcz bolał mnie po nich żołądek. Pani w aptece doradziła mi plastry dermastic, które przykleja sie na nocw okolice włosów.

        Skomentuj


          #64
          Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

          ja przed ciążą korzystałam za zbiegów keratynowych Amazon Keratin dzięki nim moje włosy były grube i nie wypadały po urodzeniu synka zabieg pozwala ochronić włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, dokładnie je wzmacnia i wygładza! polecam mamuśkom i nie tylko!

          Skomentuj


            #65
            Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

            Od wielu lat miałam problem z zwypadaniem włosów. Pomogły mi wizyty u trychologa. Poźniej znowu pojawił się kolejnym problem - suche i zniszczone włosy. Trafiłam wtedy na taki produkt, jak sklep.centrumzdrowegowlosa.pl/odzywki-regenerujace-do-wlosow/1250-odzywka-w-kremie-regenerujaca-zniszczone-i-suche-wlosy-argan-trico-aroma-150ml.html"]odżywka w kremie Argan. Teraz stosuje ją po każdym myciu głowy.
            Last edited by disne; 02-07-2020, 00:54. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

              Ja ostatnio czytałam artykuł jak dobry wpływ na włosy mają - po prostu krople żołądkowe. Trzeba je rozcieńczyć i wcierać w skórę głowy. chyba wypróbuje.

              Skomentuj


                #67
                Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

                Mój sposób to picie skrzypu polnego, jednak trzeba go dość długo pić ale efekty jest, włosy przestają wypadać w kosmicznych ilościach, mieszczą się w granicach normy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

                  Miałam kilka i to też od dermatologów a pomógł mi kosmetyk bez recepty czyt. szampon

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X