Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Basen w ogrodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Basen w ogrodzie

    Witam. Planuje kupić basen do ogrodu dla dziecka, chcę aby każdy z członków mojej rodziny mógł korzystać, znalazłam parę ciekawych ofert. Mój synek ma 3 latka czy korzystanie z basenu jest dla niego bezpieczne ?? co myślicie o takich pomyśle ? Słyszałam, że zabawa w basenie bardzo dobrze wpływa na rozwój dziecka
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 23-04-2014, 11:45.
  •    
       

    #2
    Odp: Basen w ogrodzie

    też bym chciała mieć piękny duży pełen zieleni ogród i ogrodowe problemy, z meblami ogrodowymi, oświetleniem, nawozami, ale niestety, na razie tylko mam balkonowy ogród, muszę jeszcze kilka lat poczekać na ten wymarzony

    Skomentuj


      #3
      Odp: Basen w ogrodzie

      Jasne, że kosztuje. Tylko jak ktoś się decyduje to chyba sobie z tego zdaje sprawę, że kosztuje sam basen i jego utrzymanie i to nie tylko jak piszesz chemia do basenu, ale też sama woda, prąd. Jednak za nic nie oddałbym swojego (może nie za dużego, ale własnego) basenu


      _________________
      zaginął pies

      Skomentuj


        #4
        Odp: Basen w ogrodzie

        Dla 3 latka trzeba kupić dość płytki basen, a właściwie taką dmuchaną wannę. Wtedy będzie bezpiecznie, ale i tak po prostu nie wolno jak będzie się bawił oka z niego spuszczać.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Basen w ogrodzie

          Myslę że dla 3 latak nie musi byc wcale duży ten basen, ważne żeby tylko było troche wody do popluskania się, ja uważam że to dobry pomysł, sama kupiłam w zeszłym roku na balkon a Majka wtedy miała roczek i tak się cieszyła że wyjść z tego nie chciała. dzieciaki uwielbiają wodę

          Skomentuj


            #6
            Odp: Basen w ogrodzie

            Dokładnie - maluchom wystarczy nawet miska z wodą, żeby się świetnie bawić

            Skomentuj


              #7
              Odp: Basen w ogrodzie

              Basen to frajda dla dzieci. Wiadomo, im większy, tym więcej wody zużywa się na jej wymianę. Teraz jest tyle rodzajów basenów ogrodowych, że bez problemu można jakiś dla siebie wybrać. U mnie zrezygnowano z niego ze względu na duże zużycie wody.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Basen w ogrodzie

                Basen fajna sprawa ale ile przy nim pracy!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Basen w ogrodzie

                  Też polecam dla dzieciaczka taki mały, dmuchany basen A dla dorosłych stelażowy, większy
                  http://www.linor.pl/

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Basen w ogrodzie

                    Napisane przez naibi Pokaż wiadomość
                    Basen fajna sprawa ale ile przy nim pracy!
                    ale i ile radości i nie tylko dla dzieci bo i dla dorosłych też

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Basen w ogrodzie

                      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                      ale i ile radości i nie tylko dla dzieci bo i dla dorosłych też
                      nio to fakt my tutaj mamy taki mały dla Zosi, ale u moich rodzicow jest duzy i powiem Wam ze fajnie tak sie ochlodzic jak zar z nieba sie leje

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Basen w ogrodzie

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        nio to fakt my tutaj mamy taki mały dla Zosi, ale u moich rodzicow jest duzy i powiem Wam ze fajnie tak sie ochlodzic jak zar z nieba sie leje
                        ze względu na małe dzieci to wiadomo mniejsze dmuchane baseniki są dobre ale też mi się marzy właśnie taki duży rodzinny

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Basen w ogrodzie

                          My mamy taki pomiędzy dużym a małym dziecięcym, właśnie ze względu na małą, oraz na to, że mamy taras a nie ogród ale daje radę i my się z mężem pochlapiemy i Majucha ma mega frajdę, tylko musieliśmy zainwestować w odpowiednie zabezpieczające kółko dla małej

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Basen w ogrodzie

                            Basen to przyjemność, wiąże się z tym jednak sporo obowiązków, o których nie wszyscy pamiętają. Filtracja wody musi być w trybie ciągłym, czyli przy większych basenach filtry a przy niewielkich basenikach dla dzieci po prostu wylewa się wodę i wlewa nową.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Basen w ogrodzie

                              w zeszłym roku rozłożyliśmy basen w ogrodzie i przyznam syn był niezmiernie szcześliwy, ciężko było go wyciągnąć z tej wody strasznie uwielbia chlapać się w wodzie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X