Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża planowana czy wpadka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

    A ja słyszałam o tym, że tatuś też powinien przyjmować kwas foliowy. Jednakże mój mąż cały czas zapominał go brać i w efekcie brałam tylko ja


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

      ja pierwszą ciążę planowałam ale i tak byłam zaskoczona że tak szybko się udało teraz planuję drugą ciążę ale niestety nie idzie już tak szybko jak za pierwszym razem

      Skomentuj


        Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

        ja obie miałam planowane, chociaż pierwsza była nie w 100% ale okazała się wspaniałym prezentem dla nas, druga to już definitynie planowana i mam dwa cuda w domku, wspaniałą parke maluszków

        Skomentuj


          Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

          U nas ciąża w 100% planowana. Długo na dwie kreski nie musieliśmy czekać. Teraz mamy ślicznego chłopczyka, co czasami dokucza. Pamiętam jak mówiłam o moich przypuszczeniach mężowi. Aż się popłakałam ze szczęścia.

          Skomentuj


            Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

            Szanowne Panie,
            mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
            Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:

            xxx

            serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
            Pozdrawiam

            Skomentuj


              Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

              My niby planowaliśmy pierwszą ciążę ale gdy zobaczyłam dwie kreski na teście ciążowym to było dla nas zaskoczenie. Druga ciąża była już całkowice planowana

              Skomentuj


                Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                U nas było bardzo podobnie, ale pierwsza ciąża to wręcz czysta wpadka, a druga jak najbardziej planowana i wyczekiwana.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                  U mnie pierwsza i druga ciąża planowana i wyczekana Jakos zawsze podchodziłam do ciąży z takim zaangażowaniem, przygotowaniem emocjonalnym i nie wyobrażam sobie wpadki...ale różnie w życiu byw i wszystko może byc przed nami hihi

                  Skomentuj


                    Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                    Ha, to my mieliśmy 2w1, czyli planowaną wpadkę
                    Ciąża planowana od dawna, ale mieliśmy problemy z zajściem, więc jak już zaskoczyliśmy, to w najmniej oczekiwanym momencie i zupełnie niespodziewanie

                    Skomentuj


                      Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                      Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                      U mnie pierwsza i druga ciąża planowana i wyczekana Jakos zawsze podchodziłam do ciąży z takim zaangażowaniem, przygotowaniem emocjonalnym i nie wyobrażam sobie wpadki...ale różnie w życiu byw i wszystko może byc przed nami hihi
                      Życie potrafi zaskakiwać Osobiście znam osobę, która jest perfekcjonistką we wszystkim co robi, wszystko planuje z należytą starannością, a pewnego dnia zupełnie niespodziewanie okazało się, że jest w nieplanowanej ciąży... To był dla Niej istny szok, ale ostatecznie bardzo się ucieszyła. Ma 8-letniego syna


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                        Życie zaskakuje, i to bardzo. Zauważyłam jednak ostatnio, że dużo osób (bynajmniej z mojego otoczenia w takiej sytuacji było 5 dziewczyn na 7 zaciążonych) planuje ciąże w jakimś konkretnym terminie, a potem nic z tego nie wychodzi. Jakiś czas potem okazuje się, że w ogóle mają problemy z zajściem w ciążę i kiedy już zaskoczą, mają swego rodzaju ciążę-wpadkę.

                        Także szczęśliwe te, którym udało się trafić tak, jak to sobie zaplanowały.

                        Skomentuj


                          Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                          Jedna jak i druga była planowana. Mamy dwóch ślicznych chłopczyków

                          Skomentuj


                            Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                            U nas obydwie planowane, a drugą żona tak zaplanowała, ze nawet udało nam się z płcią. Chcieliśmy synka, żona trochę poczytała i się udało

                            Skomentuj


                              Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                              Moim zdaniem do ciąży lepiej się przygotować. Może nie planować jej co do dnia, ale chociaż częściowo przygotować organizm na duży wysiłek, a potem zacząć starania

                              Skomentuj


                                Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                                U mnie obylo sie bęz wpadek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X