Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie były piersze objawy ciąży u was

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Mi tylko okres się zatrzymał i mega cycusie. I codziennie chciało mi się czegoś słodkiego, a już od siódmego miesiąca puchnące nogi i okropne bóle w podbrzuszu, a i ciągle siusiu
    PAULINA 07.07.2008




    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Takich typowych objawow ja zawroty glowy czy mdlosci nie mialam tylko miesiaczki nie mialam no i zasypialam na stojaco to bylo strasznie uciazliwe bo nie umialam tego opanowac.Test zrobilam dosc pozno najpierw kupilam sukienkie do slubu a tu wyszly dwie kreseczki a 2 dni pozniej w moje 29 urodziny zobaczylam moja fasolke 7 tydzienDobrze ze sukienke moglam zwrucic








      Skomentuj


        #33
        Ja nie wiedziałam dokóki nie zrobiłam testu... Tzn miałam bardzo obolałe piersi a kokretnie sutki ale jakos to nie wrociło mojej uwagi. Dopiero jak okres spóźniał mi się 3 dni zrobilam test który wyszedł pozytywnie

        Skomentuj


          #34
          u mnie brak rozdraznienia przed okresem i w dniu okresu a zawsze mialam nastroje ze hohoh..:P zawsze mnie ciagnelo na slodkie i slone a tym razem nic :P, aha i zamiast okresu zaplamilam jedna kropelka krwi, dziwne uczucie w dole brzucha i w jajnikach takie klocia szpileczek. Zrobiony test wyszedl pozytywnie w dniu przewidywanego okresu

          Skomentuj


            #35
            Wymioty przez cały 3 miesiąc. Że jestem w ciąży dowiedziałam się na początku 3 miesiąca.

            Skomentuj


              #36
              Witaj, u mnie zaczęło się od napięcia piersi,bólu podbrzusza - jak przed okresem, zatrzymanie miesiączki, straszna chęć na śledzie w śmietanie, olbrzymi wstręt do zapachu papierosowego, poranne nudności a przede wszystkim olbrzymoia senność (ale ponieważ miałam przed ciążą zaburzenia hormonalne, więc byłam przekonana, że to własnie z nimi to jest związane), a tu niespodzianka już czekała!

              Skomentuj


                #37
                Napisane przez nika8818 Pokaż wiadomość
                u mnie brak rozdraznienia przed okresem i w dniu okresu a zawsze mialam nastroje ze hohoh..:P zawsze mnie ciagnelo na slodkie i slone a tym razem nic :P, aha i zamiast okresu zaplamilam jedna kropelka krwi, dziwne uczucie w dole brzucha i w jajnikach takie klocia szpileczek. Zrobiony test wyszedl pozytywnie w dniu przewidywanego okresu
                w jakich miejscach miałaś to kłucie
                mnie właśnie cos kłuje w okolicy pempka i w okolicy jajników/pachwiny włąśnie takie kłucie jakby szpilka, lekko napiete piersi ale okres mam dostac za 4-5dni choc moje cykle sa nieregularne
                Boje sie jeszcze zrobić test, ale nie chce sie tez nakręcać, a potem rozczarować

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  ból brzucha,nudności (ale na szczescie nie wymiotowałam) i strasznie objadałam sie ogórek+bułka+kabanos :/

                  Skomentuj


                    #39
                    Nasza ciąża była chciana, ale staraliśmy się nie pierwszy raz, więc jak to bywało już kilka razy wcześniej- nie do końca wierzyłam że teraz się uda.
                    A u mnie zaczęło się tak; miałam niby biegunki "niby" bo co kilka dni i tylko w nocy.
                    W dniach spodziewanej miesiączki- czyli tak w dwa tyg. od poczęcia bolał mnie brzuch- tak jak przed okresem, piersi oczywiście nabrzmiały...
                    Ale najdziwniejsze- a może nie- od początku miałam podświadomie przeświadczenie, że jestem w ciąży, pierwszy test zrobiłam jakoś przed spodziewaną miesiączka i wyszedł negatywnie. Póżniej pojawiło się następne "dziwne" zjawisko, pewnie nie zwróciłabym na nie uwagi gdyby nie przymiarka sukni ślubnej- przy mierzeniu obwodu talii po prostu nie mogłam się powstrzymać od śmiechu- takie miałam łaskotki- co wcześniej nie miało miejsca, wogóle całe ciało miałam jakieś takie wrażliwe W 3 dni po spodziewanej miesiączce zrobiłam test i... wyszedł negatywnie!!! Jednak nadal uporczywie męczyła mnie myśl że to ciąża.
                    Następnie dostałam dziwnych- znów nocnych- mdłości po każdym grilu trzeci test zrobiłam gdy okres spóźniał się tydzień- i... dwie kreseczki
                    Acha i bardzo chciało mi się stale pić, przy czym tylko woda mineralna niegazowana.
                    Później przez pierwsze 3 m-ce miałam mdłości i wymioty ale zawsze rano!

                    Skomentuj


                      #40
                      witam, my o dzidziusia staraliśmy się od dawna, tak więc bacznie sie obserwowałam co miesiąc, no a w chwili gdy mam dni płodne bolą mnie piersi to trwa ok 3 dni i ból mija natomiast w tamtym momencie ból nie zniknął i trwał do momentu kolejnej miesiączki, nie wiem czemu ale wiedziałam że jestem w ciąży ze względu na tan ciągły ból piersi i faktycznie, bo na 2 dni przed dostaniem okresu zrobiłam sobie test ciążowy i były 2 kreseczki, zaraz po tym objawie pojawiło się kłucie w podbrzuszu na dole i koło jajników (jest to etap rozciągania się macicy), no a póżniej to standart czyli nudności, odpychanie od pokarmu itp


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Napisane przez Patrycja_88 Pokaż wiadomość
                        Wymioty przez cały 3 miesiąc. Że jestem w ciąży dowiedziałam się na początku 3 miesiąca.
                        czemu dopiero w 3 miesiącu??żadnych objawów?a okres??
                        FROCH

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                          Mi mąż mówił ze średnio co 2 miesiące jestem w ciąży bo najpierw wydawało mi się że będzie dzidzia a potem dostałam okres. Więc przestało mi się wydawać. Ale po kolejnych dwóch miesiącach znów stwierdziłam że jestem w ciąży bo okres mi się spóźniał. Dostawałam takich napadów senności, że po pracy padałam na łóżko, wstawałam po 20, szłam myciu i z powrotem do łóżka. Natomiast u mnie poranne mdłości były raczej wieczorne i trwały może 2 tyg w trzecim miesiącu. A cycusie zawsze miałam "obfite", tylko że na początku ciąży stały się wyjątkowo wrażliwe.
                          Zapraszam, zagłosuj http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/1400

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                            A czy na początku ciąży miałyście ogromny apetyt?? Nie wiem jeszcze czy jestem w ciąży, ale zjadłabym całą zawartość*lodówki...

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                              Polecamy przeczytać
                              http://www.babyonline.pl/ciaza_i_por...ul,1132,0.html
                              pozdrawiamy,
                              Redakcja MamoToJa.pl

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                                na paczatku tragiczne wymioty na sama mysl o jezdzeniu bylo m inei dobrze... w ogole nei miala mapetytu raczej ogromny jego brak

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X