Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy z zajściem w ciążę.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

    Długo staraliśmy się z mężem o nasze drugie dziecko i niby wszystko było ok a ja jakoś nie zachodziłam. Czasem to było mi przykro że jak bardzo chcę to nie mogę mieć drugiego dziecka. Później postanowiłam spróbować z testami owulacyjnymi i zadziałało, już po pierwszym miesiącu zaszłam w ciążę.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

      my o pierwszą córke staraliśmy się dwa lata - długo nie długo - mi się starania bardzo dłużyły, gdzieś nadzieje z każdym miesiącem uciekała, bolała każda pojedyńcza kreska na tescie ciążowym aż troszku odpuściliśmy i się udało, a druga ciąża hmm przypadek ale jaki kochany

      Skomentuj


        #78
        Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

        My tez się staraliśmy jakis czas i udało sie dopiero jak przestalismy sie tym tak przejmować - także bez stresu i do przodu
        no i tez piłam zioła na regulacje hormonów Regularne Cykle, ale w mojej opinii nie tylko Baby Mama Med zadziałały, ale też takie odpuszczenie sobie, ze nie musi być teraz - jak bedzi eto bedzie

        Skomentuj


          #79
          Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

          Basia ja tez piłam te zioła z Baby Mama Med tyle że na Regularne Cykle i teraz jestem w połowie ciązy - bedzie dobrze - przyjdzie na Ciebie czas - tylko cioerpliwości i bez nerwów - czasem trzeba poprostu poczekac - będzie ok

          Skomentuj


            #80
            Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

            Napisane przez 01basia10 Pokaż wiadomość
            I dla mnie jest to dziwne... i smutne. Ileż można czekać!? Gdy nie chcieliśmy powiększać rodziny, to się zabezpieczaliśmy i tak chyba jest uczciwie. Teraz się staramy przez pewien czas i ciągle czekamy. Ale musze przyznać, że dopiero niedawno zaczęłam to robić z głową i mierzę tempki, i piję zioła na Płodność z BabyMamaMed - zioła na owulację, i biorę kwas foliowy, i żelazo...ale kiedyś przecież musi się udać. Zgadzam się że taki los jest niesprawiedliwy i nie powinno tak być, sle jest i jedyne co nam pozostaje to starać się
            basiu po pierwsze wyluzuj- cieszcie się wspólnymi chwilami, rozpieszczaj się i nie myśł ciągle o zajściu w tą ciąże- tylko relaks , zajmij się miłymi rzeczami. Ja kila miesięcy czekałam na "zaskoczenie", a doszło do tego w momencie gdy przestałam o tym ciągle myśłeć, a nastał miesiąc zabaw, szaleństw, uciech i spotkań

            Skomentuj


              #81
              Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

              My staramy się o dziecko dwa lata i póki co co miesiąc jest płacz. Piję od kilku tygodni inofem dwa razy dziennie bo choruję na pco i chcę wyrównać hormony. Jestem też na diecie bo nadwaga też przeszkadza w zajściu w ciążę. Mam nadzieję, że w końcu się uda.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                Nastawienie jest bardzo ważne. Ja mam już chyba obsesję i wiem, że powinnam odpuścić. Byłam ostatnio u lekarza i kazał przejść na dietę i pić inofem dwa razy dziennie na uregulowanie hormonów. Mam nadzieję, że w końcu się uda. Nigdy nie sądziłam, że PCO tak uprzykrzy mi życie:/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                  Napisane przez luiza741 Pokaż wiadomość
                  Nastawienie jest bardzo ważne. Ja mam już chyba obsesję i wiem, że powinnam odpuścić. Byłam ostatnio u lekarza i kazał przejść na dietę i pić inofem dwa razy dziennie na uregulowanie hormonów. Mam nadzieję, że w końcu się uda. Nigdy nie sądziłam, że PCO tak uprzykrzy mi życie:/
                  Inofen to lek? z którymi hormonami masz problem? długo się już staracie?

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                    Ja w pierwszej ciąży urodziłam przedwcześnie. W drugiej poroniłam w 11 tygodniu, teraz staramy się o kolejnego dzidziusia, ale lekko nie jest. W moim przypadku powodem tych niedonoszonych ciąż, była niewykryta wcześniej właśnie niedoczynność tarczycy.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                      Napisane przez marthacrown Pokaż wiadomość
                      Ja w pierwszej ciąży urodziłam przedwcześnie. W drugiej poroniłam w 11 tygodniu, teraz staramy się o kolejnego dzidziusia, ale lekko nie jest. W moim przypadku powodem tych niedonoszonych ciąż, była niewykryta wcześniej właśnie niedoczynność tarczycy.
                      dobrze, że wykryto u Ciebie ten problem z tarczyca, jestes w trakcie leczenia, po? a za kolejnego dziudziusa trzymam kciuki aby upragnione kreseczki sie pojawiły

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                        też choruje na niedoczynnosć tarczycy jednak tu równie ważny jest wiek. Ja rodziłam dość młodo (23 i 27 lat). Jeśli tarczyca jest pilnowana to nie powinna powodować problemów. Myślę że najlepiej wybrać się do dobrej kliniki zajmującej się leczeniem bezpłodności. Mają doświadczenie w rozpatrywaniu takich problemów szukaniu przyczyn i rozwiązań więc jest szansa i to duża że pomogą i przywrócą nadzieję i siłę do dalszych starań.
                        szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                          Niedoczynność tarczycy i pcos ma chyba co druga kobieta :/ Ja też dostałam ten pakiecik w prezencie... Ale leczę się. Na tarczycę biorę euthyrox a na pcos piję inofem dwa razy dziennie. Za jakiś miesiąc idę na badania to dowiem się czy jest jakaś poprawa

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                            U mnie niedoczynność tarczycy i pcos rządzą. Nieźle dają mi w kość i odbierają nadzieję na dziecko. Dzisiaj kupiłam w aptece inofem i mam za sobą pierwszą saszetkę. mam zamiar pić dwie bo to podobno terapeutyczna dawka. Liczę na poprawę moich hormonów bo czuję, że jest coraz gorzej i jak nic z tym nie zrobię to nie będę miała dzieci nigdy.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                              Napisane przez pyzazpco Pokaż wiadomość
                              U mnie niedoczynność tarczycy i pcos rządzą. Nieźle dają mi w kość i odbierają nadzieję na dziecko. Dzisiaj kupiłam w aptece inofem i mam za sobą pierwszą saszetkę. mam zamiar pić dwie bo to podobno terapeutyczna dawka. Liczę na poprawę moich hormonów bo czuję, że jest coraz gorzej i jak nic z tym nie zrobię to nie będę miała dzieci nigdy.
                              trzymamy kciuki bys zobaczyła upragnione dwie kreski na tescie, ale jestes pod kontrolą lekarza rozumiem? ten inofem jest na recepte czy kupuje sie go tak?

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                                Ludzie mają dzieci po 10 latach starań więc się nie poddawaj. Nadzieja zawsze jest. Ja też piję inofem - dwa razy dziennie i liczę na to, że pomoże on w uregulowaniu moich hormonów. Mam kiepskie wyniki i do tego niedoczynność, nadwaga... Kiepsko to widzę ale lekarz mówi, że szanse na dziecko mam i że mam się nie poddawać.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X