Wróć   Forum Babyonline.pl > Czekając na dziecko > Starania o dziecko
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Starania o dziecko Staracie się zajść w ciążę? A może dopadają was jakieś wątpliwości? Pytajcie!

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-06-2009, 09:12
BGKM's Avatar
BGKM BGKM jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
BGKM.polki.pl

Miasto: kielce
Domyślnie

U mnie to wyglądało tak, że byłam stymulowana tabletkami, więc ciąża była pod nadzorem ale wiadomo, że to po wielu próbach zafasolkowania co cykl wmawiałąm sobie wszystkie objawy hehehe...aż w końcu jak odpuściłam i nie chciałam sprawdzać.... piersi swędziały, byłam senna-nigdy nie zasypiałam w ciągu dnia a tu potrafiłam przespać ciągiem 2h, poza tym brak miesiączki ale miałam plamienia więc czym prędzej pognałam na badania betahcg i wynik Ciążowy !!!

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-06-2009, 14:24
Sloneczko8's Avatar
Sloneczko8 Sloneczko8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Sloneczko8.polki.pl

Miasto: Poznań
Zdjęcia: 2
Domyślnie

hmm ja rowniez brak miesiaczki potem zaczelam plamic wiec pojechalam do szpitala i tam po raz pierwszy zobaczylam moje dziecko w 6tyg

Changes in my life you will see in time
changes in my life you always in my mind
changes in my life you always by my side....
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-06-2009, 14:40
mrowcia mrowcia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mrowcia.polki.pl

Domyślnie

CzescJa na samym początku miałam stan podgorączkowy,jajniki bolały mnie dziwnie,raczej tak kuły i w dodatku z dwa tygodnie żołądek mnie bolał.Następnie zaczęły bolec mnie piersi,czasami mdłości i jak długo stałam to mi strasznie duszno było,brakowało mi powietrza i uszy się mi zatykały.A i jeszcze często sikałam.I oczywiście w końcu, okresu nie dostałam wtedy co miał byc ,teściki dwa zrobiłam i wyszło co tak naprawdę mi było
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-06-2009, 20:53
czarna24's Avatar
czarna24 czarna24 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
czarna24.polki.pl

Miasto: Racibórz
Zdjęcia: 2
Domyślnie

witam ja zaczełam miec mdłosci ,miesiaczka mi się zatrzymala i po tym poznałam ze bedę miała dzidziusia
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-06-2009, 15:39
szamana's Avatar
szamana szamana jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
szamana.polki.pl

Miasto: racibórz/glasgow
Zdjęcia: 12
Domyślnie

*poty, nudności i kręcenie w głowie natychmiast po wypiciu alkocholu ( zdarzyło mi się kilka razy popić, gdy jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży)
*większe piersi
*zmęczenie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-07-2009, 00:29
martoonia22 martoonia22 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
martoonia22.polki.pl

Domyślnie

a u mnie bol podbrzusza jak na miesiączke, nadmierna senność w ciągu dnia no i oczywiscie brak miesiączki dluzej niz 8 dni a po 14 wykonanie testu no i łup II kreseczki ))
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-07-2009, 20:40
maldober's Avatar
maldober maldober jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
maldober.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 14
Domyślnie

Ja czułam się wspaniale (tylko trochę sennie). Mogłam góry przenosić. Ale chyba od początku wiedziałam że będzie dzidziuś, jakoś czułam ale bałam się robić test - nawet gdy miesiączka się spóźniała 2 tyg. Gdy się w końcu odważyłam byłam w szoku że nie umiem się cieszyć. Na szczęście tatuś zrobił to za nas oboje
Stary 11-07-2009, 10:17
a_s a_s jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
a_s.polki.pl

Miasto: nad morzem
Domyślnie

u mnie pierwszym objawem było brak miesiączki (zawsze miałam regularnie i co miesiąc), więc już podejrzewałam ciążę.pózniej i to w dwóch ciążach tak samo pobolewał mnie odbyt, miałam podwyższoną temperaturę i na zmianę raz bylo mi ciepło raz zimno (zazwyczaj zimno było mi wieczorami).w drugiej ciąży szybko zaczęły mi się przebarwiać na piersiach otoczki.póżniej czułam w buzi smak jakbym nałykała się jakiegoś żelastwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-07-2009, 11:19
zuzia82's Avatar
zuzia82 zuzia82 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
zuzia82.polki.pl

Zdjęcia: 6
Smile

najpierw brak miesiączki i oczywiści pozytywny test i wizyta u ginekologa-potwierdzenie. potem ciągła senność i bóle podbrzusza jak na miesiączkę, i byłam cały czas głodna-niezależnie od tego co i ile zjadłam
Stary 31-07-2009, 19:16
anka799 anka799 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
anka799.polki.pl

Domyślnie

u mnie pierwszym objawem bylo zmeczenie i to juz od pierwszych dni wlasciwie, nawet wtedy jeszcze nie wiedzialam,ze w ciazy jestem.Potem strasznie puchlam jakby mi sie przed okresem woda w organizmie zatrzymala i wlasciwie tak sie czulam jakbym miala dostac miesiaczke,a ze nawet to byl ten czas kiedy powinnam dostac, to mnie nic nie dziwiło.Ale miesiaczki nie dostalam,a czulam sie coraz gorzej; ból głowy,wstret do kawy,mdlosci,zawroty glowy...no wiec zrobilam test i okazalo sie, ze potomek w drodze
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania