Wróć   Forum Babyonline.pl > Czekając na dziecko > Starania o dziecko
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Starania o dziecko Staracie się zajść w ciążę? A może dopadają was jakieś wątpliwości? Pytajcie!

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-04-2015, 04:47
balonowadama balonowadama jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
balonowadama.polki.pl

Domyślnie Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

Niedoczynność tarczycy i pcos ma chyba co druga kobieta :/ Ja też dostałam ten pakiecik w prezencie... Ale leczę się. Na tarczycę biorę euthyrox a na pcos piję inofem dwa razy dziennie. Za jakiś miesiąc idę na badania to dowiem się czy jest jakaś poprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2015, 13:58
pyzazpco pyzazpco jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pyzazpco.polki.pl

U mnie niedoczynność tarczycy i pcos rządzą. Nieźle dają mi w kość i odbierają nadzieję na dziecko. Dzisiaj kupiłam w aptece inofem i mam za sobą pierwszą saszetkę. mam zamiar pić dwie bo to podobno terapeutyczna dawka. Liczę na poprawę moich hormonów bo czuję, że jest coraz gorzej i jak nic z tym nie zrobię to nie będę miała dzieci nigdy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2015, 14:00
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 77

Cytat:
Napisał pyzazpco Zobacz post
U mnie niedoczynność tarczycy i pcos rządzą. Nieźle dają mi w kość i odbierają nadzieję na dziecko. Dzisiaj kupiłam w aptece inofem i mam za sobą pierwszą saszetkę. mam zamiar pić dwie bo to podobno terapeutyczna dawka. Liczę na poprawę moich hormonów bo czuję, że jest coraz gorzej i jak nic z tym nie zrobię to nie będę miała dzieci nigdy.
trzymamy kciuki bys zobaczyła upragnione dwie kreski na tescie, ale jestes pod kontrolą lekarza rozumiem? ten inofem jest na recepte czy kupuje sie go tak?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2015, 07:56
beata666 beata666 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
beata666.polki.pl

Też się długo staramy. Mam problemy z jajnikami odkąd pamiętam. Teraz chciałabym spróbować brać inofem. Jest bez recepty i to większe opakowanie starczy na miesiąc kuracji. Sama na razie pozytywne opinie o nim widzę. A kwas foliowy i tak trzeba przyjmować szybciej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2015, 19:06
ann30_2015 ann30_2015 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
ann30_2015.polki.pl

Cytat:
Napisał antolinka Zobacz post
Bardzo ci współczuję... A badałaś się pod kątem PCOS? My staramy si o dziecko od roku i nic. Po badaniach okazało się, że mam zespół policystycznych jajników:/ Gdy się dowiedziałam strasznie się załamałam i straciłam nadzieję na dziecko. Jednak poznałam wiele kobiet, które zostały mamami pomimo PCOS. Nadzieja wróciła i od jakiegoś czasu piję Inofem. Wyczytałam na http://www.inofem.pl/pl/o-produkcie,10045 że pomaga uregulować hormony i łagodzi niektóre objawy choroby. Zanim go kupiłam zapytałam o zdanie mojego ginekologa. Mam nadzieję, że u ciebie też wszystko się wyjaśni i zostaniesz mamą.
Ja się staram o dziecko od 9 miesięcy i też piję Inofem, od 2 miesięcy. Co prawda u mnie nie stwierdzono PCOS, ale jak to powiedziałam moja ginekolog, "będzie łatwiej". Jedyne co na razie zauważyłam to uregulowanie miesiączki (równo co 29-31 dni) i ogólnie czuję się w porządku, ale czy to ma jakieś duże znaczenie nie wiem. Pewnie zaszkodzić nie zaszkodzi, a oby pomogło. Musimy wierzyć, że będzie dobrze
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-07-2015, 15:53
arabelka91 arabelka91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
arabelka91.polki.pl

Cytat:
Napisał beata666 Zobacz post
Też się długo staramy. Mam problemy z jajnikami odkąd pamiętam. Teraz chciałabym spróbować brać inofem. Jest bez recepty i to większe opakowanie starczy na miesiąc kuracji. Sama na razie pozytywne opinie o nim widzę. A kwas foliowy i tak trzeba przyjmować szybciej.
Rzeczywiście większe opakowanie jest na miesiac. Wiesz o tym, że powinno się dziennie pić dwie saszetki inofemu? Jedna to taka dawka dla zdrowych kobiet, niestarających się o dziecko. Jeśli chcesz poprawić swoje hormony to powinnaś pić dwie - to dawka terapeutyczna. Trzeba go pić minimum trzy miesiące by kuracja miała sens - warto o tym pamiętać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2015, 15:59
olcia872 olcia872 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
olcia872.polki.pl

My się już staramy, jeszcze nic nie wyszło po kilku miesiącach, więc wiadomo od razu czarne myśli. Ja biorę kwas foliowy, mąż Ferti Man , do ginekologa regularnie chodzę. Też miałam w przeszłości problemy z tarczycą, ale na razie lekarz mówił, że wszystko jest ok. Mam nadzieję, że już niedługo będe mogła dołączyć do mam oczekujących
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-07-2015, 21:03
carolajna91 carolajna91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
carolajna91.polki.pl

U nas póki co prym wiedzie inofem. Piję go dwa razy dziennie i liczę na poprawę wyników. Niedługo idę też na badania pod kątem tarczycy bo coś czuję, ze jest nie za ciekawie z nią.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-08-2015, 08:05
zoffinnka zoffinnka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zoffinnka.polki.pl

My staramy się o dziecko od 23 miesięcy. W poniedziałek idę na kolejne badania. Nie wiem na jak długo starcza mi sił do walki męża próbuję namówić na badania ale on nie dopuszcza do siebie myśli że problem może być też po jego stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-08-2015, 19:07
markiza99 markiza99 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
markiza99.polki.pl

Inofem- zauważyłam, że mnóstwo kobiet mających problem z zajsciem w ciążę do zażywa. I to mnie najbardziej przekonuje Zacznę pić inofem- słyszałam że w smaku jest dobry Nie lubie żadnych leków ani suplementów diety, które paskudnie smakują. Może za parę miesięcy będę cieszyć się odmiennym stanem? Już prawie 2 lata czekam na 2 kreseczki na teście.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania