Wróć   Forum Babyonline.pl > Czekając na dziecko > Starania o dziecko
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Starania o dziecko Staracie się zajść w ciążę? A może dopadają was jakieś wątpliwości? Pytajcie!

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-10-2013, 20:44
Hannawodniak Hannawodniak jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Hannawodniak.polki.pl

Domyślnie Odp: Stres a zajście w ciąże

Cytat:
Napisał zawodowa Zobacz post
ależ to prawda! stres zabija w nas wiele rzeczy, także płodność! ...
Nie wiem czy również płodność, ale co prawda to prawda - stres może całkowicie wykończyć człowieka, i sprawić że jego życie stanie się koszmarem... ponoć dobre są w tym przypadki profesjonalne stres-testy i ogólnie takie badania jak eeg (http://eeginstytut.pl/), choć ja sama na takich nie byłam, no ale dotąd nie miałam potrzeby.

Myślę, że każda opcja walki z niepłodnością daje jakąś szansę na poprawę sytuacji, i w sumie dobrze jest zacząć od podstaw - jak choćby poradzenia sobie ze stresem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2013, 12:25
ada211 ada211 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ada211.polki.pl

A ja zawsze nie od stresu tylko poronienie, to bardziej jest drastyczne Ale wreszcie się udało, ale dzięki tabletkom Fertility Support , które biorę aby utrzymać ciąże, ale słyszałam, że są bardzo dobre na trudne poczęcia dziecka. Może je spróbujcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2013, 16:42
mnadrakowska mnadrakowska jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
mnadrakowska.polki.pl

poronienie niestety ma spory wpływ na ciążę i nawet jak już się uda zajść są już większe obawy niż u ciężarnej, która tego nie przeżyła
Stary 02-12-2014, 19:26
beatris20's Avatar
beatris20 beatris20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Zdjęcia: 8

W obecnych czasach stres bardzo blokuje kobietę, i niestety sprawdza się to nad wyraz często. Dlatego pierwszy krok do starań o dzidzię- wrzuć na luz
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-12-2014, 21:02
marzena_161 marzena_161 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Zdjęcia: 44

Nas blokował stres i myśl, że chcemy bardzo mieć dziecko. Jesli sie myśli o ciąży, trzeba sie wyluzować - najlepiej przed wypić lampkę wina , na rozluźnieje , zawsze jest łatwiej. U Nas zadziałało
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-12-2014, 14:04
ladybzyk ladybzyk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ladybzyk.polki.pl

Miasto: Zza brudnego ekranu :)
Zdjęcia: 14

Stres to kluczowy wróg w zajściu w ciążę, właśnie stres blokuje coś w przysadce mózgowej, tylko, że jak ma się ciśnienie na dziecko a nie udaje się miesiąc w miesiąc to taka kobieta zaczyna jeszcze bardziej schizować...musiała by pić wino codziennie by jakoś na luzaka do tego podchodzić he he he
Albo codziennie chodzić narąbana, by mieć na wszystko *********

STOP ŁAMANIU PRAW KOBIET NA PORODÓWKACH - podpisz petycję http://lepszyporod.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-07-2015, 18:49
carolajna91 carolajna91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
carolajna91.polki.pl

Stres na pewno nie sprzyja zajściu w ciążę. Ja się praktycznie cały czas stresuję. Bardzo boję się, że nie uda mi się zajść w ciążę. Mąż każe mi wrzucić na luz ale to nie jest takie proste niestety. Jakiś czas temu dowiedziałam sie, że mam pcos i zaczęłam pić inofem dwa razy dziennie. Mam nadzieję, ze dzieki nimu poziom moich hormonów się ureguluje i w końcu zajdę w ciąże.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2015, 19:27
zoffinnka zoffinnka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zoffinnka.polki.pl

Stres na pewno ma wpływ na zajście w ciażę. Z tego co zauważyłam wśród moich znajomych obsesyjne myślenie o dziecku, stres itd sprawiają, ze nie mogą zajść. Natomiast te które podchodzą do tego na luzie mają już dzieci Jeśli faktycznie masz problemy z płodnością możesz umówić się na wizytę np do http://medichouse.pl/specjalista/ginekolog-warszawa/ Pracują tam świetni lekarze, którzy mają sporą wiedzę na temat leczenia niepłodności
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-09-2015, 18:18
drzazga-102 drzazga-102 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
drzazga-102.polki.pl

Skoro stres u facetów może powodować spadek możliwości pleminków to może u nas może tak być z jajeczkami?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-11-2015, 11:14
markiza99 markiza99 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
markiza99.polki.pl

Stres na pewno nie pomaga w zajsciu w ciążę. Tylko jak sie nie stresować wiedząc że roczne starania niczego nie dały? Mój lekarz też mówi żebym przestała ciągle czekać i stresowac się negatywnymi wynikami testów ciążowych. Ponadto zalecił mi Inofem- taki suplement diety pomagajacy kobietom majacym problemy z zajściem w ciążę. Mam pic 2 razy dziennie po saszetce przez 3 miesiące i zgłosić się na badania. Ma mi to pomóc ustabilizowac gospodarke hormonalną dzięki kwasowi foliowemu i inzytolowi zawartemu w tym suplemencie. Na pewno nie zaszkodzi..wyjadę gdzieś, bedę pic Inofem i moze w końcu bedę mamą
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania